Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Siguldas kalnu maratons 2012
18/10/2012
09:57
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline
101

jā- vardinjsh ''peec'' nedaudz nomaina kontekstu. bet tas, kas notiek sacensiibu laikaa arii ir interesanti :)

Slinkie noskrien ātrāk ;)
18/10/2012
22:14
Stereotips
Stereotips
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 442
Member Since:
11/06/2011
Offline
102

Vēlreiz visi mīkstie veči un cietās beibes katru dienu nočeko http://www.raid.lv, jo no tā būs baigggā starpība, kas ar jums notiks kalninieka skrējien>gājien>tusiņā. (Atlikušas <8,5 dienas)

Atpakaļ tēmā!
Aktuālie distanču garumi* (15.10.): 14,1 km (625 m), 33.9 km (1385 m) un 53,7 km (2170 m).

* Saīsināto distanču dalībniekiem dalības maksa proporcionāli sākotnējajai iemaksai netiek atgriezta, jo tiek novirzīta dalības maksu budžetā par pagarināto vidējo distanci. /Stereotips/

19/10/2012
14:50
treneris
treneris
Interesents
Members
Forum Posts: 14
Member Since:
01/08/2012
Offline
103

Baigi tie distanču garumi mainās, sāk jau pilnīgi tracināt....

19/10/2012
16:02
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline
104

a TT nebūs?

19/10/2012
16:06
kekss
kekss
Zinātājs
Members
Forum Posts: 115
Member Since:
06/03/2012
Offline
105

Mārtiņ š said

a TT nebūs?

tāds kurš visu distanci skrien vienā ātrumā neatkarīgi no reljefa? :D

19/10/2012
16:14
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline
106

Strava ir ķeksītis, kuru atķeksējot var redzēt tempu, kāds tas būtu ja skrietu pa līdzenu ceļu, ignorējot reljefu - attiecīgi TT būtu jātur vienmērīgs reljefa koriģētais temps vai kaut kā tā :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
19/10/2012
16:27
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

Mārtiņ š said

a TT nebūs?

Man, vērojot Tavu tempu Siguldas serpentīnā, rodas iespaidz, ka neviens eskalators augšup pa kalnu neturētu Tev līdzi, Mārtiņ Š, par TT nerunājot :)

Slinkie noskrien ātrāk ;)
19/10/2012
16:41
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline
108

btw, nākošnedēļ solot it kā pat sniegu, varbūt slēpes jau jāmeklē :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
19/10/2012
16:45
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1035
Member Since:
03/03/2010
Offline
109

Pirms gada piedāvāju bariņam meiteņu skriet ar saulrieta finiša laiku un, kaut nedaudz trases otrajā aplī paplīsu, veiksmīgi nofinišēju līdz ar tumsas iestāšanos. Šoreiz kārotais laiks vairs nav 7h, bet stundu ātrāks. Drīkst man sēdēt astē un neļaunoties, ja atkal nenoturēšu savu nolikto tempu un finišēšu tikai nedaudz pirms tumsas. Ak jā, sola ledainu aukstumu, sniegu, vēju un komplektā vēl krusu un lietu. Izbaudīsim draņķīgākos laikapstākļus, kas trasē iespējami ;) Visticamāk, Siguldas dubļi neuzspēs sasalt, taču dzeltenās lapas būs glumas un slidīgas..

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
19/10/2012
17:26
Čingons no Babītes
Čingons no Babītes
Babīte
Zinātājs
Members
Forum Posts: 55
Member Since:
01/10/2012
Offline
110

Matīs - kaut kā izklausās aizdomīgi pazīstami "Ledains aukstums, sniegs, vējš un komplektā arī sniegs un krusa", atgādina augusta beigas Baltajā kalnā, vai ne?

19/10/2012
19:21
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline
111

Kamēr citi plāno aplūkot trasi Svētdien, es labprāt to izdarītu vēlreiz rīt. Ja nu kāds spontāni izdomā rīt aizbraukt, es būtu ļoti pateicīgs, ja es varētu pievienoties.

19/10/2012
19:59
vagabundo
vagabundo
Cēsis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 66
Member Since:
02/09/2011
Offline
112

Pievienojos mīksto pulkam, šorīt notipināju trasi. Mans iespaids, paskatoties kartē, kad nodomāju, ka trase būs ātrāka, laikam izrādījies drusku maldīgs, bet ātrumu jau ietekmē n-tie apstākļi. Galvenais secinājums, tas nav nekāds kalnu (ne arī pauguru, aizu, kanjonu, ieleju u.tt.) maratons, bet gan dubļu maratons, dažus posmus dubļi padara samērā mazbaudāmus, un ir samērā niecīgas cerības, ka pa nedēļu nožūs vai uzsals. Otra lieta, man laikam jāuzmet aci organizatoru piedāvātajam maču aprakstam, bet šobrīd šķiet, ka atsevišķas vietas trasē ir bišku extreme, drusku tā kā uz izdzīvotāju skrējienu velk, mani biedē tas nogruvums gaujmalā, gandrīz nošļūcu lejā, un vēl pārsteigt turpina tās bloody laipas, tak varētu viņas nočekot un atzīmēt vietas, uz kurām labāk nekāpt, lūztot dēlim kritu un roka sāp vēl šobrīd. Es nesūdzos, tikai dalos iespaidos! :)

19/10/2012
20:34
Stereotips
Stereotips
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 442
Member Since:
11/06/2011
Offline
113

vagabundo said

Pievienojos mīksto pulkam, šorīt notipināju trasi. Mans iespaids, paskatoties kartē, kad nodomāju, ka trase būs ātrāka, laikam izrādījies drusku maldīgs, bet ātrumu jau ietekmē n-tie apstākļi. Galvenais secinājums, tas nav nekāds kalnu (ne arī pauguru, aizu, kanjonu, ieleju u.tt.) maratons, bet gan dubļu maratons, dažus posmus dubļi padara samērā mazbaudāmus, un ir samērā niecīgas cerības, ka pa nedēļu nožūs vai uzsals. Otra lieta, man laikam jāuzmet aci organizatoru piedāvātajam maču aprakstam, bet šobrīd šķiet, ka atsevišķas vietas trasē ir bišku extreme, drusku tā kā uz izdzīvotāju skrējienu velk, mani biedē tas nogruvums gaujmalā, gandrīz nošļūcu lejā, un vēl pārsteigt turpina tās bloody laipas, tak varētu viņas nočekot un atzīmēt vietas, uz kurām labāk nekāpt, lūztot dēlim kritu un roka sāp vēl šobrīd. Es nesūdzos, tikai dalos iespaidos! :)

Es gaidīju laumiic "īstā veča" žāvāšanos un vēdera kasīšanu: "Dubļu nebija. Cerams, ka visu nākamo nedēļu līs. Ideāli, ja uzsnigs un nepiesals, lai kaut cik skrienams pasākums. Visa trase plakana un bez šķēršļiem. Kapitāli uz mīksto skrējienu velk. Tā maucu, ka salauzu dažas laipas, rīt aizskriešu salabot."

19/10/2012
20:39
jupe
jupe
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 625
Member Since:
22/10/2011
Offline
114

Stereotips said
Es gaidīju laumiic "īstā veča" žāvāšanos un vēdera kasīšanu: "Dubļu nebija. Cerams, ka visu nākamo nedēļu līs. Ideāli, ja uzsnigs un nepiesals, lai kaut cik skrienams pasākums. Visa trase plakana un bez šķēršļiem. Kapitāli uz mīksto skrējienu velk. Tā maucu, ka salauzu dažas laipas, rīt aizskriešu salabot."

Žēl, ka nav šeit Like pogas, varētu vienkārši uzspiest. :)

19/10/2012
22:12
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline
115

vagabundo said

Pievienojos mīksto pulkam, šorīt notipināju trasi. Mans iespaids, paskatoties kartē, kad nodomāju, ka trase būs ātrāka, laikam izrādījies drusku maldīgs, bet ātrumu jau ietekmē n-tie apstākļi. Galvenais secinājums, tas nav nekāds kalnu (ne arī pauguru, aizu, kanjonu, ieleju u.tt.) maratons, bet gan dubļu maratons, dažus posmus dubļi padara samērā mazbaudāmus, un ir samērā niecīgas cerības, ka pa nedēļu nožūs vai uzsals. Otra lieta, man laikam jāuzmet aci organizatoru piedāvātajam maču aprakstam, bet šobrīd šķiet, ka atsevišķas vietas trasē ir bišku extreme, drusku tā kā uz izdzīvotāju skrējienu velk, mani biedē tas nogruvums gaujmalā, gandrīz nošļūcu lejā, un vēl pārsteigt turpina tās bloody laipas, tak varētu viņas nočekot un atzīmēt vietas, uz kurām labāk nekāpt, lūztot dēlim kritu un roka sāp vēl šobrīd. Es nesūdzos, tikai dalos iespaidos! :)

Izklausas drausmigi!! Varbut tiesham kads var karte atzimes exreme vietas, lai var tam sagatavoties?

19/10/2012
22:18
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline
116

chingons no Babites said

Matīs - kaut kā izklausās aizdomīgi pazīstami "Ledains aukstums, sniegs, vējš un komplektā arī sniegs un krusa", atgādina augusta beigas Baltajā kalnā, vai ne?

Bac! nu tiesham Sigulda bus viss tik drausmigi???

19/10/2012
22:20
almav
almav
Pierīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 71
Member Since:
04/03/2010
Offline

Darja said

Bac! nu tiesham Sigulda bus viss tik drausmigi???

Nu, nu, tas tikai pasākumam garšu piedod! :)

Lynn Jennings, Nine-time champion of the USA Cross Country Championships: ''Mental will is a muscle that needs exercise, just like muscles of the body.''
19/10/2012
22:48
vagabundo
vagabundo
Cēsis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 66
Member Since:
02/09/2011
Offline
118

Nu nav jau nekas traģisks, dubļi tiešām dod iespēju uz visu paskatīties savādāk, laipas vienmēr tur ir bijušas tricky, bet par to nogruvumu, kur taka apraujas kā ar nazi, es gan organizatoru vietā satrauktos, jo pie nepareizajiem laika apstākļiem un liela dalībnieku skaita tas var beigties bēdīgi. Nepārprotiet, es cienu asākas izjūtas, kāpju kalnos, esmu par dalību centrālamerikas mafijas tusiņos, sērfoju (ja ir viļņi), pat ir gadījies lekt ar izpletni, bet pasākumos, kuros piedalās lielāks bariņš, par drošumu vajadzētu rūpēties. Es pat pieliktu brīdinājuma zīmi tagad, zinot, ka daudzi grib trasi izskriet pirms mačiem. Runa ir par to gravu gaujmalā, mazajā aplītī, drusku pirms kapiem...

19/10/2012
22:50
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline
119

nūūū... var jau aiziet uz sporta zāli, skrejceļu saprogrammēt ar kāpumiem, kritumiem, būs silti, ērti, ūdens pa rokai un bez negaidītiem pārsteigumiem :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
19/10/2012
22:51
vagabundo
vagabundo
Cēsis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 66
Member Since:
02/09/2011
Offline
120

almav said

Darja said

Bac! nu tiesham Sigulda bus viss tik drausmigi???

Nu, nu, tas tikai pasākumam garšu piedod! :)

Tieši tā, Sigulda ir forša jebkurā gadījumā, un miedziņš 27.oktobra vakarā mums visiem labi nāks. :D