Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Tēma tiem, kas brauks uz Valmieras Maratonu 2010
10/09/2010
20:12
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Pēdējos divus gadus esmu skrējis Valmierā, bet par dušām līdz šim vēl neko nebiju dzirdējis. :)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
10/09/2010
22:50
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Rimstos rimstos :) Nu es jau tik tā, lai pavilktu uz zoba ...jautājumi kā jau jebkuram, pats jau ar tādus esmu uzdevis.

13/09/2010
10:47
Hermanis27
Hermanis
Guest
Guests

Vakar pieteicos skriet pusmaratonu. BET !!! galvenais, ka speciālajā ailē ierakstīju - VSK Noskrien. Šonedēļ uz Rīgu nebraucu, līdz ar to krekls ar pareizo uzrakstu izpaliks. Apņemos uz Šarmelšeihas pusmaratonu 05,11, kuram esmu jau pieteicies, noteikti uztaisīt.

 

Veiksmi visiem, tiekamies Valmierā !!!!!

13/09/2010
10:51
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Hermanis said:

Vakar pieteicos skriet pusmaratonu. BET !!! galvenais, ka speciālajā ailē ierakstīju - VSK Noskrien. Šonedēļ uz Rīgu nebraucu, līdz ar to krekls ar pareizo uzrakstu izpaliks. Apņemos uz Šarmelšeihas pusmaratonu 05,11, kuram esmu jau pieteicies, noteikti uztaisīt.

 

Veiksmi visiem, tiekamies Valmierā !!!!!


 

Kas ir `pareizais uzraksts`? `VSK Noskrien` vai `Valmieras maratons`? VSK Noskrien krekli jau Rīgā laikam nav (neko par to vismaz nezinu), bet to Valmieras maratona kreklu var arī Valmierā izņemt līdz ar numuru, čipu un pārējām lietām.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
13/09/2010
11:13
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Hermanis said:

Vakar pieteicos skriet pusmaratonu. BET !!! galvenais, ka speciālajā ailē ierakstīju - VSK Noskrien. Šonedēļ uz Rīgu nebraucu, līdz ar to krekls ar pareizo uzrakstu izpaliks. Apņemos uz Šarmelšeihas pusmaratonu 05,11, kuram esmu jau pieteicies, noteikti uztaisīt.

 

Veiksmi visiem, tiekamies Valmierā !!!!!


 

ieteiktu skriet pusmaratonu ar savu kreklu, kuru jau esi iemēģinājis treniņā un sacensībās, līdz ar ko, droši vari uzlikt šonedēļ uzrakstu "VSK Noskrien" uz kreklu kādā no biedru rekomendējamām vietām - pats nezināšu kur, jo neesmu rīdzinieks - te būs jājautā vietējiem ;)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
13/09/2010
11:24
Hermanis27
Hermanis
Guest
Guests

Nav pareizais topiks, bet..... Kāpec jābūt uzrakstam VSK Noskrien uz krekla, un kur Rīgā var tādu dabūt ??? Atbilde:

1.Rīgā tāpēc, ka piemēram Olympijā uz krekla vart uzdrukāt da jebko, kas ir paņemts līdzi digitālā formātā.

2. Esmu diezgan liels individuālists skrienot (nedzīvoju Rīgā), bet diezgan daudz braukāju apkārt skrienot. Par piemēru pagājušo gadu bija patīkami Tallinā startā aprunāties ar cilvēkiem, kuriem uz krekla izlasīju VSK Noskrien.

13/09/2010
12:26
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Hermanis said:

Nav pareizais topiks, bet….. Kāpec jābūt uzrakstam VSK Noskrien uz krekla, un kur Rīgā var tādu dabūt ??? Atbilde:

1.Rīgā tāpēc, ka piemēram Olympijā uz krekla vart uzdrukāt da jebko, kas ir paņemts līdzi digitālā formātā.

2. Esmu diezgan liels individuālists skrienot (nedzīvoju Rīgā), bet diezgan daudz braukāju apkārt skrienot. Par piemēru pagājušo gadu bija patīkami Tallinā startā aprunāties ar cilvēkiem, kuriem uz krekla izlasīju VSK Noskrien.


 

ir gatavi varianti digitālā formātā: http://www.noskrien.lv/vsk-nos.....u-apdruka/

Bet, ja ir savs variants, sūti un mēs to ievietosim! ;)

 

p.s. ielogojies un Tavi komentāri kļūs kluba biedra cienīgi ;)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
13/09/2010
13:40
Alja
Interesents
Members
Forum Posts: 12
Member Since:
10/06/2010
Offline

Sveiki! Es tā ka arī joprojam taisos skriet pusmaratonu Valmierā!  reģistrējoties, es diemžēl nepierakstīju komandas nosaukumu.. toreiz vēl nezināju ka arī drīkstu izmantot VSK Noskrien :)  Jums tas maikas ir konkrētā krāsā, vai vienalga? :)

13/09/2010
14:11
Ozo
Ozo
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 94
Member Since:
07/10/2009
Offline

Pagājušajā gadā bija ļoti labas dušas 5.vidusskolā. Tas no kalna lejā pa trases sākumu un atkal gravai otrā pusē augšā. Tur arī atstāju mašīnu. It kā piebraukšana bija jau noslēgta, bet policija laipni palaida, kad teicu , ka gribu pie skolas piebraukt. Un kaut arī maratons vēl nebija beidzies, varēja arī izbraukt. Tās dušas gan bija jāpameklē, trīs reizes apkārt skolai apgāju un visas durvis izraustīju. Beigās atradās, jaunas, tīras, atsevišķi zēmiem un meitenēm :)

13/09/2010
14:22
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Alja said:

Sveiki! Es tā ka arī joprojam taisos skriet pusmaratonu Valmierā!  reģistrējoties, es diemžēl nepierakstīju komandas nosaukumu.. toreiz vēl nezināju ka arī drīkstu izmantot VSK Noskrien :)  Jums tas maikas ir konkrētā krāsā, vai vienalga? :)


krāsai nav nozīmes, visu izšķir slāpes ;)

Ja kāds grib atzīmēt sevi kā VSK Noskrien piederīgs, aizsūtiet uz sportlat@sportlat.lv vai anna.steinere@sportlat.lv, labāk abiem, lai izmaina kluba piederību ;) Parasti tā nav nekāda problēma ... 

 

 

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
13/09/2010
15:07
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Tur pie 5.vidusskolas ir laikam visreālāk arī atstāt autiņu,jo stāvlaukumā pie kultūras c. tagadiņ iekārtota pagaidu autoosta.Ja jau dušas tur pieejamas,tad vispār feini.

13/09/2010
15:41
dima.h2o
dima.h2o
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
29/09/2009
Offline

Girt, šķiet visu sarežgjī.

Ja brauks ar busu(ļoti labs variants), atstās visas drēbes tur. Ja ne, tad parasti ir telts, kur nodot mantas. Neņem čemodānu ar 1000000 Ls un neiespringsti.

Paņem dvieli gadījumam, ja būs iespēja noskaloties. Ja ne, tad ne. Nāksies pasmirdēt. Paši sviedri jau tā nesmird, galvenais lai tās drēbes nebūtu pēc pēdējās mazgāšanas  reizes 200 km noskrējušas. Galu galā būs motivācija ātri skriet, lai atpakaļceļā miegs uznāk, pamodīsies jau Rīgā.

Buss aizved no un atved uz Deglava ielu. Pa mājām neved, tas jau būtu pārāk šiki.

Ēšana- pēc starta putriņa, ja pa maz, tad cafe...diez gan logjiski. Ja ļoti ātri skriesi, tad finišā būs slikta dūša, ēst negribēsies...vēl viens iemesls pacensties.

 

Lai veicas!

13/09/2010
15:57
Alja
Interesents
Members
Forum Posts: 12
Member Since:
10/06/2010
Offline

Cilvēciņi, atsaucieties tie kas brauks ar auto.. varbūt mēs varētu kaut kā sagrūpēties un braukt kopā, jo es būšu visdrīzāk viena, un braukšu ar auto, un tā kā Valmierā nekād neesmu bijusi, tad nezinu ne kur tur ir 5.skola ne kas cits :) un ja ņemt vērā ka esmu blonda, tad ar karti arī sadraudzēties varētu būt grūti vienai :)

13/09/2010
16:04
dima.h2o
dima.h2o
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
29/09/2009
Offline

Alja, kurā dienā brauksi? sestdien vai svētdien no rīta?

13/09/2010
17:24
Alja
Interesents
Members
Forum Posts: 12
Member Since:
10/06/2010
Offline

dima.h2o said:

Alja, kurā dienā brauksi? sestdien vai svētdien no rīta?


 

nu es plānoju braukt svētdien no rīta.

15/09/2010
14:21
Liene
Interesents
Members
Forum Posts: 15
Member Since:
01/03/2010
Offline

Sveiki Labdien,

ir kāds/kāda gribetāji braukt uz Valmieras pusmaratonu??Mums mašīnā ir 1-2 vietas brīvas.

Ja ko sadomājiet, dodiet ziņu man uz mobīlo - 26512151 - Liene.

15/09/2010
20:52
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Girts said:

Kur gudrīši bija, pirms nopirku vietu autobusā? Es skriešu pusmaratonu, ja kas.


 

Tad kad tu sākumā jautāji par nokļūšanu neviens vēl pats nezināja kā un cikos brauks. Nāk tuvāk pasākums cilvēki sāk rosīties. Tāpēc arī tika dots variants braukt ar viņu busu :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
16/09/2010
10:21
Dokken
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 94
Member Since:
14/04/2010
Offline

 

Palika tikai viena vieta automašīnā braucienam uz Valmieras maratonu. Izbraucam svētdien plkst. 8.30 no Rīgas centra. Ceļabiedram lūdzu pieteikties, rakstot private messages.

17/09/2010
13:17
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Mīļie DRAUGI - varētu teikt,ka maratons ir klāt !  Visapkārt to vien dzird,ka kāds ir apslimis - šņaukājas,kakliņš...,dažam apdraudēts PIRMAIS LIELAIS NOTIKUMS . Esiet prātīgi un turaties pretīm tiem vīrusiņiem ,baciļiem.Šoidien riktīgi ēdat MEDU,saldumus,- rīt MAKARONUS,putriņu,bet SVĒTDIEN ,lai JUMS VISS IZDODAS,ko katrs esat iecerējuši !

17/09/2010
15:32
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline

Didzi,

ja ne 5. vidusskola, kādas vēl idejas par auto novietošanu. Vēlams tuvu epicentram, jo man ekipāžā ir gan 300m, gan 6km, gan maratona skrējēji un arī līdzjutēji.

Citi valmierieši arī drīkst atbildēt:)

No permission to create posts