Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
100 pa nedēļu
23/07/2010
22:16
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Didzis said:

Ka tik tas nav MARATONA - GATIS !


 

Zini, Didzi, laikam Tev ir taisnība - diezgan daudzas detaļas sakrīt!:)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
23/07/2010
22:35
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Kas attiecas uz komentāru tēmu - 100km nedēļā, es tik daudz šogad neatceros skrējis. Ir laikam bijušas pāris nedēļas pirms RM, kad nocilpoju 99km ar kapeikām, bet pilnus 100 visticamāk gan ne. Es nevaru saprast arī to, kāpēc Tev, Teicamniek, tas ir vajadzīgs, kurām sacensībām un pēc kāda treniņplāna Tu gatavojies? Ja esi paņēmis kādu intensīvo un smago variantu debijas Valmieras maratonam, tad jebkurā gadījumā katrai trešajai vajadzētu būt atslodzes nedēļai ar kādu aptuveni 25% mazāku slodzi un kilometrāžu. Un arī tad apjomu vajadzētu audzēt pamazām līdz tiem pašiem 100km nedēļā un ilgi pie tā nepalikt. Atceries, ka Tev vairs nav 18 un vielu maiņa, līdz ar to arī atjaunošanās pēc slodzes, ir lēnāka. Tev var gadīties tāpat kā man pāgājušajā sezonā Valmierā, kad maratonā man vairs nebija tā svaiguma un sportiskās formas, kāda bija mēnesi agrāk - augusta beigās. Arī Oktobrī Ozolniekos vairs neko labu nespēju pusmaratonā sasniegt. Es Tev neieteiktu tos 100km/nedēļā izvirzīt kā pašmērķi. Atceries, ka arī atpūta ir treniņu sastāvdaļa!:)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
24/07/2010
00:10
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Es te tā lasu diskusiju un prātoju! Laikam pats būšu nedaudz aizrāvies un piemirsis, ka atpūta ir treniņu sastāvdaļa! :) Kā skola beidzās atsāku skraidīt pa vakariem, nesen arī agrās rīta stundās sadomāju paskraidīt, kā arī dienu no dienas (arī nesen) taisu vairākus simtus muskuļu izturības vingrojumus + lokanību. Jāsaka, ka treniņi ir apjomīgi un prasa daudz enerģijas! Lai nu kā nospļaujos uz karsto sauli un bezspēku :D un daru, kas jādara. It kā paspēju atjaunoties, "bedrē" vēl neesmu iekrities! Savā treniņ plānā skatos, ka drīz Kuldīga :))

Runājot par tiem 100 Km …kā izraušanās no treniņu rutīnas tas ir apsveicami un pat labi, bet nu visam, ko dari ir jādomā un jāseko līdzi. Tas paliek tavā ziņā. Ja gaidāmi kādi tuvāki mači, tad gan no šādiem izlēcieniem vajadzētu atturēties.

 

idzerve > Always be yourself, express yourself, have faith in yourself, do not go out and look for a successful personality and duplicate it.

Ja māc šaubas par vitamīniem, minerālvielām un to daudzumiem, tad labāk izmanto parastu aptieku piedāvājumu no uztura bagātinātājiem. Un no maksimālās ieteicamās dienas devas uzņem tikai kādu pusi, pārējo tavs organisms uzņems ar uzturu. Vismaz es tā daru un neizjūtu nekādu vitamīnu trūkumu vai tā radītā sekas :)

Jā kāds ir noskrējis maratonu 2 h un 5 min uzstādot pasaules rekordu, tas tikai nozīmē, ka to var sasniegt un var arī pārspēt ..robežu nav!

25/07/2010
09:45
teicamnieks
teicamnieks
Jūrmala
Zinātājs
Members
Forum Posts: 74
Member Since:
10/08/2009
Offline

Hai!!  Tātad es to paveicu !! Esmu gandarīts, un mazliet lepojos ar sevi, neskatoties uz Mošķa teikto, ka tas nav prāta darbiņš. Kādas pasākumam būs sekas to rādīs nākotne. Pagaidām ir ok. Vienīgi bezmiegs pielavijies klāt. Domāju, ka SM ar taisnība, ka treniņu kvalitāte svarīga lieta. To arī viņa pieredze un rezultāti apliecina. Skaidrs arī tas, ka tuvākā laikā tādas avantūras netaisīšu, jo šī balansēšana uz traumas iespējamības sliekšņa ir pārāk bīstama un nevajadzīga . Hajā !!

25/07/2010
10:12
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Nu, vareni!... Bezmaz vai gribas sekot paraugam. :) Tomēr par sevi esmu drošs, ka vismaz tuvākajos pāris mēnešos neko tādu nedarīšu (kamēr kāja sāp). A pēc tam... kas zina...

Vienu brīdi vidusskolā arī biju teicamnieks. Laikam šādas pieredzes sekas cilvēkiem saglabājas vēl ilgus gadus. :D

25/07/2010
10:43
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

nu tad tomēr pieveici ;) congratulation! ;) bet savādāk, lai ceļi nesāp un laba rehabilitācija ;)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
25/07/2010
10:44
Arle
Arle
Olaine
Zinātājs
Members
Forum Posts: 384
Member Since:
09/03/2010
Offline

Nu apsveicu Tevi, Teicamniek, tagad gan paņem atpūtu, lai uz nākamiem mačiem varam godam rikšot :)

skrienu, vadu komandu apkārt pasaulei, trenējos pats savam vīna maratonam :D un vēl nodarbojos ar šo to 
26/07/2010
14:42
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

Apsveicu Teicamniek ar 100km/ned robežas pārvarēšanu! Labs darbiņš.
Taču arī man šķiet, ka šis rādītājs pats par sevi neko daudz nenozīmē. Svarīgāka ir treniņu kvalitāte. Dažreiz pareizi noskrieti 20km var gadīties vairāk vērti par nepareizi noskrietiem 100km

Вперед и с песней!
27/07/2010
23:31
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Apsveicami teicamniek! Lepojos līdzi :)

 

P.S. > Pievienojos tiem, kas ir par treniņu kvalitāti ;)

Jau sen atpakaļ lasīju viena triatlonista rakstu "http://www.raid.lv/piedzivojums/sac/int06melderis.htm" ieteiktu palasīt (teicamniekam un pārējiem), jo ir daži vērīgi padomi un atziņas.

29/07/2010
00:08
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Frax1s said:

 

Jau sen atpakaļ lasīju viena triatlonista rakstu "http://www.raid.lv/piedzivojum.....lderis.htm" ieteiktu palasīt (teicamniekam un pārējiem), jo ir daži vērīgi padomi un atziņas.


 Forša intervija, kaut gan diezgan sena:)
29/07/2010
22:44
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Jā, bet cilvēku sasniegumi nemēdz novecot :D

No permission to create posts