Biedriem

Komanda piedalās

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —
— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Paldies VSK Noskrien!
16/05/2017
09:03
Lauris
Lauris
Saldus
Interesents
Members
Forum Posts: 48
Member Since:
20/03/2017
Offline

Janvāra beigās izdomāju nedaudz uzskriet, tīri tā - prieka pēc/lai izkustētos utt. Laidu visu laiku ~ 4km tempā. Pēc pāris nedēļām kaut ko sāku uzgūglēt par skriešanas tēmu un atradu noskrien.lv:) Ko lai saka - skats uz skriešanu izmainījās: lēnie skrējieni, intervāli, pulss utt. Viss pilnīgs jaunums. Jo interesantāk. Forumā, šķiet, izmalu visus pēdējo pāris gadu topikus. Skriešanas ikdiena pamainījās kardināli.
Rezultāts? No knapi noskrietiem 4km janvāra beigās (vienreiz uzņēmu laiku - bija kkur 24 min) līdz pusmaratonam iekš LRM (laiks 1h 52min).
Vēl pāris mēnešus atpakaļ tas likās kaut kas nereāls, tagad pēc finiša viena no pirmajām domām bija, ka nākamgad jau nu ar tām pusītēm vairs nemāžošos. Paldies noskrien.lv:)

16/05/2017
09:29
Signis
Signis
Rīga
Admin
Members
Forum Posts: 1682
Member Since:
22/04/2009
Offline

Forši, ka varam būt noderīgi. Un forši, ka pasaki, ka esam noderīgi.

16/05/2017
18:32
Inta Amoliņa
Inta Amoliņa
Interesents
Members
Forum Posts: 9
Member Since:
18/11/2013
Offline

Forši, ka arī Tu esi noskrien.lv! Tu esi mēs, un mēs esam Tu!

16/05/2017
20:04
Valdis.M
Valdis.M
Imanta 4
Zinātājs
Members
Forum Posts: 56
Member Since:
16/06/2014
Offline

Priekā Lauri :)
Mani tāpat šeitan Cieņas cīņa aizrāva - ierāva kā āķis lūpā - aizcīnījos līdz 114 kilometriem nedēlā. Protams arī visādu foruma topiku pārlasīšana un tie foršie koptreniņi. Tā kā pievienojos Tev , un lai arī ar novēlošanos tomēr tāpat gribās pateikt Lielumlielo PALDIES visam lielajam VSK Noskrien kolektīvam, jums un mums, un sev .
Svētdien piepildījās mans divu gadu sapnis, noskriet maratonu zem 3 stundām. Un šī trakā doma radās kā reizi lasot šeit citu skrējēju piedzīvojumus un gatavojoties savam pirmajam maratonam. Tas viss aizrāva, un tikai pateicoties jums zinu ka varu noskriet 100 km un pat vairāk :) Atliek tikai štukot jaunus sapņus un mēģināt tos piepildīt !

16/05/2017
21:47
Katrīna_S
Katrīna_S
Rīga
Iesācējs
Members
Forum Posts: 1
Member Since:
17/05/2015
Offline

Paldies, paldies arī no manis.
Es, kā zaļai gurķis skriešanā, pirms 3 dienām veicu savu pirmo pusmaratonu un ar smaidu uz lūpām. Šo rudeni, tam neticēju, ne es, ne mani apkārtējie. hihih Un...vēl joprojām, lidinos 3 cm virs zemes. :))
Bet lai līdz tam tiktu, kādu laiku pieļāvu VISAS, visas iesācēju kļūdas, par kurām uzzināju, tikai tad, kad piereģistrējos noskrien.lv.
Arī es esmu no tiem, kas sēdējis ilgi, jo ilgi un uzrakņājis gandriz visus vecos postus un stāstus iekš noskrien.lv
Paldies, ļooti noderēja. :)

17/05/2017
13:31
Uldzha
Uldzha
Liepāja
Zinātājs
Members
Forum Posts: 169
Member Since:
14/10/2010
Offline

Arī es varu pateikt lielu paldies VSK Noskrien! Par to, ka pirms sešarpus gadiem iedrošināja pavērt durvis uz tepat blakus esošu pasauli. Skriešanas pasauli. Iedrošināja pamēģināt, pēc tam jau sajust, ka ir iespējams. Un tad jau nemanot skriešana vienkārši palika. Nedēļas plānos kā ik-pārdienas skrējieni un gada plānos kā skriešanas svētki. Pirmie - ne daudz, otrie - ne bieži, bet - uz palikšanu. Paldies!
Taču ar pirmo pusmaratonu 2012.gadā nebija tik skaisti. Vēl joprojām gadu no gada skatoties Rīgas maratona pārraidēs smaidošus pusmaratona debitantus, kuri apgalvo, ka tas bija forši un nebija nemaz tik grūti, nespēju saprast, kā tas ir iespējams. Jo mans pirmais un mūžā vienīgais pusmaratons ne tikai bija ļoti grūts (kaut arī gatavojies biju), bet pēc tā no traumām tā īsti tiku vaļā tikai pēc gada. Esmu mēģinājis šai distancei tuvoties treniņu skrējienos, bet vienalga - ir ļoti grūti. Neskatoties uz sešarpus gadu laikā noskrietiem vairāk kā 7000 kilometriem. Man patīk skriet. Man patīk piedalīties skriešanas svētkos, patīk skriet 10km un līdzīga garuma distances. Bet šajā klubā laikam tomēr, lai justos īsti iederīgs, ir jāskrien vismaz pusmaratons.

17/05/2017
13:38
trololo
trololo
Es un mani troļļi
Zinātājs
Members
Forum Posts: 243
Member Since:
16/05/2014
Offline

Uldzha said

Bet šajā klubā laikam tomēr, lai justos īsti iederīgs, ir jāskrien vismaz pusmaratons.

Uldi, jācep kāds apraksts, par gatavošanos un satelītdistances skriešanu! Savādāk, te visādi maratonisti, R-V skrējēji tikai izpaužas un tie, kas skrien mazāk nejūtas droši starp jukušajiem :D

Profesionāli troļļa pakalpojumi
17/05/2017
16:20
Rainy777
Rainy777
Liepāja
Zinātājs
Members
Forum Posts: 215
Member Since:
29/01/2015
Offline

Rolands said

Uldzha said

Bet šajā klubā laikam tomēr, lai justos īsti iederīgs, ir jāskrien vismaz pusmaratons.

tie, kas skrien mazāk nejūtas droši starp jukušajiem :D

Nemaz jau nav tik maz to, kas skrien mazāk par pusmaratonu, arī šajā klubiņā, bet viņi nez kāpēc maskējas...
Piem., uz LRM grūti nokomplektēt komandas Komandu kausa izcīņai tieši uz 10k un 6k distancēm.
Es gan esmu pieslējies pusmaratona skrējēju kliķei, bet tas tādēļ, ka slinkums uz sacensībām braukt mazākas distances dēļ...
Bet visādi citādi VSK Noskrien ir LIELS PLUSPUNKTS skriešanu svētku atmosfērā, turklāt šeit ir vislabāk pārskatāmi Latvijā notiekošo skriešanas pasākumu kalendāri.

Lai dzīvo reitingi!