Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Skrējienu seriāla „SKRIEN LATVIJA” 2015.gada abonementi
14/12/2014
21:25
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Man organizatoriskajā ziņā vislabāk patīk LSC sacensības. Dalības maksa demokrātiska, nav ķēpa ar čipa piespraušanu pie apava, vienmēr var paļauties, ka trašu garumi precīzi nomērīti, distances apaļas (nav, piemēram, mistiski 5.27km), ūdeni siltākā laikā var dabūt, meitenes ap kaklu neķerās pēc finiša, lai medaļu uzkārtu... Nekas diži vairāk man nemaz nav vajadzīgs

14/12/2014
22:17
Geo
Geo
Ādaži
Zinātājs
Members
Forum Posts: 197
Member Since:
08/03/2011
Offline

Man domas saskan ar Ritvaru - arī man liekas ka Skrien Latvija orgazinatoriskais līmenis pēdējā laikā ir krities un arī es nevaru nosaukt nevienu lietu ar ko ārzemju maratoni organizatoriskajā ziņā būtu pārāki par Latvijas vai kas Latvijā būtu slikts :D

14/12/2014
22:24
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

nu nezinu,kas tagad ir citādi,salīdzinot ar to,kā bija...kaut kad? droši vien ar dalībnieku skaita palielināšanos tik gludi vairs neiet,bet pateikt kas...? un ko mēs gribam?

14/12/2014
23:05
Geo
Geo
Ādaži
Zinātājs
Members
Forum Posts: 197
Member Since:
08/03/2011
Offline

Rainers said

nu nezinu,kas tagad ir citādi,salīdzinot ar to,kā bija...kaut kad? droši vien ar dalībnieku skaita palielināšanos tik gludi vairs neiet,bet pateikt kas...? un ko mēs gribam?

Radušās problēmas ar trases marķēšanu - pirms gada Kuldīgā, kā saprotu, visi pirmajā aplī noskrēja mazāk. Šogad Jelgavā laikam tikai līderi sākumā ne tur aizskrēja. Tad vēl ir pasliktinājusies situācija ar tualešu pieejamību, sevišķi šogad "izcēlās" Jelgava. Šis gan nav pārāk būtiski, bet cik novēroju, tad arī dzeršanas punktos bieži vien vairs/vēl nav sporta dzēriens, Valmierā to laikam deva tikai maratonistiem. Vēl šogad jau pēc abonomentu iegādes tika nomainīta Liepāja pret Jelgavu, viss pēc nolikuma, bet tomēr ne pārāk smuki. Biju ievērojis arī kādas pāris senākas lietas, bet vairs neatceros tieši kas tas bija.
Es nesaku, ka Skrien LAtvija ir slikti organizēts, bet esmu novērojis, ka līmenis, salīdzinot ar pirmajām sezonām krītas.

15/12/2014
00:03
MAKRO
MAKRO
Rīga-Imanta
Zinātājs
Members
Forum Posts: 284
Member Since:
06/12/2009
Offline

essnee said

Ir izmaiņas komandu vērtējumā - no 5 cilvēkiem skatās 3 rezultātus. Vecajām komandām jātaisa izbalsošana:D

Prasiju Nike komandas sefam kas par lietu un viņš teica ka katra komanda varēs izveidot divas komandas,vienai komandai jaskrien tikai pusmaratoni un maratoni bet otrai tikai 10km tautas skrējiens,vairāk nevarēs lēkat turpu surpu kā agrāk,un man tas patīk labāk,mazāka konkurence grupā.

15/12/2014
00:06
MAKRO
MAKRO
Rīga-Imanta
Zinātājs
Members
Forum Posts: 284
Member Since:
06/12/2009
Offline

Jōņs said

Kā būt ar dalību komandā, ja Rēzekne plānoju skriet 21km, Biķerniekos 10km, bet Ventspilī 42km. Vai es varu vienlaicīgi būt divās komandās? Domāju ka jā!

Diemžēl esot komandā jāizvēlas tikai viens veidz vai pusmaratoni visu gadu vai 10km.

15/12/2014
11:17
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Geo said

Rainers said

nu nezinu,kas tagad ir citādi,salīdzinot ar to,kā bija...kaut kad? droši vien ar dalībnieku skaita palielināšanos tik gludi vairs neiet,bet pateikt kas...? un ko mēs gribam?

Radušās problēmas ar trases marķēšanu - pirms gada Kuldīgā, kā saprotu, visi pirmajā aplī noskrēja mazāk. Šogad Jelgavā laikam tikai līderi sākumā ne tur aizskrēja. Tad vēl ir pasliktinājusies situācija ar tualešu pieejamību, sevišķi šogad "izcēlās" Jelgava. Šis gan nav pārāk būtiski, bet cik novēroju, tad arī dzeršanas punktos bieži vien vairs/vēl nav sporta dzēriens, Valmierā to laikam deva tikai maratonistiem. Vēl šogad jau pēc abonomentu iegādes tika nomainīta Liepāja pret Jelgavu, viss pēc nolikuma, bet tomēr ne pārāk smuki. Biju ievērojis arī kādas pāris senākas lietas, bet vairs neatceros tieši kas tas bija.
Es nesaku, ka Skrien LAtvija ir slikti organizēts, bet esmu novērojis, ka līmenis, salīdzinot ar pirmajām sezonām krītas.

Nu ja ,var piekrist,bet mani šīs lietas satrauc minimāli :)...vienalga patīk! Kā jau minēju,tas droši vien saistīts arī ar dalībnieku skaita pieaugumu...varbūt.

15/12/2014
12:32
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

MAKRO said
Diemžēl esot komandā jāizvēlas tikai viens veidz vai pusmaratoni visu gadu vai 10km.

Vai es pareizi saprotu, ka būs trīs atsevišķas komandu ieskaites: maratoni/pusmaratoni; Nike 10km; tautas 5km?

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
15/12/2014
12:39
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Ja ir kādi noskaidrojami jautājumi, tad rīt tiekos ar organizatoriem tempa turēšana sakarā un varu izmantot izdevību.

15/12/2014
13:26
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Mazliet ne par tēmu, taču nekaitēs arī zināt jaunā SL priekšnieka vārdu :) http://www.skrienlatvija.lv/?id=news&news_id=1910

15/12/2014
13:31
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Arī cenas un nolikums ir tagad savā vietā: http://www.skrienlatvija.lv/?id=regulation

"Reģistrācija uz atsevišķiem seriāla posmiem tiks uzsākta 2015.gada 1.janvārī."

15/12/2014
13:33
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Ritvars said

Signis said

Ja ir kādi noskaidrojami jautājumi, tad rīt tiekos ar organizatoriem tempa turēšana sakarā un varu izmantot izdevību.

…nu ja Es jau nēsmu "TT" skrejējs,kas orgiem lien …tur…..saprotu TEVI…….Līdz Sportlat vadīja Priedīši bija ok, bet tad vadību pārņēma ( ……) un līmenis kritās,jo draugu viņam bija daudz un tiem bija jaizpatīk.

pēc šāda teksta prasītos kādam biedram paskaidrot,kas ir TT un ko viņš dara,jo kādam liekas,ka mēs kādu apdalam...

15/12/2014
13:43
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Signis said

Ja ir kādi noskaidrojami jautājumi, tad rīt tiekos ar organizatoriem tempa turēšana sakarā un varu izmantot izdevību.

Varbūt vēlreiz par tiem V un V maratoniem varētu pārjautāt, lai visiem viss skaidrs. Vai +10 EUR piemaksa ir tikai pasākuma dienā? Tā laikam šobrīd vairums to sapratuši.

15/12/2014
13:52
in
Speciālists
Members
Forum Posts: 851
Member Since:
27/10/2010
Offline

Geo said

Rainers said

nu nezinu,kas tagad ir citādi,salīdzinot ar to,kā bija...kaut kad? droši vien ar dalībnieku skaita palielināšanos tik gludi vairs neiet,bet pateikt kas...? un ko mēs gribam?

Radušās problēmas ar trases marķēšanu - pirms gada Kuldīgā, kā saprotu, visi pirmajā aplī noskrēja mazāk. Šogad Jelgavā laikam tikai līderi sākumā ne tur aizskrēja. Tad vēl ir pasliktinājusies situācija ar tualešu pieejamību, sevišķi šogad "izcēlās" Jelgava. Šis gan nav pārāk būtiski, bet cik novēroju, tad arī dzeršanas punktos bieži vien vairs/vēl nav sporta dzēriens, Valmierā to laikam deva tikai maratonistiem. Vēl šogad jau pēc abonomentu iegādes tika nomainīta Liepāja pret Jelgavu, viss pēc nolikuma, bet tomēr ne pārāk smuki. Biju ievērojis arī kādas pāris senākas lietas, bet vairs neatceros tieši kas tas bija.
Es nesaku, ka Skrien LAtvija ir slikti organizēts, bet esmu novērojis, ka līmenis, salīdzinot ar pirmajām sezonām krītas.

Õ, nu tad vismaz kaut kas konkrēts. Vai šos posmus organizēja Sportlat?

15/12/2014
13:52
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Andulis said

Signis said

Ja ir kādi noskaidrojami jautājumi, tad rīt tiekos ar organizatoriem tempa turēšana sakarā un varu izmantot izdevību.

Varbūt vēlreiz par tiem V un V maratoniem varētu pārjautāt, lai visiem viss skaidrs. Vai +10 EUR piemaksa ir tikai pasākuma dienā? Tā laikam šobrīd vairums to sapratuši.

Ja Sportlat Valmieras maratonā vēlaties startēt maratona distancē, lūgums to paziņot iepriekš (vismaz 1 nedēļa pirms sacensībām) uz e-pastu info@skrienlatvija.lv. vismaz pagājušā gadā atlika tikai piezvanīt un esi jau maratonists...

15/12/2014
15:44
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Rainers said vismaz pagājušā gadā atlika tikai piezvanīt un esi jau maratonists...

Noskriet nemaz nevajadzēja? :o Ak es, muļķis... :D

15/12/2014
16:21
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Andulis said

Mazliet ne par tēmu, taču nekaitēs arī zināt jaunā SL priekšnieka vārdu :) http://www.skrienlatvija.lv/?id=news&news_id=1910

Anduli, tur tak teksta ir minēts, kas viņš ir: "Jaunievēlētais valdes priekšsēdētājs Sandijs Pinkulis ir ne vien „Sportland” tirdzniecības un mārketinga vadītājs, bet arī biedrības Baltic Events valdes loceklis. Viņa vadībā Baltic Events pagājušajā vasarā organizēja pirmo masu skrējienu Zemgalē – Sportland Jelgavas nakts pusmaratonu..."

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
15/12/2014
16:25
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Lauma said

Andulis said

Mazliet ne par tēmu, taču nekaitēs arī zināt jaunā SL priekšnieka vārdu :) http://www.skrienlatvija.lv/?id=news&news_id=1910

Anduli, tur tak teksta ir minēts, kas viņš ir: "Jaunievēlētais valdes priekšsēdētājs Sandijs Pinkulis ir ne vien „Sportland” tirdzniecības un mārketinga vadītājs, bet arī biedrības Baltic Events valdes loceklis. Viņa vadībā Baltic Events pagājušajā vasarā organizēja pirmo masu skrējienu Zemgalē – Sportland Jelgavas nakts pusmaratonu..."

Nu, tāpēc arī ieliku...
Laikam jāprecizē - mums nekaitēs... :)

15/12/2014
16:50
Geo
Geo
Ādaži
Zinātājs
Members
Forum Posts: 197
Member Since:
08/03/2011
Offline

in said

Geo said

Rainers said

nu nezinu,kas tagad ir citādi,salīdzinot ar to,kā bija...kaut kad? droši vien ar dalībnieku skaita palielināšanos tik gludi vairs neiet,bet pateikt kas...? un ko mēs gribam?

Radušās problēmas ar trases marķēšanu - pirms gada Kuldīgā, kā saprotu, visi pirmajā aplī noskrēja mazāk. Šogad Jelgavā laikam tikai līderi sākumā ne tur aizskrēja. Tad vēl ir pasliktinājusies situācija ar tualešu pieejamību, sevišķi šogad "izcēlās" Jelgava. Šis gan nav pārāk būtiski, bet cik novēroju, tad arī dzeršanas punktos bieži vien vairs/vēl nav sporta dzēriens, Valmierā to laikam deva tikai maratonistiem. Vēl šogad jau pēc abonomentu iegādes tika nomainīta Liepāja pret Jelgavu, viss pēc nolikuma, bet tomēr ne pārāk smuki. Biju ievērojis arī kādas pāris senākas lietas, bet vairs neatceros tieši kas tas bija.
Es nesaku, ka Skrien LAtvija ir slikti organizēts, bet esmu novērojis, ka līmenis, salīdzinot ar pirmajām sezonām krītas.

Õ, nu tad vismaz kaut kas konkrēts. Vai šos posmus organizēja Sportlat?

Nezinu, kas tieši organizēja kuru posmu un mani tas arī īpaši neinteresē - jebkurā gadījumā tas ir Skrien Latvija.

15/12/2014
22:03
IlzeP
IlzeP
Ozolnieki
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
27/06/2009
Offline

Sākusies abonementu iegāde: http://skrienlatvija.lv/?id=calendar
Jau trīs cilvēki iegādājušies!

No permission to create posts