Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Nordea Rīgas maratons 2014
26/05/2014
13:03
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline
161

Lai nu kā ar e-pastiem, apbalvošanu un tiripiri... Bet tikai tagad apskatījos Noskrien apakškomandu sarakstu. Cepums autoram par nosaukumiem, man patīk. :)

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
26/05/2014
13:07
mtiger
mtiger
Zinātājs
Members
Forum Posts: 152
Member Since:
29/10/2012
Offline
162

Dziņa said
Un, ja nav noslēpums, kurā datumā šis e-pasts kontaktpersonām tika nosūtīts netika minēts? Ja tikai 3dien/ 4dien, tad tas tāpat nemaina faktu, ka tas ir stipri par vēlu.

Izsūtīts tika trešdien pēc 11.00 no rīta.

26/05/2014
14:10
OMG
OMG
Rīga
Admin
Forum Posts: 447
Member Since:
24/03/2011
Offline
163

Darya said

Bet, spriežot pēc bildēm (http://www.nordearigasmaratons.lv/lv/jaunumi/lattelecom-komandu-kausa-apbalvosana/) daži mūsējie uz apbalvošanu ir bijuši. Kā viņi uzzināja par apbalvošanu?

Es uz turieni devos kā darbavietas komandas kapteine un kā pārsteigumu saņēmu arī balvu par noskrien komandas ietvaros iespēto. Ielūgums atnāca trešdienas pirmspusdienā.

Time is never an issue, it's what we do with it.
26/05/2014
14:33
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline
164

GunaO said

Es uz turieni devos kā darbavietas komandas kapteine un kā pārsteigumu saņēmu arī balvu par noskrien komandas ietvaros iespēto. Ielūgums atnāca trešdienas pirmspusdienā.

Jā, Tev paveicās ;) Bet pārējiem... es sarakstījos ar vienu no NRM organizatoriem (Egija), viņa pat nemēģināja kontaktēties ar grupas dalībniekiem (kā to darīja NRM org-i pagājušā gadā). Ja uz apbalvošanu neatnāk kāda (kādas) komandas es kā organizators, noteikti vēlreiz kontaktētos ar dalībniekiem.
Mtiger, no kā Tu saņēmi ielūgumu?

P.s. jā! nosaukumi grupām ir perfekti ))) Signis labi pastrādājis, vai cits arī tam pielicis roku?

26/05/2014
14:35
pichonis
pichonis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
05/12/2012
Offline
165

Darya said

Par apbalvošanu. Re ko man Egija no NRM orgiem atbildējusi:
Komandu kausa apbalvošana jau notika piektdien. Visām komandām tika nosūtīts e-pasts uz adresi, kura norādīta reģistrējoties!
[...]
Jā, e-pasts tika nosūtīts Pēterim Grīviņam, kurš mūsu sistēmā uzrādās kā kontaktpersona VSK Noskrien visai lielajai komandai! Viņam nosūtījām ar lūgumu apziņot godalgotās apakš-komandas!

Jautājums Pēterim: kāpēc mēs nesaņemam ielūgumus uz apbalvošanas ceremoniju?

Gribēju rakstīt garu penteri ar skaidrojumiem un vēl sazin ko, bet beigās tas mani tikai satracināja.
Kāda %^#$%^ pēc man būtu jāziņo kādam par kaut kādu %$#^$% spamu, ko saņemu e-pastā. Tāpat kā lielākoties nereaģēju uz nepazīstamiem numuriem telefonā (notiekti neatzvanu), tāpat arī attiecos pret savu e-pastu - iedziļinos tikai tajās vēstulē, kuras uzskatu par svarīgu.
Es zinu (vai vismaz man šķiet, ka zinu), kāpēc esmu iekļuvis VSK Noskrien komandas kapteiņa godā, bet ne jau man tagad jātaisnojas, kāpēc tas tā sanācis. Tā ir viņu kļūda un no viņiem arī variet prasīt paskaidrojumus.
Ja nu kāds vēl taisās ar šo Egiju sazināties, variet viņai pateikt - ja viņas pirmie divi e-pasti nebūtu atstājuši spama iespaidu, tad varbūt arī uz 3. un 4. būtu kaut kā reaģējis. Varbūt arī būtu reaģējis, ja būtu saņēmis citā laikā - pagājušā nedēļā biju konkrēti ieracies darbā, līdz ar to par neko citu nedomāju, kas kopā ar "spama sajūtu", protrams, noveda pie neiedziļināšanās šajos e-pastos.
Atkal jau sākās taisnošanās un garais penteris.

Rezumē - Egija sūdīgi dara savu darbu, pasākums (komandu kauss) organizēts sūdīgā līmenī.

Btw, ja nu kādam tāpat kā Daryai šķiet, ka man bija kaut kāds pienākums jūs (es gan nezinu kurus) apziņot par komandas kausa apbalvošanu, lūdzu, sakiet, lai varu atspēkot jūsu argumentus. Citādi viss beigsies un daļa paliks ar sāpi sirdī, ka "pichonis ir tas džeks, kurš nozaga mums svinības" (ja vēl neesat to sapratuši - tā bija Egija/ organizatori, nevis es)

Labprāt beigtu šo tekstu ar kādu sulīgu lamuvārdu, bet lai jau tas paliek citai reizei

26/05/2014
15:12
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline
166

pichonis said

Es zinu (vai vismaz man šķiet, ka zinu), kāpēc esmu iekļuvis VSK Noskrien komandas kapteiņa godā, bet ne jau man tagad jātaisnojas, kāpēc tas tā sanācis. Tā ir viņu kļūda un no viņiem arī variet prasīt paskaidrojumus.
Ja nu kāds vēl taisās ar šo Egiju sazināties, variet viņai pateikt - ja viņas pirmie divi e-pasti nebūtu atstājuši spama iespaidu, tad varbūt arī uz 3. un 4. būtu kaut kā reaģējis. Varbūt arī būtu reaģējis, ja būtu saņēmis citā laikā - pagājušā nedēļā biju konkrēti ieracies darbā, līdz ar to par neko citu nedomāju, kas kopā ar "spama sajūtu", protrams, noveda pie neiedziļināšanās šajos e-pastos.

Es jau Egijai uzrakstīju kā tā bija viņu kļūda. Normāli ir sazināties ar visiem dalībniekiem, nevis tikai ar kapteini (jo var gadīties kā kapteinis ir izbraukumā/ saslimis/ līdz ausim ir iegrimis darbos utt.). Es neuzskatu ka svētki ir nozagti. Viss jau ir noticis, neko nevar mainīt, varbūt arī nevajag. Jo viss kas notiek, notiek uz labo pusi ;)NRM org-iem uz FB sienas jau atstāju ziņu par šo pārpratumu. Būs jau labi ;)

26/05/2014
15:21
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline
167

..."(vai vismaz man šķiet, ka zinu)"...

ka?

26/05/2014
15:36
pichonis
pichonis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
05/12/2012
Offline
168

Piereģistrēju 2 cilvēkus pagājušā gada beigās vienā komandā "VSK Noskrien / Surikati". Līdz ar to varētu uzskatīt, ka esmu šīs komandas kapteinis. Tagad paskatījos, ka man jau uzrādās komanda "VSK Noskrien" (atkal zinu, kāpēc, bet nebļaustīšos - tāpat nepiedalījos). Tad nu mans minējums ir tāds, ka viņu tabulās man bija atzīme par kapteini, kā arī beigās bija komanda "VSK Noskrien", tad nu pēc kāda neveiksmīga vaicājuma, kas atgriež tikai vienu kapteini uz komandu (piemēram, pirmo, kas reģistrējies), tiku aizsūtīts Egijai Excelī kā VSK Noskrien kapteinis.

26/05/2014
15:46
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
169

pichonis said
Gribēju rakstīt garu penteri ar skaidrojumiem un vēl sazin ko, bet beigās tas mani tikai satracināja.
Kāda %^#$%^ pēc man būtu jāziņo kādam par kaut kādu %$#^$% spamu, ko saņemu e-pastā. Tāpat kā lielākoties nereaģēju uz nepazīstamiem numuriem telefonā (notiekti neatzvanu), tāpat arī attiecos pret savu e-pastu – iedziļinos tikai tajās vēstulē, kuras uzskatu par svarīgu.
[...]
Btw, ja nu kādam tāpat kā Daryai šķiet, ka man bija kaut kāds pienākums jūs (es gan nezinu kurus) apziņot par komandas kausa apbalvošanu, lūdzu, sakiet, lai varu atspēkot jūsu argumentus. Citādi viss beigsies un daļa paliks ar sāpi sirdī, ka "pichonis ir tas džeks, kurš nozaga mums svinības" (ja vēl neesat to sapratuši - tā bija Egija/ organizatori, nevis es)

Bet vai tev nešķiet, ka šajā gadījumā saņemot jau 1 (pirmo) e-pastu, kuru tu uzskatīji par spamu un pārējos arī būtu bijis tikai normālu un pareizi aizrakstīt, ka ir sajaukti adresāti un norādīt pareizo komandas kapteini. Vai arī pārsūtīt komandas kapteinim ar lūgumu labot šo situāciju, ja pašam šie e-pasti un pasākums, atvainojos par izteicienu, bet "ir pie kājas".

Man tiešām ir žēl, ka starp VSK Noskrien ir tādi cilvēki, kuriem nerūp citu darbs un, kas notiek apkārt.

p.s. Paldies Signim par šī gada Lattelecom komandu kausa komandu veidošanu.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
26/05/2014
16:10
mtiger
mtiger
Zinātājs
Members
Forum Posts: 152
Member Since:
29/10/2012
Offline
170

Nedomāju, ka Pēterim tagad būtu jājūtas baigi vainīgam. Ja pareizi saprotu, viņš šajā augstajā godā nonācis bez paša gribas, un man personīgi šķiet pilnībā izprotams, ja cilvēks saspringtu darba apstākļu dēļ nav gatavs novērst savu uzmanību uz blakus lietām. Tad tikpat labi var vainot mani, jo, kad saņēmu pārsūtīto vēstuli no savas pārstāvētās komandas (Isostar) šefa, aiz intereses labu brīdi aizdomīgi pētīju sākotnējo adresātu sarakstu, mēģinādams saprast, kurš diez no tiem varētu būt VSK Noskrien komandas oficiālais pārstāvis. Taču organizatoru e-pastā bija dots ļoti īss laiks atbildes sniegšanai (dažas stundas), tāpēc apspiedu vēlēšanos kādam ko prašņāt, paļaudamies, ka organizatori zina, ko dara.

26/05/2014
16:17
mtiger
mtiger
Zinātājs
Members
Forum Posts: 152
Member Since:
29/10/2012
Offline
171

Lauma said
Bet vai tev nešķiet, ka šajā gadījumā saņemot jau 1 (pirmo) e-pastu, kuru tu uzskatīji par spamu un pārējos arī būtu bijis tikai normālu un pareizi aizrakstīt, ka ir sajaukti adresāti un norādīt pareizo komandas kapteini. Vai arī pārsūtīt komandas kapteinim ar lūgumu labot šo situāciju, ja pašam šie e-pasti un pasākums, atvainojos par izteicienu, bet "ir pie kājas".

Pēteris jau rakstīja, ka viņš tikai tagad paskatījās, ka viņam piekabināta visa lielā komanda.

26/05/2014
16:30
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline
172

Manuprāt, nav nozīmes meklēt neīstā kapteiņa vainu šajā visā, jo kā zināms, šī visa apziņošanas problēma ir piemeklējusi arī citas komandas ne tikai VSK Noskrien. Jo, lai vai cik steidzīgi kapteinis apziņotu savas apakškomandas, 1.) 2 dienas ir pārāk maz, lai ieplānotu brīvu darba dienu 2.) un ir liela iespēja, ka vismaz kādam no biedriem informācija var paslīdēt garām. Tāpēc risinājums ir tikai viens, nolikumā frāzes "apbalvošana notiek nedēļu pēc maratona" vietā ir jābūt konkrētam laikam un vietai vai norādei, kur to meklēt. Tik pat labi maratona nolikumā arī varētu būt rakstīts "kādā no maija svētdienām no rīta." Organizatori solās laboties un nākamgad izziņot laiku un vietu līdz ar pieteikšanās sākumu.

26/05/2014
16:31
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

mtiger said

Nedomāju, ka Pēterim tagad būtu jājūtas baigi vainīgam. Ja pareizi saprotu, viņš šajā augstajā godā nonācis bez paša gribas, un man personīgi šķiet pilnībā izprotams, ja cilvēks saspringtu darba apstākļu dēļ nav gatavs novērst savu uzmanību uz blakus lietām. Tad tikpat labi var vainot mani, jo, kad saņēmu pārsūtīto vēstuli no savas pārstāvētās komandas (Isostar) šefa, aiz intereses labu brīdi aizdomīgi pētīju sākotnējo adresātu sarakstu, mēģinādams saprast, kurš diez no tiem varētu būt VSK Noskrien komandas oficiālais pārstāvis. Taču organizatoru e-pastā bija dots ļoti īss laiks atbildes sniegšanai (dažas stundas), tāpēc apspiedu vēlēšanos kādam ko prašņāt, paļaudamies, ka organizatori zina, ko dara.

Šeit ir runa par to, ka ja pats neesi piedalījies NRM citēju: "Piereģistrēju 2 cilvēkus pagājušā gada beigās vienā komandā "VSK Noskrien / Surikati". Līdz ar to varētu uzskatīt, ka esmu šīs komandas kapteinis. Tagad paskatījos, ka man jau uzrādās komanda "VSK Noskrien" (atkal zinu, kāpēc, bet nebļaustīšos – tāpat nepiedalījos)." un tev kļūdas pēc nāk informācija par pasākumu, tad nevajag ignorēt, bet norādīt pareizo adresātu vai ziņot organziatoriem par kļūdu. Nevis tagad attaisnoties, kāpēc un ko ir ignorējis.

p.s. Es arī NRM nedēļa biju iegrimusi darbos līdz ausīm un brīžiem braucu mājās pēc pusnakts, jo tās aploksnes bija jāsapako un expo bija jāiekārto, bet neatļāvos neatbildēt uz e-pastiem, atzvanīt/pacelt svešiem/us numuriem/us, atteikt palīdzību vai dot padomu/ieteikumu kolēģiem par maratonu.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
26/05/2014
16:45
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline
174

Ejam noskriet?

26/05/2014
17:05
mtiger
mtiger
Zinātājs
Members
Forum Posts: 152
Member Since:
29/10/2012
Offline
175

Kā tur skanēja tā indiāņu gudrība - nespried par cilvēka rīcību, kamēr neesi skrējis viņa mokasīnos? :) No pieredzes saku, ka tas ir ļoti slidens ceļš - salīdzināt "es varu to un to; kāpēc tu nevari". Un galu galā - mazums kādu iemeslu dēļ uz e-pastu var nākt kļūdaina informācija. Pie sevis spriežu: ja es būtu pieteicis kādu apakškomandu, arī sākumā padomātu, ka e-pasti nāk uz pareizo adresi, bet ir vienkārši nesvarīgs spams.

26/05/2014
22:25
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline
176

Vai nebija vienkāršāk publicēt uzvarētāju komandas un noteikt apbalvošanas vietu,laiku utt...maratona mājas lapā...

26/05/2014
22:56
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline
177

Slinkums iet skatīties NRM mājas lapā, iedziļināties tajā putrā, par tām Lattelecom komandām un vispār gan par 5km un 10km distanču garumiem, un pieviltiem dalībniekiem. Tas, ka uzvarētāji un to rezultāti nav publicēti, vispār nav aptverams. Tāpat tas, par tiem kreisajiem e-pastiem, tipa – jūs un jūs esat uzvarējuši, nāciet pēc balvām, bet pārējiem – kuš, neko nesakiet.

Вперед и с песней!
26/05/2014
23:06
pichonis
pichonis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
05/12/2012
Offline
178

Man nevienā brīdī nebija ne mazākās nojausmas, ka esmu "iecelts" Noskrien kapteiņa kārtā. Un nevienā vēstulē tas nebija minēts. Savukārt tas, ka man šīs vēstules nāk, man nešķita neloģiski (jau minēto iemeslu dēļ).

Bet tā jau atkal tāda attaisnošanās no manas puses. Lauma, piedod, ka neesmu gana labs, centīšos laboties.

26/05/2014
23:22
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
179

Rainers said

Vai nebija vienkāršāk publicēt uzvarētāju komandas...

Atveram http://www.nordearigasmaratons.lv/lv/ => tad izvēlamies komandām => Dalībniekiem - rezultāti jeb http://www.rigasmaratons.lv/TeamCup/Results.aspx nomainot distanci un veidu vara trast visus komandu kausa rezultātus.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
26/05/2014
23:37
OskLa
OskLa
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 28
Member Since:
25/08/2013
Offline
180

Tā - starp citu -
ja man 10 km rezultāta joprojām nav, tad laikam jau arī nebūs?

nav jau tā, ka man tās sekundes būtu ļoti principiālas, vai arī ka es nebūtu noķerts kadrā dažādos kreklos ar dažādiem numuriem... :D
Tomēr varbūt kādam vēl ir tāda problēma trāpījusies? (orgiem aizrakstīju)

No permission to create posts