Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Siguldas kalnu maratons 2012
28/10/2012
15:33
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline
341

Labi noorganizets pasakums. Godigi, nebiju gatava shada tipa skrejienam. Pat tagad, sezot miktaja divana, nevaru noticet ka tiku lidz finisham. Skrejiens bija forshs, pardzivojumiem un kalniem bagats ))) Par to paldies organizatoriem, ka lava ofisniekam sajust ka ikdieniskas problemas nav nekas, salidzinajuma ar sho skrejienu )) Nakam gadam obligati treneshos tieshi krosa skrejienam.
Paldies par pirts pasedeshanu. Bija loti jauki kopa ar komadas biedriem pasedet, parunat un nosvinet nosacitas sezonas beigas.

28/10/2012
15:34
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
342
Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
28/10/2012
15:39
agrais
agrais
Interesents
Members
Forum Posts: 12
Member Since:
07/05/2011
Offline
343

izbaudīju skrējienu, tiesa 14nieku tikai, patika, skriešu nākošgad atkal. bet ļoooooti ieteiktu nenoniecināt prastas orientēšanās naglenes. Var jau sevi mocīt ar šosejas krosenēm pa dubļiem, bet tas nav tā vērts.

28/10/2012
15:58
maffija
maffija
Spain
Zinātājs
Members
Forum Posts: 255
Member Since:
11/09/2011
Offline
344

aspruds said
Tagad, skatoties rezultātus, redzu, ka dažbrīd biju atpalicis no maffijas tikai par dažām sekundēm. Būtu zinājis jau trasē, noteikti mēģinātu noķert :)

Skatos, ka esam teju reizē pieveikuši 2.apli. Tagad prātoju, vai tevi toreiz satiku, jo mēs ar druupiju pēc 2.apļa minūtes 5 stāvējām pie paikas galdiem un stūmām iekšā visu, ko varēja. Ja tā padomā, tev vajadzēja būt turpat! ;) Trešajā aplī gan mēs ātrāk esam devušies, jo tevi pa ceļam noteikti neapdzinām.

Paldies liels visiem par pasākumu! Paldies dzincham par noorganizēto pirti! Pie manis ir maisiņš ar Darjas apaviem un kaut kāda pelēka cepure ar sarkanu maliņu. Būtu labi, ja cepures īpašnieks atsauktos! ;)

28/10/2012
16:11
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline
345

agrais said
izbaudīju skrējienu, tiesa 14nieku tikai, patika, skriešu nākošgad atkal. bet ļoooooti ieteiktu nenoniecināt prastas orientēšanās naglenes. Var jau sevi mocīt ar šosejas krosenēm pa dubļiem, bet tas nav tā vērts.

Es ilgi nevarēju izlemt ar kādiem apaviem skriet - ierastajām orientēšanās IceBug naglenēm vai Asics Gel Fuji Attack (līdzi bija paņemtas abas), beigās tomēr skrēju ar Fuji Attack un šoreiz man tā bija pareiza izvēle, protektors lielisks un momentā attīrās no dubļiem, no dubļainajiem kalniem nekādu problēmu saķere ideāla un kalnos tā pat. Šajā SKM izvēlētos naglenes tikai ledainu apstākļu gadījumā vai arī varbūt īsākajā distancē.
P.S. man ar naglenēm nepatīk skriet pa bruģi, asfaltu utml. cietu apvidu, kas šajā SKM bija pietiekamā apjomā!

28/10/2012
16:18
aspruds
aspruds
Interesents
Members
Forum Posts: 48
Member Since:
22/05/2011
Offline

maffija said
Skatos, ka esam teju reizē pieveikuši 2.apli. Tagad prātoju, vai tevi toreiz satiku, jo mēs ar druupiju pēc 2.apļa minūtes 5 stāvējām pie paikas galdiem un stūmām iekšā visu, ko varēja. Ja tā padomā, tev vajadzēja būt turpat! ;) Trešajā aplī gan mēs ātrāk esam devušies, jo tevi pa ceļam noteikti neapdzinām.

Nuja, 2. aplī mums ir dažu sekunžu starpība. Es gan arī pie galdiem uzkavējos, pildīju pudeli ar dzērienu un stūķēju iekšā sasalušo marmelādi. Tevi tur arī nemanīju, bet tajā brīdī principā spēju padomāt tikai par galdu, kas pilns ar ēdamo un dzeramo :)

28/10/2012
16:20
AndrisS
AndrisS
Interesents
Members
Forum Posts: 4
Member Since:
28/01/2011
Offline
347

Jāpiekrīt vairumam un jāsaka, ka notikusī sporta aktivitāte Siguldā bija izcila. Gan organizācijas, gan atmosfēras, gan arī rezultātu ziņā. Liels paldies arī par iespēju nedaudz iepazīt Noskrieniešus neformālākā gaisotnē. Meklējot pirti un braucot mājās, kārtējo reizi pārliecinājos, ka Hyundai Getz ir īsts apvidus zvērs. :)
Un nav ne jausmas kā tas nākas, bet, maffija, visdrīzāk tā cepure ir mana. :)

28/10/2012
16:26
turiburu
turiburu
Latvija,Rīga,Jugla
Zinātājs
Members
Forum Posts: 97
Member Since:
24/12/2011
Offline
348

Sveiciens visiem vakardienas likteņa biedriem!
Patīkami palasīt kolēģu rakstīto,piedzīvoto. Man arī pirmais aplis bija baudas aplis-saule,daba,trase bez dubļiem.Pārsteigums bija dodoties pirmajā aplī uz 6 km cilpu pie Gaujas tilta pretim skrēja Matiss.Otrajā aplī turpat sastopu Ilmāru.Man otrais aplis arī saistās ar patīkamām emocijām. Jā,dubļi jau gan "besīja" ārā.Līdz šim nesaprotu kā varēja paskriet bez nūjām. Man tās lieti noderēja.Šodien,ja kas vēl sāp un sūrst,tad roku muskuļi un plecu josla.Kājām vakar esmu devis atelpu.:)) Trešajā aplī dodoties kalnā sastopu Aināru (jau finišējis) ,Girtu ,Laumīic ,un vēl dažus un citus,tad sameklēju somā lukturīti un aidā uz priekšu.Trešajā aplī varen labi dabas skati-virs Gaujas migla,krēsla,sāk satumst. Krimuldā lukturīša gaismā apsnigušās egles ir fantastiskas.Ne reizi neienāca prātā "kur es esmu un kāpēs es te esmu". Protams,ka bebru takas dubļi ,tur esošās laipas vai to atliekas lika būt uzmanīgam. Finišā sarūktinājums-medaļas beigušās.Bet ar orgu pārstāvi sarunāju ka pievedīs mājās. :)) Un vēl mūsējo "noskrien" un "LV-1024" atbalsta grupa finišā kas katru sagaidīja ar ovācijām.
Sarūgtinājums arī par savu rezultātu Pirms gada 52,5 km un ap 1800 hm. veicu 6 st.52 min.Bet tagad par gandrīz 2 (divām) stundām lēnāk. Laikam jau dubļi,apledojums darīja savu. Jā,un gadi arī.:))

28/10/2012
16:56
kekss
kekss
Zinātājs
Members
Forum Posts: 115
Member Since:
06/03/2012
Offline
349

Pirmais aplis bija foršākais, kas varēja būt, forša trase, neatkārtojami skati gar apsnigušo Gauju. Pēc tam otrais jau bija kā pa cūku kūti skriet :D Līdz kādam 29. kilometram pat tīri zolidā tempā skrēju, bet tas bija viss, cik mans ķermenis spēja panest. Pēdējos 5km vienkārši čāpoju un uz priekšu dzina tikai apziņa, ka būšu nopelnījis labu mielastu un kādu Tērvetnieku vakarā. Pēdējais dzirdīšanas/ēdināšanas punkts bija kā oāze tuksneša vidū, tur kārtīgi iestiprinājos, lai pievarētu pēdējos 2km. Tajos pēdējos 5km dēļ lēnā tempa baigi atsalu. Paveicās, ka Siguldā dzīvo radi. Uzreiz pēč finiša tiku dušā un kādu stundu sēdēju 50cm no kamīna, līdz pamazām atguvu dzīvības pazīmes :)
Atvainojos visiem noskrieniešiem, ka neko neatbildēju uz pamudinošajiem saukļiem "Noskrien", jo vienkārši nebija spēka neko pretī pateikt :)

28/10/2012
17:49
aijach
aijach
Iecava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 72
Member Since:
03/05/2011
Offline
350

Siguldas skrējiens kā viens vienīgs prieks (no šodienas atpakaļ skatoties). Saule, sniegs, pārdomas par apavu un apģērba izvēli, rindas Kaķīškalnā, bebru taka, domas par bezcerīgi garo distanci priekšā, nezināmais Siguldas aplis, 1. satrpfinišs ar kalnā viegliem soļiem skrejošu 33 km uzvarētāju, otrais aplis, sāk palikt auksti, pie serpentīna garāmskrejošais Mārtiņš, kuram distance likās par īsu, smaidīgās meitenes pie pusdienu galda, nosalušie tiesneši (paldies viņiem, es gan tā nevarētu), superīgais tiesnešu atbalsts starpfinišā, ...un trešā apļa bridiens, kad vairs nav žēl ne čību,ne sevis. Un smieklīgais Mīļotā vīrieša jautājums pēc finiša, kad palūdzu palīdzēt novilkt apavus -"ar kurām čībām tad tu skrēji?" - vai tad neredzi - ar gaiši zaļajām...
Nenoliedzami draudzīgākais skrējiens, it īpaši, kad sākas vakars un trešais aplis. Paldies visiem par smaidiem un piedzīvojumu prieku.

28/10/2012
17:57
Ugis
Ugis
Rīga, Ziepniekkalns
Zinātājs
Members
Forum Posts: 174
Member Since:
27/03/2012
Offline
351

xorix said
Es ilgi nevarēju izlemt ar kādiem apaviem skriet - ierastajām orientēšanās IceBug naglenēm vai Asics Gel Fuji Attack (līdzi bija paņemtas abas), beigās tomēr skrēju ar Fuji Attack un šoreiz man tā bija pareiza izvēle, protektors lielisks un momentā attīrās no dubļiem, no dubļainajiem kalniem nekādu problēmu saķere ideāla un kalnos tā pat.

Otrajā aplī pārvilku Asics Gel Fuji Attack. Cits "raciens" :) īpaši pa dubļiem. Bet vismaz notestēju citus apavus arī. Pirmie pēc sniegotā aplīša neprasījās nemaz mazgāt, toties otrās bija kā pēc trakākjiem OS mačiem, vienos dubļos. Bet ne jau dubļi bija problēma, paša sagatavotiba bija lielāka problēma :D

Skrienu lai skrietu, nevis, PAskrietu vai NOskrietu.
28/10/2012
18:57
almav
almav
Pierīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 71
Member Since:
04/03/2010
Offline
352

Smaidot gribas teikt, ka dubļu nevar būt par daudz :D Arī bez sakarīgiem protektoriem lejā no kalna var tīri ātri tikt, jāpieslīpē tik slīdēšanas tehnika :D
Saku līdzīgi kā pirms gada - lielisks skrējiens, lieliskā kompānijā :)

Lynn Jennings, Nine-time champion of the USA Cross Country Championships: ''Mental will is a muscle that needs exercise, just like muscles of the body.''
28/10/2012
19:08
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3557
Member Since:
13/11/2009
Offline
353

Andulis said
Ir rezultāti 53 km distancē

Tagad ielikti visi rezultāti. http://www.raid.lv/piedzivojums/sac/027raid_mar12/mar12_lat_resu.htm

28/10/2012
19:25
Arvis
Arvis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 113
Member Since:
19/02/2010
Offline
354

Jums visiem ir lieliski sanācis pievarēt katram savu distanci. Un smaidīt arī mākat. Šeit ir links uz dažām bildēm :) https://picasaweb.google.com/110440747447690528600/SiguldasKalnuMaratons201202?authuser=0&feat=directlink

28/10/2012
19:31
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline
355

Lindams said

Un arī pašai par sevi. Kad sajūtas jau "nosēdušās", šķiet, ka esmu ļoooti ātri noskrējusi, pati nesaprotot, kā man tas izdevās, jo otrajā aplī bija fiziski grūti - kā jau ierasts - kājas gura.

Jā, starp citu, man arī likās tieši tāpat - ka Tu baigi ātri noskrēji. Es jau tā pirmo apli uzsāku krietni par ātru (kā jau tas bieži vien mēdz gadīties), bet tad tikai pie Gaujas tilta skatos - priekšā Lindams.. Domāju - kaut kas traks, kā tā meitene sakačājusies skriet pa kalniem.. Uz Gaujas tilta paskrēju garām, bet mazajā 6 km cilpā vēroju, ka diez ko tālu atrauties man pat nesanāk - līdzenajos gabalos gan atraujos, bet lejupceļos nāk man klāt. Pēc tam 1. apļa finišā bijām apmēram vienlaicīgi, bet Lindams otrajā aplī aizgāja pirms manis, jo es ilgāk uzkavējos, lai paēstu. Tobrīd gan domāju, ka Tu arī 53 km skrien, bet arī 33 km tas ātrums man šķiet iespaidīgs :)

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
28/10/2012
20:25
:)
Guest
Guests
356

Ainars said

Ainars said

IlzeL said

Ainars said

Kārtējo reizi varēja pārliecināties, cik skaistas ir mūsu klubiņa meitenes. Un pēc bildēm spriežot tāds jauks parku skrējiens pa skaisti piesnigušu mežu un bruģētiem celiņiem, diez kur es esmu tā paspējis sabristies:)

Bija taču skaits skrējiens saulainā dienā pa piesnigušu mežu! Un sabridies laikam pēdējā aplī. Man jau manā otrajā nepameta doma - kā te garās distances skrējēji pēdējā aplī peldēs.....

Jau otrais no pirmā kapitāli atšķīrās, jo pirmajā biju tuvu sākuma galam + vēl sniegs nebija sācis kust. Trešajā lielos vilcienos jau bija vienalga, tika meklēts taisnākais ceļš.

Un, ja kāds vēlās ekstrēmu par visu naudu, tad trešais aplis ir jāiet tumsā ar lukturi. Gaidīsim šo varoņu atsauksmes.

Trešā apļa otro pusi gāju ar lukturi. Bija skarbi. Taku vairs nebija, viena dubļu sliede. Bet tas sīkums. Vistrakāk laikam bija tiem, kas trešo apli ņēma vispār jau bez luktura (daži bija tādi, pats apdzinu ...). Kāviņi tai tumsā neiekrita kādās kritalās, vai tika pār sakritušajiem kokiem, neielauza pēdas tiltiņos bez dēļiem - tas gan bija ekstrēmi ... Par šito varētu vēstīt tie, kas finišēja bez lākturiem starp 19 un 21 ...

28/10/2012
21:34
LauraX
LauraX
Rīga/Sigulda
Zinātājs
Members
Forum Posts: 297
Member Since:
23/12/2011
Offline
357

P.S. Lasu un apbrīnoju garāko distanču veicējus :)) Īpašs sveiciens Lindamam un Darjai! Žēl, ka nebiju klāt finišā. Un PALDIES par majīgo after-dubļu pasedēšanu & interesantajiem 33 un 53 "stāstiņiem".

28/10/2012
22:22
Čingons no Babītes
Čingons no Babītes
Babīte
Zinātājs
Members
Forum Posts: 55
Member Since:
01/10/2012
Offline
358

Atceros, kā pēc finiša runājām par to, ka nu jau kuro gadu SKM tiek rīkots sestdienā - tā lai nākamajā dienā tās takas atkal būtu pieejamas "tūristiem parastajiem".
Labprāt gan gribētos redzēt kādu tūristu parasto, kurš šodien staigāja pa tām bebru takām..

p.s. Īpašais paldies Aināram par pēdējā aplī kopā pavadīto laiku un kopīgo finišu!
Un piekrītu Mārtiņam, ka kilometru par maz, garā distance varēja būt vēl garāka.

28/10/2012
22:25
Edgars Simanovičs
Edgars Simanovičs
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 258
Member Since:
27/06/2010
Offline

Tagad sēžot pie monitora, lasot komentārus un pārskatot bildes un to visu atceroties, tā kā mazliet prasās pēc "vēl viena!"
Gribu teikt milzīgu paldies, pasākuma organizatoriem, manuprāt, viss bija patiešām augstā līmenī, gan siltie dzērieni pie 0 grādiem, gan tiesnešu profesionālais darbs.
Paldies, visiem ar ko sanāca paskriet kādu gabaliņu kopā (īpašs paldies, Aināram un Stereotipam).
Paldies fotogrāfiem, gan Ingai, gan Arvim! :)

Rezultātu neveido pulkstenis vai čips, to dara treniņi!
28/10/2012
22:37
eees
eees
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 354
Member Since:
02/05/2011
Offline
360

Paldies visiem fotogrāfiem- bildes labās! :)