Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Siguldas kalnu maratons 2012
28/10/2012
23:50
flower
flower
Aizkraukle
Interesents
Members
Forum Posts: 48
Member Since:
21/07/2010
Offline
361

eees said

Paldies visiem fotogrāfiem- bildes labās! :)

Es pievienojos. Fotogrāfi mums tiešām meistarīgi. Lielais Paldies! ;)

29/10/2012
00:30
MRX
MRX
Riga
Interesents
Members
Forum Posts: 41
Member Since:
02/12/2010
Offline
362

elie said

...
3. aplis jau bija pilnīgā tumsā. Nogurums bija mazāks kā 2. aplī. Sākumā skrējām ar meiteni, kas mani iedrošināja, ka varam vēl paspēt. Kaut kādā brīdī gan es aizskrēju pa priekšu un panācu MRX, ar kuru pēc tam kopā praktiski visu apli noskrējām. Arī viņš iedrošināja, ka varam paspēt laikā. Tāpēc centos turēties viņam līdz, jo zināju, ka tad paspēšu. 3. aplī dubļi bija ārprātīgi...
Es jau nevaru sagaidīt nākamā gada Siguldas kalnu maratonu! :)

Paldies par jauku kompaaniju - 3.aplis tumsaa bija super, pirms gada tumsu taa arii neizdevaas nokjert, shogad toties izbaudiits, izgarshots pec pilnas programmas ! :) Lai arii atbildiibas sajuutu vadiitam savu meerkji naacaas pievilt (9:59:59), gandariijums taapat liels un tik viegls un ar smaidu maratons manaa "karejeraa" liidz shim veel nebija piedziivots :)

Elie, un Tev IR raksturs ! :)

29/10/2012
00:58
matiss
matiss
Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1035
Member Since:
03/03/2010
Offline
363

Īsti vīri netrenējas! Meitenes gan, pie kam Krimuldas serpentīnā trešdienu vakaros. Lindams zina, cik reizes tur brauca skriet pa bruģīti laternu gaismā. Rezultātu tabula ir likumsakarīga un aiz muguras drošā attālumā atstātas ne tās vājākās dāmas, kā arī trijnieks bija gana tuvu, lai turpinātu tiekties pēc triumfa.

Starp citu, Jūs bijāt lieliski! Jūs palīdzējāt! Kā izrādās, tad ing_a, ne tikai ātri skrien, bet arī lieliski fotografē!
Un atvainojos visiem, kas finiša kalnā mani sauca vārdā, taču nespēju galvu pacelt, nemaz nerunājot par atbildēšanu uzmundrinātājiem :)

http://www.facebook.com/ultrataka.lv
29/10/2012
04:38
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline
364

chingons no Babites said

Atceros, kā pēc finiša runājām par to, ka nu jau kuro gadu SKM tiek rīkots sestdienā - tā lai nākamajā dienā tās takas atkal būtu pieejamas "tūristiem parastajiem".
Labprāt gan gribētos redzēt kādu tūristu parasto, kurš šodien staigāja pa tām bebru takām..

p.s. Īpašais paldies Aināram par pēdējā aplī kopā pavadīto laiku un kopīgo finišu!
Un piekrītu Mārtiņam, ka kilometru par maz, garā distance varēja būt vēl garāka.

Vēlreiz atgādinu, ka V40 grupas rezultātos ir kļūda. Pareizi - ir dalīta 1. un 2. vieta ar vienādu rezultātu. To apliecina diplomi un apbalvošanas ceremonija. Elektronika vienkārši nokļūdījās un nespēja adekvāti nolasīt mūsu labos nodomus:)

29/10/2012
05:34
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline
365

OreMan said

Lindams said

Un arī pašai par sevi. Kad sajūtas jau "nosēdušās", šķiet, ka esmu ļoooti ātri noskrējusi, pati nesaprotot, kā man tas izdevās, jo otrajā aplī bija fiziski grūti - kā jau ierasts - kājas gura.

Jā, starp citu, man arī likās tieši tāpat - ka Tu baigi ātri noskrēji. Es jau tā pirmo apli uzsāku krietni par ātru (kā jau tas bieži vien mēdz gadīties), bet tad tikai pie Gaujas tilta skatos - priekšā Lindams.. Domāju - kaut kas traks, kā tā meitene sakačājusies skriet pa kalniem.. Uz Gaujas tilta paskrēju garām, bet mazajā 6 km cilpā vēroju, ka diez ko tālu atrauties man pat nesanāk - līdzenajos gabalos gan atraujos, bet lejupceļos nāk man klāt. Pēc tam 1. apļa finišā bijām apmēram vienlaicīgi, bet Lindams otrajā aplī aizgāja pirms manis, jo es ilgāk uzkavējos, lai paēstu. Tobrīd gan domāju, ka Tu arī 53 km skrien, bet arī 33 km tas ātrums man šķiet iespaidīgs :)

Kad Lindams pats sev līdz galam noticēs, būs pjedestāli. Ar garantiju.

29/10/2012
07:50
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3557
Member Since:
13/11/2009
Offline

RAID.lv forumā gaida atsauksmes, ierosinājumus, arī kritiku. Varbūt vērts tur ierakstīt, ja nu kas uz sirds. Tuvāk orgiem, labāk sadzirdēs. :)

http://www.raid.lv/minisurvey/Discussion/ShowMessage.asp?ID=24891

29/10/2012
10:15
Ivars
Ivars
Zinātājs
Members
Forum Posts: 261
Member Since:
20/08/2009
Offline
367

Paldies ing_a un Arvi par iespēju ne tikai savam albūmiņam pievienot kādu bildi, bet arī paskatīties kā gājis trasē domubiedriem. Nepiedalīties skrējienā, bet vienalga būt kopā ar Komandu - tur ir jābūt Īstam Noskrienietim.

14 km trase bija īstā distance, kur nevienu brīdi nepiezagās doma "ko es te daru un kāpēc", bet no sirds izbaudīt taciņas, izskrieties un arī kādā mazā dublītī iekāpt, jo 1. aplī jau no tiem vēl nekas tā īsti nebija.

Sveiciens garās distances dzels vīŗiem un sievām, man joprojām tas ir no sērijas - neiespējamā misija.

29/10/2012
10:17
Darya
Darya
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 456
Member Since:
26/09/2011
Offline
368

Liels paldies par bildem ))) Tas ir superigas!
Paldies Airisai, musu shoferitim, par to ka sagadaja mus ne tikai uz pasakumu, bet ari palidzeja aizvest edamo uz pirti ))

raid majas lapa atradu SKM 2012 video --> http://www.youtube.com/watch?v=lKZG7SlM7P8&feature=youtu.be

29/10/2012
11:35
Inis
Inis
Dreiliņi
Interesents
Members
Forum Posts: 50
Member Since:
30/07/2012
Offline
369

Paldies ing_a par bildēm. Domaju jau, ka nekur nēsmu, bet izrādījās nemācēju atrast. Jauki skatīt tik daudz apmierinātu un smaidīgu seju. Vienreizēji skaisti iznākuši arī dabas skati, tā vien prasās ierāmēt un sakarināt pie sienas.

29/10/2012
12:02
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline
370

vai kāds zin, kur var apskatīties bildes no apbalvošanas?

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/10/2012
12:11
maffija
maffija
Spain
Zinātājs
Members
Forum Posts: 255
Member Since:
11/09/2011
Offline
371

aspruds said

maffija said
Skatos, ka esam teju reizē pieveikuši 2.apli. Tagad prātoju, vai tevi toreiz satiku, jo mēs ar druupiju pēc 2.apļa minūtes 5 stāvējām pie paikas galdiem un stūmām iekšā visu, ko varēja. Ja tā padomā, tev vajadzēja būt turpat! ;) Trešajā aplī gan mēs ātrāk esam devušies, jo tevi pa ceļam noteikti neapdzinām.

Nuja, 2. aplī mums ir dažu sekunžu starpība. Es gan arī pie galdiem uzkavējos, pildīju pudeli ar dzērienu un stūķēju iekšā sasalušo marmelādi. Tevi tur arī nemanīju, bet tajā brīdī principā spēju padomāt tikai par galdu, kas pilns ar ēdamo un dzeramo :)

Nu, es arī īpaši apkārt neskatījos, jo biju pārņemta ar 4.biezpiena sieriņa atpakošanu, kas man ne visai labi izdevās. ;) Laikam nākamreiz jāpaskatās apkārt, jo tādos izpriecu skrējienos foršāk un vieglāk ir skriet kāda kompānijā, un tu noteikti būtu varējis vēsā mierā noturēties ar mums.

AndriS, cepure priecājas, ka īpašnieks atradies :)

29/10/2012
13:39
EduardsSigulda
Guest
Guests
372

Nākamajā dienā izbraucu jūsu aplīti ar velosipēdu. Paldies, patika! :) Dublīši ne pa jokam, bet man patika, it īpaši pirmais nobrauciens (aiz slimnīcas), ko izdevās pieveikt nenokāpjot ne reizi.

29/10/2012
16:36
Stereotips
Stereotips
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 442
Member Since:
11/06/2011
Offline
373

Ainars said

Kad Lindams pats sev līdz galam noticēs, būs pjedestāli. Ar garantiju.

Šis attiecas uz visiem un arī pārējām dzīves sfērām ;)

29/10/2012
16:40
Stereotips
Stereotips
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 442
Member Since:
11/06/2011
Offline
374

papucis said

vai kāds zin, kur var apskatīties bildes no apbalvošanas?

šis tas: http://www.skriesim.lv/gallery/view?pit=1&id=19501

29/10/2012
17:51
aspruds
aspruds
Interesents
Members
Forum Posts: 48
Member Since:
22/05/2011
Offline
375

Tajā skriesim.lv galerijā ir nobildēts viens minimālo apavu cienītājs. Kāds nezina, cik garu distanci viņš skrēja?

29/10/2012
18:04
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline
376

drīzāk jau atsildījās vai kā tamlīdzīgi, jo pa distances dubļiem kājas tik tīras diez vai varētu palikt

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/10/2012
18:48
Dr.Eds
Dr.Eds
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 84
Member Since:
31/01/2012
Offline
29/10/2012
19:31
Stereotips
Stereotips
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 442
Member Since:
11/06/2011
Offline
378

aspruds said

Tajā skriesim.lv galerijā ir nobildēts viens minimālo apavu cienītājs. Kāds nezina, cik garu distanci viņš skrēja?

es kā tuvāk dabai un loģikai cienītājs skrēju ar Anton Krupicka stilā uzlabotiem minimālajiem apaviem ar nulles zoles pacēlumu 157 g gabalā. Bija baigi baigi ok. ;)

29/10/2012
22:43
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
379
Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
29/10/2012
23:20
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline
380

http://bit.ly/TkmO6o - Viens no šī saimnieka suņiem apstājās uz Ķeizarskata kāpnēm tieši man priekšā, un nācās bikstīt, lai tas turpinātu ceļu. Saimnieku satiku lejā uzreiz pēc manas izstāšanās. Viņš nemaz nezināja par sacensībām. Pastāstīja par īpašo ātruma sacensību suņu šķirni, piedāvāja tēju no termosa un tad devās uz gājēju tiltu meklēt trešo kustoni. Viena no manām interesantākajām SKM atmiņām.

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.