Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Valmieras maratons 2010
20/09/2010
18:18
Gatis 42km
Gatis 42km
Zinātājs
Members
Forum Posts: 107
Member Since:
17/10/2009
Offline
201

sm72 said:

Berjoskins said:

Paldies Valmierai par lielisko maratonu, trase ar bija super, prieks bija skriet savu pirmo maratonu!!! Didzi, paldies par atbalstu pēdējā aplī!!!


 

Tev jau noteikti viss spēks kedās:D Tātad pareizas kedas puse no uzvaras:)


 

Nu daļēji jau var piekris (1/3 gan no uzvaras), apavu un izmēra izvēle ir ļoti svarīga. Noskrēju bez tūznām un atspiestiem nagiem, tas ir super, jo ja būtu tūzna vai kas spiestu, tas tarucētu sakoncentrēties ciņai ar pēdējiem 5km!!!

20/09/2010
19:14
Armands85
Armands85
Zinātājs
Members
Forum Posts: 60
Member Since:
21/08/2010
Offline
202

Šis bija mans pirmais pusmaratons un esmu ļoti apmierināts! Esmu guvis vērtīgu pieredzi. Savu plānu esmu izpildījis labāk nekā cerēju un nebiju gaidījis tik labu rezultātu no sevis [1:42.43]. Piedevām svētdienas rītā man bija temperatūra 37.1 un stāvot uz starta, kad sāka līņāt, biju mazliet satraucies, bet kā par laimi esmu jau vesels un nekas nekait! (Skrējiens izārstēja) :) Nākamgad noteikti braukšu atkal!

 

Varbūt ir kaut kur vairāk bildes pieejamas? Gribētos sevi ieraudzīt! :)

20/09/2010
20:07
Inga
Rīga, Dzirciems
Zinātājs
Members
Forum Posts: 52
Member Since:
07/08/2009
Offline
203

Valmierā skrēju pusīti, mērķis,cerība bija iekļauties 2 stundās. Izdevās, pat pārliecinoši - 01:54:55 ( jauns personīgais). Pirmo reizi nācās skriet tik stiprā lietū. Par rezultātu gandarīta. Trase patika, ļoti patīk posms, kur sanāk skriet pretī viens otram, uzmundrinošs posms :). Prieks par visiem uzmundrinātājiem gan līdzjutējiem malā, gan trasē skrienošajiem.:) - paldies!!!

Visi malači, kas skrēja un izturēja līdz galam.. Mēs bijām gan kuplākā komanda, gan daļa komandas biedru tika pie godalgotām vietām - malači! :))

Apsveicu Aivaru (ar kodu) par pirmo pievarēto maratonu.:)

20/09/2010
20:30
bubacis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 70
Member Since:
14/03/2010
Offline
204

Apsveicu visus Noskrien"ušos ar pievarētajām distancēm. Sevi varu palielīt ar to, ka izpildīju iecerēto un noskrēju savu otro maratonu vēlemajā laikā. Protams, kā to varēja gaidīt uz beigām drusku nosēdās ātrums, bet pa ceļam sastaptais leišu skrējējs, kuram tas bija divdesmitais maratons, mani uzmundrināja.

Apsveicu visus VSK Noskrien biedrus ar iegūto titulu. Pats diemžēl līdz galam nepaliku, bet vienalga prieks par mums visiem.

20/09/2010
20:56
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
205

Ventspilnieku aktivitātes Valmierā var pavērot - http://www.maratonaklubs.lv  galerijā.Domājams,ka liepājnieki ar kaučko vēl cels gaismiņā,GAIDAM.

20/09/2010
21:24
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline
206
Вперед и с песней!
20/09/2010
21:37
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
207

Saskatīju mūsu pāra - sm72,ro finišu.

20/09/2010
21:44
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
208

Didzis said:

Saskatīju mūsu pāra - sm72,ro finišu.


 

Vai ta 2. bildi apskatīji? Jaunais VSK Noskrien biedrs pašā priekšā

20/09/2010
21:53
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline
209

Vienā gadā vai nav par daudz sasniegumu?

http://www.sportlat.lv/?id=news&news_id=253

20/09/2010
23:17
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline
210

Forši jau izskriet un balvu dabūt, bet tagad esmu pat nelaimīga, jo nezinu, ko ar to iesākt. Pašai jau ļoti patiktu sporta klubu apmeklēt, bet uz Rīgu neizbraukāšu. Tā kā jāaktivizē mēneša laikā, laikam būs jānopārdod ar domu, ka kapeika varētu noderēt jaunu apavu iegādei, jo visi iepriekšējie ir sabojājušies. Vai kādam neinteresē City Fitness centra abonoments 1. mēnesim? Piedāvājumi tur visdažādākie, interesanti, ar to karti var iet un darīt ko un cik ilgi grib+ viena grupas nodarbība dienā.

20/09/2010
23:26
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Neskatoties uz lielo satraukumu un bailēm pirms starta, tomēr esmu noskrējusi savu otro pusmaratonu, tādā veidā atzīmējot savu skriešanas pirmo – viena gada jubileju :) Tiesa gan, savu NRM pusmaratona laiku uzlabot neizdevās, tomēr, ņemot vērā karstās vasaras postošo iespaidu uz manu fizisko formu, esmu ļoti apmierināta ar savu rezultātu –> 02:00:49.

 

Atzīšos, ka gandrīz nezūdošā duša pirmo ~ 5 km garumā mani manāmi samulsināja. Ap 4 km sāku prātot, ka diez cik patīkami tomēr nav skriet pilnīgi slapjās drēbēs, jūtot, kā botās iekšā skalojas ūdens peļķe… Bet tad izdzirdēju uzmundrinājumu no garāmskrienošajiem puišiem, kas priecājās par mana krekla uzrakstu, un kaut kā palika labāk. Sāku izbaudīt unikālo iespēju, skriet tik spēcīgā lietusgāzē… :)

 

Vēl gribētu teikt vairākus milzīgus paldies… Pirmo paldies teikšu Aivaram, kas uzmundrināja mani trases sākuma daļā, kā arī informēja par ātrumu. Skriet tiešām palika vieglāk, kad uzzināju, ka Aivars skrien 3/4 maratonu. Iztēlojos to gabalu prātā un sapratu, ka nav ko čīkstēt par savu 1/2. Tāpat milzīgs paldies Jumai, bez kuras atbalsta es otrajā aplī droši vien būtu padevusies čīkstēšanai un sevis žēlošanai, un pat bail iedomāties, cik ilgu laiku šajā posmā pavadītu. Liels prieks par kopā pavadīto otro apli :) Un vēlreiz sapratu, ka runāšana skrienot sacensībās vnk fenomenāli palīdz :) Tāpat paldies enfforcer par uzmundrinājumu pēdējā kilometrā! Tas noteikti lika man saņemties! Kā arī mīlzīgs paldies VSK biedram, kam es diemžēl īsti nezinu iesauku, bet kas man ļoti palīdzēja saņemties tieši pēdējos pārsimts metros! (Atzīstās, lai es zinu priekšdienām!!:)

Paldies arī visiem kluba biedriem, kas uzmundrināja un uzsmaidīja skrējiena laikā… eDgaram, arviko, Aivaram703, Mošķim, Krishjohn, Didzim… un visiem pārējiem, jo visus tagad nespēšu nosaukt. Kā arī papildus paldies par atbalstu ārpus trases Laurai un laumiic. Un īpašais paldies, protams, OreMan par atbalstu vismaz mēneša garumā (pavadot mani manos garajos, super-lēnajos skrējienos…)! :)

Tāpat pievienojos visiem apsveikumiem Aivaram703 un observer ar pirmo maratonu – tas ir sasniegums, ko es pat nespēju aptvert! :) Un Lieni sveicu ar pirmo pusmaratonu! Malacis! :)

 

Tas bija patiess prieks un īsts piedzīvojums – skriet ar jums kopā! :)

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
21/09/2010
10:31
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
212

Girts said:

P.S.

Kādam var nepatikt mans viedoklis, bet padomājiet reāli - vai tad tā nav lielākoties taisnība, ko es uzrakstīju par fitnesa klubiem!? ;)


 

Tā nav taisnība. Redzi, ja tu būtu gājis uz trenažieru jeb fitnesa klubiem - tu varbūt būtu citās domās. Lūdzu runā par lietām, ko tu pats esi izdarījis nevis spriedelē par to ko pats nēesi izmēģinājis.

Par trenažieru zālēm var protams būt dažādi viedoļi (apbrīnoju tos skrējējus kas visu auksto-slapjo-slideno sezonu skrien laukā, cepuri nost viņu priekšā). Es ziemas sezonā 'audzēju būdu'(ziemā atkrīt iespēja braukāt ar riteni un es ziemā pārsvarā neorientējos pa mežu) un krāju kilometrus uz lentas (izmantojot iespēju izvēlēties intervālus, skriešanas slīpumu u.t.t.). un ja laba zāle(ventilācija) un vēl apkārt daudz sportistes, tad jau sporta nodarbība paliek pavisam interesanta.

21/09/2010
10:57
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
213

Ģirt,tā TAVA VĀVUĻOŠANA IR RIKTĪGI PIEGRIEZUSIES  - VARI APVAINOTIES VAI NE ,BET TĀ NU TAS IR . Šķiet,ka no visām  šīm lietām TEV nav nekādas saprašanas, tad IEKLAUSIES UN CIENI  CITUS,KAS ŠĪS LIETAS IR PAPROVĒJUŠI .

21/09/2010
12:22
Hermanis27
Hermanis27
Interesents
Members
Forum Posts: 19
Member Since:
17/08/2010
Offline
214

Sakarā ar to, ka man ir bijušas vairākas specifiskas profesijas (pašlaik ik dienas pie datora pavadu 12 stundas), esmu vairākos forumos. Un katrā forumā ir tāds kā girts, kuram ir savs, no citiem atšķirīgs viedoklis. Pats viņš domā, ka viņam ir taisnība, jo spēj to pierādīt. Esmu mēģinājis tādiem oponēt un iesaistīties diskusijās. Bezcerīgi!!! Didzi, nevajag tik asi, jo tādi kā girts ir vajadzīgi, viņi atdzīvina forumu. Var pasmaidīt, un ja laiks atļauj, var pastŗīdēties, bet kā jau teicu, tas ir bezcerīgi.
:)

21/09/2010
12:38
ro
Salgale
Zinātājs
Members
Forum Posts: 333
Member Since:
30/09/2009
Offline

Girts said:

Forši jau izskriet un balvu dabūt, bet tagad esmu pat nelaimīga, jo nezinu, ko ar to iesākt. Pašai jau ļoti patiktu sporta klubu apmeklēt, bet uz Rīgu neizbraukāšu. Tā kā jāaktivizē mēneša laikā, laikam būs jānopārdod ar domu, ka kapeika varētu noderēt jaunu apavu iegādei, jo visi iepriekšējie ir sabojājušies. Vai kādam neinteresē City Fitness centra abonoments 1. mēnesim? Piedāvājumi tur visdažādākie, interesanti, ar to karti var iet un darīt ko un cik ilgi grib+ viena grupas nodarbība dienā.


viennozīmīgi uzskatu, ka tā cena nav adekvāta tam, ko tu saņem pretim (30LVL mēnesī vēl būs "lētais klubiņš")!
 

Atvaino Girt, ka izdzēsu tavu vāvuļošanu :D:D:D, bet varbūt kādam 20Ls liekas ok cena par abonomentu. Uz kartes rakstīts, ka vērtība 44Ls. Nāksies man fitnesot pa mežu un nekad mūžā ta arī neizmēģināt, kā ož muskuļainie džeki :D. Nu ok, tur jau piedāvājums tiešām labs, gribetu trenažierus ķermeņa augšadaļai, jo mājās vingrot slinkums, kājām, jo uz spēka treniņa rēķina arī grēkoju, vai airēšanas trenažieri, jo neba nu ar laiviņu pa Lielupi iršos. Bet šoreiz bez manis laikam fitnesa klubs. Ceru, ka kādam tiešām vajag un gribas pa drēgno rudeni pamēģināt padarboties zālē, jo man nesanāk :(. Bet par velti atdot arī negribas, jo ļoti vajag jaunus apavus - visi cauri vai sabojāti, bet skriet vajag.
 

 

21/09/2010
13:48
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline
216

Atklāti sakot, ja Girta vienīgais teksts ir bijis viņa viedoklis par fitnesa zālēm, tad neredzu pamata sašutumam. Viedokļu dažādība šeit ir vēlama un vajadzīga, jo tikai tā var saprast kas ir kas, un kā labāk darīt man (foruma lasītājam). It sevišķi, ja viedoklis bija argumentēts.

Varbūt es esmu ko palaidis garām?

21/09/2010
14:02
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
217

ro, interesē abonoments - aizsūtīju Tev privātu vēstuli - sazvanamies

21/09/2010
14:35
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline
218

Girts said:  

 tie ir "iepazīšanās klubiņi sportiskā veidā", nevis tikai uz "sportisku un veselīgu dzīvesveidu" orientēti klubi!


Laikam esmu kaut ko pārpratusi (bet tā man reizēm gadās:)... ziemā regulāri apmeklēju fitnesa klubu... lai skrietu...

Vairāku mēnešu garumā man tā arī neizdevās ne ar vienu iesmaržinātu, muskuļotu vīrieti apmainīties ar telefona numuriem :) Bet iespējams pie vainas bija tas, ka nebiju rotājusies ar t.s. aksesuāriem un manus krekliņus nerotāja pasaulslaveno brendu logo... :):) Es labošos! :):):)

 

Jāatzīst, ka šīs diskusijas dinamika un neprognozējamie pavērsieni mani nebeidz pārsteigt!... :)

 

P.S. Ok, atzīstās, kurš ir izdomājis Ģirtu? :):):)

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
21/09/2010
19:13
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
219

Diplomi. Ja kāds nav pamanījis - no šodienas ir ispēja izdrukāt pašam savu diplomu - http://www.valmieras-maratons.lv/results.php?id=45

Vēl parādijusies jauna fotogalerija - http://www.valmieras-maratons.lv/?id=media&type=foto&oid=45

21/09/2010
20:43
Raitis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 157
Member Since:
05/03/2010
Offline
220

pēc maijā noskrietā maratona Rīgā sajūtas bija tiešām interesantas. :D

šoreiz gan pēdējā aplī "nolūzu" un beigās bija tikai smagums un nogurums