Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Valmieras maratons 2010
21/08/2010
20:48
Tuksnesa vetra
Tuksnesa vetra
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 418
Member Since:
01/03/2010
Offline
101

Man, paldies Tam Tur, skriešana arī te, pa Latvju zemīti sagādā prieku.

Šodien bija labs, nudien!:)

Lai Laima vada un Pērkons sargā. No Māras pie Dieva un atpakaļ. Tiksimies pie tēviem.
21/08/2010
21:00
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline
102

Andulis said:

"Paēdušām pelītēm (Aivaram, Didzim) milti rūgti"...  :D


 

Neesmu nemaz tik daudz "ēdis", nav man to maču šogad nemaz tik daudz - iepriekšējais pasākums bija Ventspils PPP. Pagājušogad neizlaidu nevienu nedēļas nogali bez sacenšanās, pat otrdienu vakaros Juglas apļus nesmādēju. Vienkārši prasās kādas jaunas emocijas un iespaidi. Rīņķot 11 apļus vientulībā divarpus stundas pa Mežaparka asfaltētajiem celiņiem ir diezgan garlaicīga un trula nodarbe.

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
21/08/2010
21:33
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
103

Anduli,mēs ar Aivaru šos vārdus nebijām PELNĪJUŠI ,abi nostartējām lieliski !!!

21/08/2010
21:53
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3557
Member Since:
13/11/2009
Offline
104

Es jau nesaku, ka slikti startējāt! (Rezultātus pat nezinu.)

Teiciens domāts bij par to, ka vienam smeķis, otram gandarījums pazudis. Neuztveriet pārāk nopietni...

21/08/2010
23:28
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline
105

Didzis said:

Gribot,negribot jāpiekrīt Aivaram,mači vairs nedod to  gandarījumu,pat šodien tas sanāca tāds - uz inerci .Manī interesi izraisa tikai MARATONI ārpus Latvijas.......


 

Jāpiekrīt Didzim, ka ārvalstu maratoniem ir cits smeķis:) Divi vienā:)

22/08/2010
02:40
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
106

Nāc,nāc Anduli ar šiem pamačoties - nedomā,ka mēs tā padosimies,bet Valmiera šamējiem varbūt iet secen - domājot par citiem mačiem.

22/08/2010
08:32
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3557
Member Since:
13/11/2009
Offline

Ņe pribedņaisja, svešvalodā izsakoties. :) Cik nu ir startēts vienos mačos – Aivars vienmēr bijis ātrāks, tāpat arī Tu [izņemot vienīgi Kuldīgas pusīti pērn, bet tā bija pirmā tikšanās reize un nav vairs taisnība :)  ]. Pašlaik man pie iespējamā rezultāta vēl jāpieskaita 5-10% klāt, dēļ samocītās pekas. Tātad, vismaz tuvākajā laikā, šamējiem līdzi turēt nevaru.

Pērn Valmierā tiešām noskrējām vislīdzīgāk, bet šogad tā noteikti nebūs. Ļoti priecāšos, ja palīdīšu zem 4 h, bet arī ar 4:10 būšu apmierināts. Nezinu, vai pat to spēšu. …Un nesapratu: vai Tu domā skriet pusīti, vai nestartēt vispār? Pieteicies esi maratonam, ja acis neviļ.

 

Par citiem mačiem: redzu jau gan, kā briselistu pulki vairojas. Jāatzīst, tiešām gribētos kaut ko pievārēt taisni zīmīgajā 10.10.10. datumā. :) Tomēr neesmu drošs, cik kājas man vēl būs atlikušas pēc Valmieras, vai vispār šoruden vēl ko varēšu. :(

Otra lieta: esmu "izlēcējs", bieži gribas aizkulties uz mazākiem/neparastākiem pasākumiem, kamēr vēl varu un ir interese. Vajag ko tādu, kas nav citiem. :) Pašā Briselē, protams, būtu, ko redzēt un darīt, bet… kaut kā neinteresē sevišķi šī pilsēta… nemāku izskaidrot, kāpēc… Braukšu turp, kad vairs nejaudāšu dauzīties apkārt ar pārsēšanos un snaušanu lidostās.

Tātad nākamajam maratonam pieteikšos tikai pēc Valmieras; pašlaik liekas – tā varētu nebūt Brisele.

24/08/2010
11:16
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline
108

Pasākumu daudzums man šogad ir mazāks dažādu iemeslu dēļ, daļēji paša problēmas iegrieza visu sezonu, mazliet veselība ... bet paldies kluba biedriem izvilku sevi no purva un pamazām atjēdzos arī ātrumā un nepieciešamībā pēc skriešanas un mačiem ;) Pat tāds ekstremāls pasākums kā Kuldīgas pusīte nelauž pārliecību, ka gribas skriet ...

 

Valmierai, Kuldīgai, NRM tiešām pavisam cita aura ... pat es, atšķirībā no citiem gadiem, esmu Valmierai pieteicies un noripošu pusīti ... tur jau arī Didzis ir pie "vainas" ... pie viena, nemaz tik daudz nav skriets pilsētā pie Gaujas. Būs interesanti - sen nav skriet arī aplis ap 10km! :) Nebūs karstuma (cerams) un varēs daudz maz normālu rezultātu uztaisīt. Par rezultātu zem 2h būšu priecīgs, bet ja vinnēšu dueli ar Arviko un Stileta būšu vēl priecīgāks ... nu kas var būt labāks par to, kad izdodas "iekost" kluba biedram tik nopietnos mačos :)))

 

Par (ār)iekšzemju  maratoniem runājot - kad esi izbaudījis vietējos maratonus, tad jau gribās paceļot un mazliet redzēt pasauli (ja atļauj finanses), kā te dažs saka, un noķert maratonista galveno lomu (kārtējo maratonu) + jaunus iespaidus, lai ir griba trenēties nākamajam pasākumam ...

 

LSC 30km nav vainas, ja nav citas iespējas kolektīvi nolauzt maratona "testa distanci" (30km) - to es izjutu pagājušajā gadā ... bet savādāk, ja ir izvēle, tad labāk piedalos kur citur ....

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
24/08/2010
11:53
Ainars
Ainars
Rīga
Admin
Forum Posts: 755
Member Since:
25/03/2010
Offline
109

Kas mērķiem raksturīgi - katrs sasniegts mērķis jau vairs nav interesants. Man pat pirmajā skriešanas sezonā neliek mierā doma, vai es varētu mērķtiecīgi trenēties, lai, piemēram, no maratona rezultāta nomestu 4-5 minūtes. Intereses praktiski nekādas:)

Savos gados ātrumu vairs bezgalīgi nepielikšu, atliek ātrumu turēt garākos gabalos. Tur vēl redzu kādu motivācijas rezervi + kalnu skrējieni.

Tāpat šķiet, ka mums kā klubam derētu kādu ambiciozu mērķi izvirzīt par savu skrējienu vai kā sena bet vēl neaizmirsta atjaunošanu. Piemēram Rīgas - Valmieras.

24/08/2010
12:04
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline
110

Ainars said:

Tāpat šķiet, ka mums kā klubam derētu kādu ambiciozu mērķi izvirzīt par savu skrējienu vai kā sena bet vēl neaizmirsta atjaunošanu. Piemēram Rīgas - Valmieras.


 

Jā, par Rīgas - Valmieras skrējiena atjaunošanu esmu ar visām četrām ķepām PAR! Atceros, ka, būdams pavisam sīks, gāju Valmierā pie Sīmaņa baznīcas saktīties finišu.. Tas likās kaut kas neaptverams, ka tādu gabalu var noskriet.. Tagad jau gan ar liekas diezgan abnormāli :) Ja šo atjaunotu, nekas man cits neatliktu, kā (pēc vairākiem gadiem) arī to noskriet.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
24/08/2010
13:07
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline
111

bez ierunaam piekriitu par to neaptveramiibu :) Es gan atshkjiriibaa no OreMan pats tikai par liidzjuteeju piesaciitos taadaa pasaakumaa - tie, kas ko taadu kaa Riiga -Valmiera speej pieveikt kaajaam, tieshaam cienju pelniijushi :) ... Mani pashlaik vairaak uztrauc, kaa lai shogad valmieraa aizraapoju liidz finisham savaa pirmajaa maratonaa? :D Varbuut kaads mani piesakaas, piemeeram, peedeejos 10 kilometrus panest? :D

Slinkie noskrien ātrāk ;)
24/08/2010
13:16
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3557
Member Since:
13/11/2009
Offline
112

Mjā, pievienošu atbalstam arī savas četras! Rīga-Valmiera ir distance, uz kuru vislabāk varētu attiecināt kluba devīzi. :)

Tikai nav skaidrs, kas konkrēti būtu jādara, lai šādu mērķi sasniegtu...? Atliek cerēt, ka mūsu vidū ir ļaudis ar pieredzi organizēšanā...

24/08/2010
13:23
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3557
Member Since:
13/11/2009
Offline
113

druupijs said:

 Varbuut kaads mani piesakaas, piemeeram, peedeejos 10 kilometrus panest? :D


 

Cik tad svērsi pēc 3. apļa?? :D

24/08/2010
14:06
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
114

Es noteikti piedalītos Rīga-Valmiera pasākumā. Tiesa, manam trenētības līmenim atbilstu termins - veikt distanci - nevis noskriet. Man jau patīk superilgie mazohistiskie sevis mocīšanas pasākumi. Ja vēl 30 grādi karstums, dunduri, pretvējš un ceļa putekļi - pavisam interesanti.

24/08/2010
14:30
Tuksnesa vetra
Tuksnesa vetra
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 418
Member Since:
01/03/2010
Offline
115

Jā jā, Aivar 703, un ja vēl pa ceļam jāiebrien purvā, jāatrod noslēpts kontrolpunkts, tad laime pilnībā!:) 

Zinu, zinu!:)

 

Lai Laima vada un Pērkons sargā. No Māras pie Dieva un atpakaļ. Tiksimies pie tēviem.
24/08/2010
14:31
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline
116

Nu nezinu gan, cik manis veel buus atlicis peec 3. aplja - iespeejams buushu jau iztvaikojis tik taalu, ka mani varees salociit un iemest mugursomaa :D

Slinkie noskrien ātrāk ;)
24/08/2010
15:22
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3557
Member Since:
13/11/2009
Offline
117

Ar putekļiem būs švakāk, šoseja ir asfaltēta viscaur. :) Protams, varētu jau kādu papildus līkumu izdomāt...

Dunduru koncentrācija arī nebūtu liela. Pretvējš varētu nākt tikai par labu!

Atliek "klasiskā vērtība" +30 C. :)  "Vecajos labajos" laikos skrējiens gan tika rīkots augusta beigās (1989.) vai pirms Jāņiem (vēlāk), kad šāda temperatūra mazāk iespējama. Taču var jau ielikt jūlija beigās. ;)

24/08/2010
15:25
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3557
Member Since:
13/11/2009
Offline
118

druupijs said:

... mani varees salociit un iemest mugursomaa :D


 

Turpinām precizēt: cik lielā (cik litru vai kubikpēdu tilpuma) somā?

"Mugursoma" pati par sevi ir visai stiepjams jēdziens. :D

24/08/2010
19:03
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline
119

Taa kaa neesmu nekad tik daudz skreejis, tad nevaru iisti pateikt ,cik viegls un saraavies buushu liidz taa treshaa aplja beigaam :D 

Nupat ienaaca praataa, ka kjiinieshiem ir taadi uz muguras nesamie grozi un veel visaadas ietaises cilveeku paarvietoshanai uz muguras vai aiz muguras ratos - dereetu siikaak papeetiit laikam :D

Slinkie noskrien ātrāk ;)
24/08/2010
21:21
kurat
kurat
Interesents
Members
Forum Posts: 48
Member Since:
02/06/2010
Offline
120

Par Rīgu / Valmieru runājot, vajag veikt aptauju cik interesentu vēlas noskriet vai paveikt šo distanci? Tad jau var būt varētu paši pašdarbības nolūkos saorganizēties šim pasākumam. Pēc leģendas no kā radās šis skrējiens ja pareizi atminos tad distance bija jāpaveic 24st. laikā. Ja ir atrodas domu biedri tad kāpēc, piemēram, oktobra sākumā nepamēģināt? Paši sev iedodam startu pie Brīvības pieminekļa vai Valmierā pie Sīmaņa baznīcas un UZ PRIEKŠU!!!

Pašam tāda doma bijusi sevi izmocīt šādā pasākumā, man ir tāda doma to paveikt pēc Valmieras maratona.