Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Jauni skriešanas apavi Asics GT-2160
06/06/2011
22:17
baler
baler
Interesents
Members
Forum Posts: 36
Member Since:
30/04/2010
Offline

Rīt skriešu ar vecajām, forsēt neko netaisos.

07/06/2011
10:43
ricardo
ricardo
Jūrmala
Interesents
Members
Forum Posts: 48
Member Since:
20/09/2010
Offline

Iegādājoties savus Asics GT 2150 pirms NRM, man arī tā pat bija, ka sāka sāpēt pēdas, tika uzberztas tulznas un sāpēja ikri, bet tagad skrienu ar viņām jau gandrīz mēnesi, un laikam jau ir ieskraidītas un pierasts.

07/06/2011
21:43
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline

Ar līdzīgiem Asics Gel 1150 līdz NRM 1/2 maratonam biju noskrējis ~500km, bez jebkādām problēmām, tai skaitā 3 pusmaratona izmēģinājuma treniņi un vairāki pietuvināti. Negaidīti tieši NRM 1/2 maratonā man tika uzberztas tulznas gan uz papēžiem, zem pēdas priekšējās daļas īķšķa locītavas, kā arī visvairāk cieta 2 mazie pirkstiņi, kur vienu nagu varēja gandrīz amputēt, jo zem tā apakšā pa visu naga laukumu bija uzsists/uzberzts ūdeņains asins sastrēgums… Skaidrs ka visa vaina bija karstajā laikā noskrietā garākā distancē – kājas svīst un nedaudz piepampst, zeķes varbūt nepiemērotas, jo treniņos skrēju pa vakariem kad ir vēsāks… Tagad nopirku speciālās Nike skriešanas zeķes (bija gan dārgas 14 laši Sportlandā) ar visām sabiezinātajām slodzes vietām, kā arī kompresiju pēdas vidusdaļā – 3x esmu izskrējis treniņus un kājai ir patīkamāk, kā ar parastajām sporta zeķēm. Varbūt tā ir tikai iedoma – speciāls produkts un dārgāks, bet šī apziņa darbojas :) Un tad es iedomājos iespējamu patiesību, ka bieži vien esam gatavi skriet ar 100Latus vērtiem apaviem, bet zeķes pērkam maksimā (ir daži šādi gadīumi redzēti) :)

Pēc noskrietiem 600km apaviem esmu pamanījis, ka apavos pēdiņas priekšdaļā (uz kuras es parasti piezemējos) ir galīgi saplacinājušas/plānas un vairs neamortizē/nesaudzē kāju, iespējams tāpēc reizēm pēc garajiem gabaliem jūtama tulznu tuvošanās. Gribēju iepirkt jaunas pēdiņas, piedāvāja Orto pēdiņas, bet cena arī nebija diezko maza ~14-16 laši. Kādas jums ir atsauksmes par Ortopēdiņām, dzidēju ka tās esot izturīgākas ilgtermiņā – vai ir vērts iegādāties šādas/jaunas pēdiņas? Vai jūs skriešanas apaviem viņu dzīves laikā esat mainījuši pēdiņas, jo pastaigājot pa sporta veikaliem šī prece nav diezko pieejama?

07/06/2011
23:40
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Tādēļ arī sāku skriet ar Adidas modeļiem:) Nepiemirstiet, ka skriešanas kedas gan Asics gan Adidas ir jāpēr par diviem izmēriem lielāki.

07/06/2011
23:53
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

xorix rakstīja:

 Vai jūs skriešanas apaviem viņu dzīves laikā esat mainījuši pēdiņas, jo pastaigājot pa sporta veikaliem šī prece nav diezko pieejama?

Man apavos ir pat divas pēdiņas, lai kaut cik aizpildītu lieko telpu (apavi iepirkās nedaudz pa lielu). Pagājušo vasaru iepirku kaut kādas pēdiņas no SIDA Universal. Nekāda vaina.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
08/06/2011
07:41
Valters
Valters
Tērvete
Zinātājs
Members
Forum Posts: 284
Member Since:
23/04/2011
Offline

xorix rakstīja:

 

Gribēju iepirkt jaunas pēdiņas, piedāvāja Orto pēdiņas, bet cena arī nebija diezko maza ~14-16 laši. Kādas jums ir atsauksmes par Ortopēdiņām, dzidēju ka tās esot izturīgākas ilgtermiņā – vai ir vērts iegādāties šādas/jaunas pēdiņas? Vai jūs skriešanas apaviem viņu dzīves laikā esat mainījuši pēdiņas, jo pastaigājot pa sporta veikaliem šī prece nav diezko pieejama?

Ar orto pēdām manuprāt var sanākt visādi. Ja tava kāja ir standarta, tad visticamāk arī problēmas nebūs, bet ja tavas pēdas ir ar individuālām problēmām, tās var nedraudzīgi atsaukties uz orto pēdu sniegto atbalstu. Man vakar podometrists teica ,ka manis iepirktās orto pēdas es mierīgi varu nolikt augšējā plauktā, jo tās patreiz rada tikai vairāk problēmu manām pēdām.

08/06/2011
09:12
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

patiesībā neko :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
No permission to create posts