Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
NRM 2011 ieteikumi
23/05/2011
08:45
Signis
Signis
Affoltern am Albis
Admin
Members
Forum Posts: 1718
Member Since:
22/04/2009
Offline

Iedomājos, ka mēs varētu dot ieguldījumu NRM turpmākām sacensībām un no skrējēju puses sarakstīt ieteikumus un iespējamos risinājumus. Varbūt uzklausīs, varbūt neuzklausīs, bet vismaz parādīsim ka latvieši ne tikai kurn un sūdzās, bet arī palīdz, lai nākošā reize būtu labāka. Varam?

Rakstam šeit, vai uz noskrien@noskrien.lv, mēģināšu apkopot un nogādāt organizatoriem.

23/05/2011
09:25
Daina
Iļģuciems
Admin
Forum Posts: 261
Member Since:
09/05/2009
Offline

komandām dalībnieku sarakstus sūtīt, sakārtotus pēc numuriem, nevis pavisam random secībā, lai brīvprātīgajiem vieglāk un ātrāk aploksnes salasīt. pagājušogad tāda pati problēma esot bijusi, bet neviens nelikās dzirdējis..

24/05/2011
09:46
OMG
OMG
Rīga
Admin
Forum Posts: 447
Member Since:
24/03/2011
Offline

Minimaratonistiem pasniegt medaļas un maisiņus vismaz kādus 100m aiz finiša - tur bija daudz brīvas vietas un tas veicinātu finiša koridora iztukšošanos.

Saglabāt startu secību - tas bija labi izdomāts.

Time is never an issue, it's what we do with it.
24/05/2011
10:42
Daina
Iļģuciems
Admin
Forum Posts: 261
Member Since:
09/05/2009
Offline

GunaO rakstīja:

Minimaratonistiem pasniegt medaļas un maisiņus vismaz kādus 100m aiz finiša - tur bija daudz brīvas vietas un tas veicinātu finiša koridora iztukšošanos.

Saglabāt startu secību - tas bija labi izdomāts.

ja 5km finišētājus aiz rokas nerautu no koridora laukā, viņi arī nenāktu, gaidītu radiniekus un paziņas, kas finišēs, un rastos vēl lielāka drūzma - resp., lai arī cik liels nebūtu tas koridors, viņš būtu pilns jebkurā gadījumā.

24/05/2011
10:43
Raitis
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 157
Member Since:
05/03/2010
Offline

maratona trasei līkumu pa Ķīpsalu likt pirmajā aplī, nevis pašās beigās. vai arī uztaisīt kut kur citur papildus līkumu, lai Ķīpsalā nav jāskrien vispār.

pēc maratona finiša tomēr derētu mazliet vairāk par 0.5l ūdens.

24/05/2011
16:26
Vizbuliite
Vizbuliite
Zinātājs
Members
Forum Posts: 118
Member Since:
04/07/2010
Offline

Es tā kā vēl domāju par to 5km starta laiku. Man jau šķiet, ka vienai daļai lēno maratonistu viņi traucēja. Viņus varētu laist tajā brīdī, kad lielākā daļa maratonistu ir kaut kur uz krasta ielas. Cita lieta, ja trasē palaiž 10km skrējējus - viņi tādi nopietnāki un ātrāk kustas uz priekšu.

Par mantu nodošanu pirms starta - gaidīju rindā kādas 10 min. Kaut kas tur ir jādara.

Masāža - tā no malas paskatījos, izskatījās dikti lēnu. Atceros Prāgu - tur pa masierim pie katras kājas (ātri, profesionāli).

Lai kā man arī patīk skriet Skanstes virsotņu rajonā, sacensībās tur bija diezgan vientuļi un automātiski sanāca skriet lēnajā treniņu režīmā. Kaut gan trase visumā ir laba.

24/05/2011
20:53
bubacis
Zinātājs
Members
Forum Posts: 70
Member Since:
14/03/2010
Offline

Dzeršanas punktos atkritumu konteinerus noteikti vajag vēl kādus metrus simts uz priekšu. Savādāk tā šausmīgi izskatījās pēc tam.

24/05/2011
21:00
js79
Interesents
Members
Forum Posts: 28
Member Since:
06/12/2009
Offline

arī pusmaratonā finišs bija aizdambējies

24/05/2011
21:18
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Man pēc finiša prasījās lielāks ūdens! Un vismaz pirmajos ūdens punktos vairāk roku, jo meitenes tiešām netika galā! Un sportisitiem piesolītās maizītes nedabūju, jo kad finišēju bija pārtraukums un maizīti gaidīt negribējās tikai ar 0.5l ūdens zinot, ka pie māšeles Ķīpsalā ir vēl!

24/05/2011
21:58
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Manuprāt lielas problēmas NRM organizatoriem ar brīvprātīgo piesaisti.Daudzviet derēja vēl darbīgi palīgi,arī mantu glabātuvē varēja būt raitāka kustība.Varētu ieteikt arī uzlabot masāžas pakalpojumus.Vēl,kas -mazo distaņču dalībniekiem pat nesanāca dalībnieku maisiņi,kur nodot savas vešiņas-pietam bija teikts,ka mantas pieņems tikai pasākuma tarbiņās.

24/05/2011
22:17
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Varbūt varētu starta koridoru taisīt plašāku (ja būs vēl lielākas tautas masas). Taisnajā Krasta ielas gabalā kaut kur pa vidu prasījās kāds orķestris vai vismaz kāda cita mūzika. Tāpat lieti būtu noderējis sadalošās barjeras brīdī kad skrējiens notika divās plūsmās. Abām skrienošajām pusēm būtu drošāk. Ar dzeršanas punktiem viss bija ideāli vismaz tad, kad es skrēju (ūdeni/enerģiju ņēmu no pēdējiem galdiem - mazāka drūzma). Finiša koridoru iespējams arī varēja taisīt garāku, lai skrējēji izretojas ejot. Finiša maisiņā garajām distancēm uzreiz ielikt 1,5l ūdens pudeli (man gan rokās iedeva lielo pudeli, tā kā nav nekādas pretenzijas).

Vispār viss bija forši :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
24/05/2011
22:20
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

ar tiem maisiņiem tiešām bija izgāzšanās neliela - man, piemēram, nevajadzēja to maisiņu, jo bija līdzjutēji, attiecīgi tos maisiņus varēja dalīt vai nu uz vietas, tiem, kam vajag, vai arī pirms dot maisiņus paprasīt, vai vajag vai nē

Ne viss ir tā, kā izskatās.
24/05/2011
22:39
Arvids
Interesents
Members
Forum Posts: 10
Member Since:
28/05/2010
Offline

Noteikti jāsaglabā starta laiki - kā jau izteicās GunaO. Sanāca skriešanas svētki visas dienas garumā, jo paliku pēc pusmaratona finiša un ir ko gaidīt un ko paskatīties un ko atbalstīt pašam, turklāt visu laiku kaut kas notiek.

 

Patika arī izlietnes pie labierīcībām - sīkums bet patīkami.

 

Pašam šķiet, ka maratona expo varēja būt plašāks. Piedalījos Tartu slēpošanas maratonā, kur reģistrācija bija sporta hallē, bet kas visa bija pilna ar stendiem ar slēpošanas inventāru, apģērbiem, sporta uzturu, laboratorijām un igauņu suvenīriem. Pavadīju tur pusotru stundu skatoties uz jaunumiem un pļāpājot, kas man pietrūka NRM, jo saņēmu numuru, čiks un cauri.

 

Par pusmaratona trasi nezinu, ļoti patika Vecrīga, bet turpinājums tāds garš un vienmuļš gabals, kaut gan bariņā skrienot nebija tik traki, jo bija ar ko sacensties.

 

Un vispār man patīk, ka pie mums kas tik varens notiek! ;)

24/05/2011
23:07
Daina
Iļģuciems
Admin
Forum Posts: 261
Member Since:
09/05/2009
Offline

papucis rakstīja:

ar tiem maisiņiem tiešām bija izgāzšanās neliela - man, piemēram, nevajadzēja to maisiņu, jo bija līdzjutēji, attiecīgi tos maisiņus varēja dalīt vai nu uz vietas, tiem, kam vajag, vai arī pirms dot maisiņus paprasīt, vai vajag vai nē

sākumā neviens nezināja, ka maisiņu pietrūks, tad patiešām varētu nedot tiem, kam nevajadzēs. tā viņi tur expo gāja, brīžam nebija nemaz, tad atkal atveda jaunu partiju.

24/05/2011
23:10
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

ā, jā un saglabāt esošos starta laikus. čipu pārbaudes džekus gan varēja aizsēdināt pie durvīm, lai visi viņus redz :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
24/05/2011
23:29
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

kas tie par čipu pārbaudes džekiem?

Ne viss ir tā, kā izskatās.
24/05/2011
23:34
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

papucis rakstīja:

kas tie par čipu pārbaudes džekiem?

tur varēja aiziet un pārbaudīt uz speciālas ierīces vai ar tavam čipam viss kārtībā. viņi sēdēja blakus reģistrācijai un t-krekliem. īpašu atsaucību cik novēroju gan neguva.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
24/05/2011
23:37
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

laumiic rakstīja:

papucis rakstīja:

kas tie par čipu pārbaudes džekiem?

tur varēja aiziet un pārbaudīt uz speciālas ierīces vai ar tavam čipam viss kārtībā. viņi sēdēja blakus reģistrācijai un t-krekliem. īpašu atsaucību cik novēroju gan neguva.

Man ir pirmā dzirdamība par ko tādu!

24/05/2011
23:40
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

kāpēc lai kaut kas nebūtu kārtībā ar manu čipu? :) t.i. kāpēc lai organizatori liktu nepārbaudītus čipus aploksnē?

Ne viss ir tā, kā izskatās.
24/05/2011
23:42
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Man čips tika pārbaudīts,bet pie sava rezultāta tāpat neēsmu vēl ticis.

No permission to create posts