Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
VSK Noskrien reitings un nolikums 2013
15/07/2013
08:30
Johny
Johny
Ogresgals
Zinātājs
Members
Forum Posts: 157
Member Since:
01/04/2012
Offline

Gada vidū protams neko mainīt nevajag. Bet par dažu distanču pievienošanu nākošgad varētu padomāt, jo. Ja kāds piedalās Skrien Latvija posmos, un komandas interesēs uzskrien piemēram 3 reizes Nike distanci, tad izlido no Skrien Latvija reitinga, un nullīte arī mūsu tabulā. Un 5iecītis starp citu ir garā distance:):)

15/07/2013
08:37
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Johny said

Man savukārt citas dabas jautājums. Reitinga punkti tiek doti tikai par garajām distancēm. Pašam sanāca šogad uzskriet NRM 5 km . Tas darbiñš, ticiet man bija baigi smags, daža laba pusīte ir medusmaize salīdzinot. Bet reitingā piga. Ja paliekam tikai pie garajām distancēm, tad ok, es neko. Bet varbūt ka ir varianti reitingu nākotnē veidot no visām konkrētajos mačos piedāvātajām distancēm. Tak łoti daudz kluba biedru skrien gan pusītes, gan Nike 10mitnieku, gan tautas 5iecīti.

Ja jau mēs te pēc grūtuma pakāpes skatāmies, tad jau vajadzētu arī 400m un 800m iekļaut, kas, manuprāt, ir vēl smagākas distances par 5km. Sauklis tomēr ir: "Galvenais ir noskriet" nevis "Skriet ātri"

15/07/2013
09:30
kekss
kekss
Zinātājs
Members
Forum Posts: 115
Member Since:
06/03/2012
Offline

Ansis Ozoliņš said

Johny said

Man savukārt citas dabas jautājums. Reitinga punkti tiek doti tikai par garajām distancēm. Pašam sanāca šogad uzskriet NRM 5 km . Tas darbiñš, ticiet man bija baigi smags, daža laba pusīte ir medusmaize salīdzinot. Bet reitingā piga. Ja paliekam tikai pie garajām distancēm, tad ok, es neko. Bet varbūt ka ir varianti reitingu nākotnē veidot no visām konkrētajos mačos piedāvātajām distancēm. Tak łoti daudz kluba biedru skrien gan pusītes, gan Nike 10mitnieku, gan tautas 5iecīti.

Ja jau mēs te pēc grūtuma pakāpes skatāmies, tad jau vajadzētu arī 400m un 800m iekļaut, kas, manuprāt, ir vēl smagākas distances par 5km. Sauklis tomēr ir: "Galvenais ir noskriet" nevis "Skriet ātri"

Un 200m skrējiens uz tramvaju ar Rimi maisu katrā rokā ir vēl smagāka distance

15/07/2013
09:45
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Reitings tika iecerēts tieši reāli garajiem;) gabaliem - sākot ar pusmaratoniem un uz augšu. Domāju, ideja ir veiksmīga un nevajadzētu aptvertās distances tagad "atšķaidīt" ar ko citu. Jā, piecītis ir garā distance un ir arī grūta, ja skrien uz rezultātu - bet tomēr tas ir kaut kas cits..

No citas puses raugoties, jāpiekrīt Signim, ka nav arī īsti pavelkams :( Jau pašreizējā variantā, NRM rezultāti "ģenerēja" kaudzīti kļūdu, kas bija jālabo. Bail pat iedomāties, kas notiktu, ja arī 5 un 10 km veicēju daudzos tūkstošus pievienotu. ..Labi, citi mači gan mazāki, toties viņu ir daudz. Kādam tad visu laiku būtu jādarbojas ar reitingu vien.

15/07/2013
10:15
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

k3kss, 200m uz tramvaju distances smagums ir tieši proporcionāli atkarīgs no maisiņu smaguma :D

Ne viss ir tā, kā izskatās.
15/07/2013
11:53
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Nu jā, sezonas vidū jau kaut ko mainīt vai papildināt laikam nevajadzētu gan. Ja sacensības vēl nav bijušas izsludinātas sezonas sākumā (kā minētais Priekuļu pasākums, vai arī, piemēram, piekrastes ultra), tad droši vien ir vērts tās tikai piefiksēt atmiņā, lai apsvērtu to izkļaušanu reitingā nākamajā sezonā.

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
15/07/2013
14:23
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

a) Varētu uz priekšdienām formulēt tā: "sacensības jāizsludina pirms sezonas reitinga izsludināšanas, lai tiktu iekļautas tajā"?
Tas tā - atceroties, ka šogad arī pats reitings visādu iemeslu dēļ sāka darboties ar kavēšanos ;)

b) Vai arī noteikt vienu konkrētu datumu, pēc kura reitinga sacensību saraksts vairs netiek papildināts? (Ar domu: ja maijā paziņo par sacensībām oktobrī, bet šis termiņš ir, piemēram, 1. jūnijs - tad vēl varētu pievienot.)

OreMan, paldies par info! Piekrastes ultra rādās interesanta, tiek piefiksēta.

15/07/2013
14:41
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

OreMan said

Nu jā, sezonas vidū jau kaut ko mainīt vai papildināt laikam nevajadzētu gan.

Piesienoties vārdiem: "mainīt" tomēr būtu jāatļauj. Šogad, piemēram, ir jau mainīts Daugavpils 50 km skrējiena norises datums (sākumā bija 17. augusts); pieļauju, ka tiks vēl precizēti Siguldas kalnu maratona distanču garumi; un tamlīdzīgi..

15/07/2013
14:50
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Andulis said

OreMan said

Nu jā, sezonas vidū jau kaut ko mainīt vai papildināt laikam nevajadzētu gan.

Piesienoties vārdiem: "mainīt" tomēr būtu jāatļauj. Šogad, piemēram, ir jau mainīts Daugavpils 50 km skrējiena norises datums (sākumā bija 17. augusts); pieļauju, ka tiks vēl precizēti Siguldas kalnu maratona distanču garumi; un tamlīdzīgi..

Nu jā, tas, protams. Biju domājis `mainīt, iekļaujot esošo sacensību īsākās distances, vai papildināt ar jaunām sacensībām`. Bet datumi, precīzie garumi - tie visi ir sīkumi!

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
15/07/2013
14:59
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

OreMan said

Andulis said

OreMan said

Nu jā, sezonas vidū jau kaut ko mainīt vai papildināt laikam nevajadzētu gan.

Piesienoties vārdiem: "mainīt" tomēr būtu jāatļauj. Šogad, piemēram, ir jau mainīts Daugavpils 50 km skrējiena norises datums (sākumā bija 17. augusts); pieļauju, ka tiks vēl precizēti Siguldas kalnu maratona distanču garumi; un tamlīdzīgi..

Nu jā, tas, protams. Biju domājis `mainīt, iekļaujot esošo sacensību īsākās distances, vai papildināt ar jaunām sacensībām`. Bet datumi, precīzie garumi - tie visi ir sīkumi!

Labs ir, esam vienojušies :) Jācer, Signis un tauta pārāk neprotestēs :)

15/07/2013
16:51
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Andulis said

... iedomājos piefiksēt stāvokli pirms NRM pievienošanas - pirmās 105 vietas "lielajā" reitingā. Ja interesē - ŠEIT (.doc formāts). Atvainojos, ka nav diez cik kārtīgi.

Izdarīju to pašu ar stāvokli pēc NRM pievienošanas, rezultāts ŠEIT. Kad reitingam pievienos Ventspils PPP - varēs izmantot, lai atgrieztos senākā pagātnē :)

Detaļu cienītājiem var interesēt aile "Izmaiņas". Tā atšķiras no īstajā tabulā redzamās, korektāk atspoguļojot 19. maija varoņdarbu ietekmi uz reitinga augšgalu :)

Interesanti, ka gargabalnieku skaits reitingā pēc NRM pieaudzis 4,58 reizes.

14/08/2013
18:14
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Klusiņām un nemanāmi:) ir pievienoti Ventspils PP pusmaratona rezultāti un attiecīgie punkti. Paldies Signim! Gaidīsim arī turpinājumu :)

Baidos, ka dažas kļūdiņas reitingā varbūt palikušas. Pārtraucu tās medīt pirms ~mēneša, kad tuvojās Viļņas ekskursija, tā arī nepabeidzu.. Lūdzu, ja ko pamanāt, noteikti sūtiet labojumus! Vispirms Signim, protams; bet arī es labprāt saņemtu attiecīgo ziņu, pie vienas reizes.

14/08/2013
22:27
jupe
jupe
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 625
Member Since:
22/10/2011
Offline

Es tāds mazs un necils, bet tomēr - Kuldīgā nez kāpēc man ir piedēvējuši pilnu distanci, kaut noskrēju tikai 3/4 no tās. Vēlams manu rezultātu neņemt nez kādos reitingos (Juris Pencis, ja nu kas)

15/08/2013
07:00
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline

jupe said
Es tāds mazs un necils, bet tomēr - Kuldīgā nez kāpēc man ir piedēvējuši pilnu distanci, kaut noskrēju tikai 3/4 no tās.

Tās ir sekas tam, ka orgi sarullēja starta paklājiņu un pārnesa to uz finišu. Viņiem nav apļu laiku un datu, cik kurš apļus noskrējis. Lai gan trasē bija vēl paklājiņi, no kuru protokoliem to varēja uzzināt.

Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
15/08/2013
08:11
Mā
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 86
Member Since:
23/08/2012
Offline

dot said

jupe said
Es tāds mazs un necils, bet tomēr - Kuldīgā nez kāpēc man ir piedēvējuši pilnu distanci, kaut noskrēju tikai 3/4 no tās.

Tās ir sekas tam, ka orgi sarullēja starta paklājiņu un pārnesa to uz finišu. Viņiem nav apļu laiku un datu, cik kurš apļus noskrējis. Lai gan trasē bija vēl paklājiņi, no kuru protokoliem to varēja uzzināt.

Nu, bet vismaz čipa laiki viņiem ir zināmi un tos viņi solījās nopublicēt šodien rīta pusē.

15/08/2013
13:04
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Mā said

dot said

jupe said
Es tāds mazs un necils, bet tomēr - Kuldīgā nez kāpēc man ir piedēvējuši pilnu distanci, kaut noskrēju tikai 3/4 no tās.

Tās ir sekas tam, ka orgi sarullēja starta paklājiņu un pārnesa to uz finišu. Viņiem nav apļu laiku un datu, cik kurš apļus noskrējis. Lai gan trasē bija vēl paklājiņi, no kuru protokoliem to varēja uzzināt.

Nu, bet vismaz čipa laiki viņiem ir zināmi un tos viņi solījās nopublicēt šodien rīta pusē.

jupe - paldies par "atzīšanos"! Biju pamanījis Tavu rekordu :) un taisni domāju, kā nu pareizāk rīkoties. Lūdzu, vai nevari pats aizrakstīt uz sportlat@sportlat.lv un darīt zināmu šo lietu? Tas būtu labāk, nekā citiem iejaukties. Tad skriesim.lv un arī mūsu reitings saglabātu šķīstību, Sportlat/Skrien Latvija saimniecībā tā atjaunotos :))
Protams, iebildumu nebūs, ja kādreiz izskriesi šādu rezultātu, sadalot to uz visiem 4 apļiem :)
#
dot, paldies par izglītošanu. Sanāk, ka taupīts uz paklājiņiem. Uzdrošinos domāt - Latvijas čempionātā tas tomēr nav labi un piemēroti.. Un par samaksāto naudiņu būtu gribējies arī apļu laikus zināt..
#
Atzīstu, Signis ir bijis vieds, kad nolēma Noskrien reitingā likt oficiālos, nevis čipa laikus! Toreiz (2011. gadā) vienu īsu mirkli tas nepatika, bet pareizi vien ir. Ar čipa laikiem būtu ieberzušies. Piemēra pēc - 28. aprīļa Biķernieku pusmaratonam tie tā arī nav publicēti..

15/08/2013
15:15
Mā
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 86
Member Since:
23/08/2012
Offline

Mā said

dot said

jupe said
Es tāds mazs un necils, bet tomēr - Kuldīgā nez kāpēc man ir piedēvējuši pilnu distanci, kaut noskrēju tikai 3/4 no tās.

Tās ir sekas tam, ka orgi sarullēja starta paklājiņu un pārnesa to uz finišu. Viņiem nav apļu laiku un datu, cik kurš apļus noskrējis. Lai gan trasē bija vēl paklājiņi, no kuru protokoliem to varēja uzzināt.

Nu, bet vismaz čipa laiki viņiem ir zināmi un tos viņi solījās nopublicēt šodien rīta pusē.

Izskatās, ka rīta puse aizkavējusies, jo čipa laiki vēl joprojām naff :(

15/08/2013
17:38
Mā
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 86
Member Since:
23/08/2012
Offline

Mā said

Mā said

dot said

jupe said
Es tāds mazs un necils, bet tomēr - Kuldīgā nez kāpēc man ir piedēvējuši pilnu distanci, kaut noskrēju tikai 3/4 no tās.

Tās ir sekas tam, ka orgi sarullēja starta paklājiņu un pārnesa to uz finišu. Viņiem nav apļu laiku un datu, cik kurš apļus noskrējis. Lai gan trasē bija vēl paklājiņi, no kuru protokoliem to varēja uzzināt.

Nu, bet vismaz čipa laiki viņiem ir zināmi un tos viņi solījās nopublicēt šodien rīta pusē.

Izskatās, ka rīta puse aizkavējusies, jo čipa laiki vēl joprojām naff :(

Tagad ir salikti visi laiki par Kuldīgu iekš sportlat.lv

16/08/2013
00:33
jupe
jupe
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 625
Member Since:
22/10/2011
Offline

Anduli, šodien Sportlat čaļi paši sazvanīja un es jau atzinos. :)
Sarunā izskanēja viena prātīga doma, par kuru nebiju aizdomājies (nebija vienkārši iepriekšējas pieredzes ar izstāšanos pusmaratonos). Tātad, ieteikums tiem, kuri šādās apļu sacensībās grib izstāties - vai nu nešķērsot finišu, vai arī pirms finiša noņemt čipu. Manuprāt, šī būtu vērtīga info, kuru varētu iekļaut nolikumos - mazāk problēmu un galvas sāpju pašiem orgiem arī.

16/08/2013
09:03
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

bet tas taču loģiski, ka ja izstājies nevajag finišu šķērsot, ja vien finišs nav uz vienas līnijas ar apļa sākumu/beigām :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
No permission to create posts