Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratons 2014. starts maratonam un pusmaratonam 9.00
30/08/2014
23:32
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

kādos četros autobus jau ripos :)

31/08/2014
10:21
Māris T
Māris T
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 60
Member Since:
21/11/2012
Offline

Ar pirmo autobusu no Rīgas, kurš Valmieras autoostā pienāk 8.35, varētu paspēt. Ja vien ne piebilde "7599 Rīga - Valmiera
Sakarā ar autoceļa A3 remontdarbiem no 28. maija līdz 1. decembrim iespējama reisa kavēšanās."

31/08/2014
10:56
ilZZuks
ilZZuks
Zinātājs
Members
Forum Posts: 70
Member Since:
10/10/2013
Offline

MārisT - mēs tevi varam paķert

31/08/2014
11:48
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Es arī meklēju vietu no Rīgas uz Valmieru svētdienas rītā un atpakaļ! Var arī tikai aizvest uz Valmieru un nav nekas pretī meklēt autoostu vai staciju, lai nokļūtu ar autobusu vai vielcienu atpakaļ Rīgā. Galvenais tikt uz Valmieru laikā!

31/08/2014
11:51
Māris T
Māris T
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 60
Member Since:
21/11/2012
Offline

ilZZuks said

MārisT - mēs tevi varam paķert

Lieliski. Labprāt paķertos.

31/08/2014
14:10
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

Meklēju transportu Rīga - Valmiera - Atēnas :D

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
31/08/2014
18:04
Spāre lido
Spāre lido
Zinātājs
Members
Forum Posts: 289
Member Since:
21/05/2012
Offline

E arī meklēju transportu uz Valmieru no Rīgas!

01/09/2014
08:34
Galvenais
Interesents
Members
Forum Posts: 30
Member Since:
01/09/2014
Offline

Man personīgi nav ne mazāko šaubu, ka organizatori, iespējams, startu pārcēluši tik agru, lai lobētu Valmieras viesnīcas. Iespējams, pastāv kādas konkrētas vienošanās ar konkrētām viesnīcām vai kaut vai, piemēram, Valmieras domi. Es gan nezinu, bet saku, ka tas ir IESPĒJAMS. Tas būtu tāds loģisks izskaidrojums. Plus vēl tiek lobētas ēdināšanas iestādes un veikali, jo nākamie starti atkal ir salīdzinoši ļoti vēli, tātad, pusmaratonistiem, kas gribēs arī ļaut saviem bērniem izskriet, gribot negribot nāksies ieturēties Valmierā. Patiesībā šīs starta laiku izmaiņas ir ļoti nesmuki no organizatoru puses un es nopietni apsveru nākamgad Valmieras maratonā nepiedalīties, ja atkal būs šādi paši "joki" (šogad par vēlu, jo biju pieteicies pirms starta laika maiņas). Un nevajag stāstīt, ka nebija citu variantu dalībnieku skaitu dēļ - varēja izdomāt normālus variantus bez pūlēm un apsveicu visus tos, kas Valmierā šogad nestartēs tieši dēļ šīs starta laiku maiņas! ;)

01/09/2014
08:39
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Varbūt tas tāpēc, lai skrējēji savus Valmieras puses radiņus šogad neaizmirstu :)

01/09/2014
08:42
Galvenais
Interesents
Members
Forum Posts: 30
Member Since:
01/09/2014
Offline

Andulis said

Varbūt tas tāpēc, lai skrējēji savus Valmieras puses radiņus neaizmirstu :)

Naivi, jo man, piemēram, Valmierā nav neviena rada vai paziņas un, godīgi sakot, nepazīstu nevienu skrējēju, kam būtu.

Nordea maratonam ir citi mērogi un, nezinu kā citiem, bet man personīgi Nordea maratons izskatās biznesa projekts pēc būtības, bet es vēl naivi cerēju, ka Skrien Latvija posmi tādi nav...

01/09/2014
08:59
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Tad ar savu ričuku, telti un sviestmaizēm jāripina...
.
Īstenībā man nav principiālu iebildumu kādu naudiņu atstāt Valmierā. Jā, pazīstami noskrienieši tur dzīvo, neesmu gluži neitrāls :)
.
"Biznesa projekts" kā tāds ir normāla lieta, dzīvojam kapitālismā. Vienīgi, šoreiz tad bizness notiek tur, kur varēja iztikt bez. (Kur iespējamie pircēji raduši maksāt mazāk. Kur nav pienācīgi "sagatavota augsne".)

01/09/2014
09:24
Sniega Rūķis
Sniega Rūķis
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 20
Member Since:
16/06/2013
Offline

Ui, izlasīju un pavisam mierīgu sirdi paliku. Pēc Stirnu buka tika lemts, ka uz Valmieru nedzīšos (gabals tomēr)... Un izrādās, ka tāds agrs starts... jau pērn, lai paspētu laikā izbraucām samērā agri, kur nu vēl tagad. Tiešām - karstajos mačos jābizo dienas vidū, bet te - rīta dzestrumā jāķer iesnas :D (pagaišo gadu pēc Valmieras finišā medaļu nedabūju (bija beigušās) un tieši divas dienas puņķojos...) Sliktas atmiņas :D

01/09/2014
09:28
Trakais
Trakais
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 73
Member Since:
20/07/2011
Offline

Man atkal liekas, ka agrs starts nav slikts - no rīta noskrien maratonu un pārējā diena ir brīva. Ja starts ir 12:00. tad arī visa diena ir tādā skriešanā vien paiet.

01/09/2014
09:38
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Nu, nezinu, kādus kalnus 21. septembra vakarpusē vēl paspēsi apgāzt. Iepriekšējā vakarā palikušos? :)

Maratons citā pilsētā, pieskaitot sakrāmēšanos, turp- un atceļu un attapšanos, jebkurā gadījumā aizņem apmēram diennakti. ...Varbūt es viens tāds.

01/09/2014
09:47
Hiēna
Hiēna
Zinātājs
Members
Forum Posts: 454
Member Since:
14/01/2013
Offline

Uz Rēzekni arī vajadzēja vai nu braukt iepriekšējā vakarā, vai meklēt kādu ar auto un celties nakts melnumā, jo pirmais sabiedriskais transports no valsts vidienes ieradās pēc starta. Un neko, cēlāmies, braucām...

01/09/2014
10:14
Galvenais
Interesents
Members
Forum Posts: 30
Member Since:
01/09/2014
Offline

essnee said

Uz Rēzekni arī vajadzēja vai nu braukt iepriekšējā vakarā, vai meklēt kādu ar auto un celties nakts melnumā, jo pirmais sabiedriskais transports no valsts vidienes ieradās pēc starta. Un neko, cēlāmies, braucām...

Piedod, bet tas nav nekāds attaisnojums Valmieras maratona rīkotāju rīcībai, pārceļot starta laikus. Rīga ir Latvijas viduspunkts principā (vismaz ceļu infrastruktūras ziņā). No Rīgas līdz Rēzeknei ir 236km, savukārt, no Rīgas līdz Valmierai ir 108km. Rēzeknes starts bija 12.00 pa dienu, kad saule ir pietiekami augstu un kaut cik silda pavasīgi dzestrajā dienā. Savukārt, Valmieras maratona startam 9.00 neredzu nevienu racionālu pamatu - mēs nedzīvojam Maiami, cik zinu, mums septembra beigās gaisa temperatūra parasti nepārsniedz 15-18 grādus dienas vissiltākajā laikā - pēcpusdienā, dažreiz pat vēl zemāk. Nu nav un neredzu citu pamatojumu kā Valmieras dažnedažādo iestāžu lobiju. Kas varēja atļauties un gribēja palikt viesnīcā, varēja darīt to droši visus iepriekšējos gadus. Kas nevarēja atļauties un negribēja, tas brauca no Rīgas saprātīgā laikā. Tagad vairumam dalībnieku vienkārši vairs nav izvēles, sevišķi jau tiem, kas dzīvo tālāk par tiem 100km no Valmieras...

01/09/2014
10:54
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

nupat atvēru nolikumu (http://valmieras-maratons.lv/?id=regulation) un izlasīju šo te :
NUMURU SAŅEMŠANA
Numuri dalībniekiem, kas pieteikušies līdz 18.septembrim (ieskaitot), tiks izsniegti 20.septembrī no plkst. 10:00 līdz 18:00 un 21.septembrī (sacensību dienā) no plkst. 10:00 sacensību reģistratūrā.
Dalībnieki, kas piesakās 20. un 21.septembrī, numurus saņem pieteikšanās brīdī.

sanāk, ka numurus varēs dabūt tikai pēc starta vai arī iepriekšējā dienā? :D

Sadaļā SACENSĪBU PROGRAMMA UN NOTEIKUMI gan it kā var noprast, ka pasākuma dienā no 7:30 varētu tikt pie numuriem

Ne viss ir tā, kā izskatās.
01/09/2014
11:16
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Nebūtu forši, ja no rīta nevarētu izņemt numurus. Nedomāju arī, ka Valmierā ir tik daudz viesnīcu lai visi sagulētu. Turklāt es šobrīd nevaru savās finansēs ieplānot nakti Valmierā viesu mājā. Visticamāk arī, ka viss jau ir rezervēts. Ja orgi par pāris mildām piedāvātu tuvākas skolas sporta zāli, kam jāpaņem tikai savs guļmmais, es vēl saprastu un parakstītos, bet šobrīd man jālauž galva, kurš mani tik agri ņems un nav plāna B. Tāds nav iespējams ne ar velo, ne autobusu vai vilcienu.

Kuldīgas orgi piedāvāja manēžu!

Vēl meklēju transportu (par benzīnu piemetīšu)!!!!!

01/09/2014
11:19
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Agy said

Nebūtu forši, ja no rīta nevarētu izņemt numurus. Nedomāju arī, ka Valmierā ir tik daudz viesnīcu lai visi sagulētu. Turklāt es šobrīd nevaru savās finansēs ieplānot nakti Valmierā viesu mājā. Visticamāk arī, ka viss jau ir rezervēts. Ja orgi par pāris mildām piedāvātu tuvākas skolas sporta zāli, kam jāpaņem tikai savs guļmmais, es vēl saprastu un parakstītos, bet šobrīd man jālauž galva, kurš mani tik agri ņems un nav plāna B. Tāds nav iespējams ne ar velo, ne autobusu vai vilcienu.

Kuldīgas orgi piedāvāja manēžu!

Vēl meklēju transportu (par benzīnu piemetīšu)!!!!!

Nu varbūt ar vilcienu 6:20 var mēģināt, bet tad man 4 jāceļas, lai uz viņu uzspētu!

01/09/2014
11:32
Miksons
Miksons
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 58
Member Since:
05/05/2013
Offline

Vienīgais mīnuss - organizatori nav piestrādājuši pie motivācijas doties uz Valmieru 20.09., jo sadaļā Naktsmītnes nav īpašu piedāvājumu pasākuma dalībniekiem. Rēzeknē bija labi - izdevīga cena viesnīcai, koncerts Gorā un skrējiens.

20.09. Valmieras drāmas teātrī varēs garīgi augt ar "Vienādas asinis" pirmizrādi http://vdt.lv/lv/izrade/vienadas_asinis
"Izrāde iecerēta kā sirreāls trilleris – stāsts par priekšstatiem un aizspriedumiem, par māņticību un realitāti, kuri ne tikai Blaumaņa laikā, bet arī mūsdienās piepilda mūsu ikdienu." :)

No permission to create posts