Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratons 2014. starts maratonam un pusmaratonam 9.00
04/09/2014
20:06
Sniega Rūķis
Sniega Rūķis
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 20
Member Since:
16/06/2013
Offline

Starpcitu, cilvēks no ORGU puses, kam pastāstīju par šūmēšanos dēļ agrā maratona starta, teica, ka starts tika pārcelts tik agri, jo bieži esot saņēmuši pārmetumus par to, ka starts neesot tik agri kā NORDEA, tā kā - cilvēki... tas ir koks ar diviem galiem... Vieni sūdzās, ka starts par vēlu, citi sūdzās, ka starts par agru...

Tad kad kāds pasūdzās... acīmredzot pat nepadomā, ka TAD, kad būs rezultāts, sekas varētu nepatikt :D

04/09/2014
20:11
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Sniega Rūķis said

Starpcitu, cilvēks no ORGU puses, kam pastāstīju par šūmēšanos dēļ agrā maratona starta, teica, ka starts tika pārcelts tik agri, jo bieži esot saņēmuši pārmetumus par to, ka starts neesot tik agri kā NORDEA, tā kā - cilvēki... tas ir koks ar diviem galiem... Vieni sūdzās, ka starts par vēlu, citi sūdzās, ka starts par agru...

Tad kad kāds pasūdzās... acīmredzot pat nepadomā, ka TAD, kad būs rezultāts, sekas varētu nepatikt :D

Interesanti.
Orgiem bezmaz vai jārīko aptauja, pirms raksta nolikumu :)
Var arī palūgt Signim tādu uzrīkot ;)

04/09/2014
23:22
Aldis B
Aldis B
Ventspils
Interesents
Members
Forum Posts: 24
Member Since:
25/10/2011
Offline

Katrā ziņā šeit nav nekādas loģikas.
Karstajā Kuldīgā, starts tiek dots pašā karstākajā laikā - loģiski būtu skriet agrāk no rīta, bet nekā.....
Tagad rudenī kad no rītiem temperatūra ir nedaudz plusos vicosim no rīta saģērbušies, tad kļūs siltāk....
Loģiski būtu skriet pusdienlaikā.(temperatūra nostabilizējusies)
Nu un protams vajadzētu saprast, ka ir skrējēji kam jāveic 300 km lai nokļūtu uz starta. Ceļu remonti arī nav beigušies.
Celies naktī un 4 no rīta sēdies mašīnā lai dotos ceļā. Ne gulējis nekā, un netiek braukts uz dīku pasēdēšanu.
Labi kāds teiks čīkstuļi.....
Bet vēlreiz gribu atkārtot, kur ir loģisks izskaidrojums, ka jāsāk 9.00 no rīta ??????
Esmu viens no tiem,kas ir nopircis skriešanas abonamentu visai sezonai - vai pirkšu nākošai sezonai ??
Visticamāk ka nē...
Apmeklēšu tos skriešanas svētkus kur tiks domāts par skrējēju parasto.....

04/09/2014
23:28
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Sniega Rūķis said

Starpcitu, cilvēks no ORGU puses, kam pastāstīju par šūmēšanos dēļ agrā maratona starta, teica, ka starts tika pārcelts tik agri, jo bieži esot saņēmuši pārmetumus par to, ka starts neesot tik agri kā NORDEA, tā kā - cilvēki... tas ir koks ar diviem galiem... Vieni sūdzās, ka starts par vēlu, citi sūdzās, ka starts par agru...

Tad kad kāds pasūdzās... acīmredzot pat nepadomā, ka TAD, kad būs rezultāts, sekas varētu nepatikt :D

Kuri ir tie ģēniji?

05/09/2014
10:35
dot
dot
dīvāna iemītnieks
Eksperts
Members
Forum Posts: 1700
Member Since:
28/10/2011
Offline
Domāju sākt no rītiem skriet, bet rudenī pārāk dubļains, ziemā pārāk auksti, pavasarī pārāk mitrs un vasarā pārāk karsti.
05/09/2014
12:12
Juma
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 7
Member Since:
17/02/2010
Offline

Es , kā jau īstena latviete - saskumu :) Kaut kā šogad neskrienas tās garās distances un pēc krekliņa nopelnīšanas Kuldīgā izlēmu, ka šim gadam pietiek, Valmierā un Siguldā (ir abonements) ar baudu veikšu 10+ km distanci un pievienošos līdzjutēju pūlim. Un te tev nu bija... Tagad nākas izvēlēties starp neskriešanu un atkal pusmaratonu, jo pārējie kompanjoni ap 11:00 jau sen kā būs finišējuši, un nevēlos likt viņiem gaidīt 3h uz savu finišu... Es balsotu par tuvākiem starta laikiem. Vienalga - ap 9:00 no rīta vai pusdienlaikā.

05/09/2014
12:40
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Juma said
Tagad nākas izvēlēties starp neskriešanu un atkal pusmaratonu, jo pārējie kompanjoni ap 11:00 jau sen kā būs finišējuši, un nevēlos likt viņiem gaidīt 3h uz savu finišu... Es balsotu par tuvākiem starta laikiem. Vienalga - ap 9:00 no rīta vai pusdienlaikā.

Kompanjoni, acīmredzot, skrien pusmaratonu. Pieskaitām vēl vienu atbalstītāju Sniega Rūķa 03/09/2014 22:42 priekšlikumam? ;)
Proti: maratona starts 12:00, pārējiem visiem 14:00.

05/09/2014
12:41
Galvenais
Interesents
Members
Forum Posts: 30
Member Since:
01/09/2014
Offline

Cilvēkus pēc aktivitātes var iedalīt:
1) klusu cietēji, bet mājās bubinātāji,
2) protestētāji, kas netaisās ar daudz ko samierināties,
3) "malā stāvētāji" un visu aktīvo kritizētāji. - tad "latvieši" viņiem pie visi vainīgi - sliktie latvieši ar sliktajām īpašībam (tas nekas, ka paši ir latvieši), tad visi protestētaji esot gnīdas un viņi "cepoties" utt.

Tieši tā - organizatori tehniski drīkst pārcelt maratona starta laiku uz 2.00 naktī, bērnu skrējienu uz 23.00 vakarā un 10km skrējējus pa vidu - 12.00 pa dienu, galvenais, lai viss tehniski notiek tajā pašā datumā. ;) Ir runa par ATTIEKSMI un tā šoreiz nav pieņemama. Punkts.

05/09/2014
15:52
Ugis
Ugis
Rīga, Ziepniekkalns
Zinātājs
Members
Forum Posts: 174
Member Since:
27/03/2012
Offline

Kopš Latvijā ir liela sporta pasākumu izvēle, es izvēlos tos, kuri mani nekaitina ar savām organizēšanas īpatnībām.
Viens no tiem , kurus neizvēlos jau 7 gadus ir SportLat rīkotie pasākumi. Nekāda stresa, dodas skriet, braukt vai rāpot citā vietā.
Principā, katrā pasākumā var meklēt to "uti" kuru dzenāt un par ko ņemties, tikai citur tās ir mazākas vai pieņemamākas.
Un beigu beigās ja nepatiks neviens, dosies skriet tāpat, jo, kas ir galvenais... !?
Nevis mērīties, bet noskriet :D

Skrienu lai skrietu, nevis, PAskrietu vai NOskrietu.
05/09/2014
15:53
Juma
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 7
Member Since:
17/02/2010
Offline

Andulis said

Kompanjoni, acīmredzot, skrien pusmaratonu. Pieskaitām vēl vienu atbalstītāju Sniega Rūķa 03/09/2014 22:42 priekšlikumam? ;)
Proti: maratona starts 12:00, pārējiem visiem 14:00.

Neliekas, ka arī tas būtu labs variants. Finišā nāk pusmaratonisti, maratonisti iet nākamajā aplī... Vienu gadu pati finišēju savu pusīti kopā ar bērnu skrējienu - burzma liela un gandrīz netrāpīju īstajā koridorā. Organizatoriem, patiesībā, nav daudz iespēju apmierināt visus. Man būtu labāk, ja startētu visi kopā, kā ierasts Skrien Latvija posmos. Nav nekas pret 9:00, lai garāka brīvdiena :D

05/09/2014
15:54
oskarsdamb
oskarsdamb
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 158
Member Since:
21/08/2012
Offline

Nepiederu ne bubinātāju, ne protestēju, ne malā stāvētāju kategorijām, bet agrajiem startiem ir daudzi plusi. Noskrien un tavā rīcībā vēl ir vesela pēcpusdiena. Var izbaudīt pēc sirds patikas. Ja starts ir 12:00, tad finišs ~16:00. Ap 19:00 Rīgā, vakariņas, bērns jānoliek gulēt un pašam jāiet gulēt pirms jaunās darba nedēļas. Katram savs.
Saprotu arī neapmierinātos, bet nevajag taisīt no sīkumiem traģēdiju. Ja mani neapmierina prece vai pakalpojums, es noteikti nedusmojos forumā uz citiem, bet risinu problēmas.

05/09/2014
16:04
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Nesaprotu, par ko Jūs visi tā ņematies.. Manuprāt, ir pilnīgi skaidrs, kāpēc Valmierā jāskrien agrāk no rīta - 15:00 taču tiek dots starts F1 Singapūras lielās balvas izcīņai! Ko tad jūs gribējāt - ņemt līdzi skrējienā portatīvo televizoru un skatīties tajā?? Nudien kumēdiņi..

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
05/09/2014
16:39
Dziņa
Dziņa
Aizkraukle
Speciālists
Members
Forum Posts: 975
Member Since:
18/04/2011
Offline

Es īsti nezinu kā es tikšu uz agro startu, bet, ja starts būtu 12tos, tad es savukārt īsti netiktu vairs mājās, tākā man viss ir slikti un vislabāk būtu , ja Valmieras maratons atbrauktu līdz manīm.

05/09/2014
17:13
trololo
trololo
Es un mani troļļi
Zinātājs
Members
Forum Posts: 252
Member Since:
16/05/2014
Offline

Galvenais said

Cilvēkus pēc aktivitātes var iedalīt:
1) klusu cietēji, bet mājās bubinātāji,
2) protestētāji, kas netaisās ar daudz ko samierināties,
3) "malā stāvētāji" un visu aktīvo kritizētāji. - tad "latvieši" viņiem pie visi vainīgi - sliktie latvieši ar sliktajām īpašībam (tas nekas, ka paši ir latvieši), tad visi protestētaji esot gnīdas un viņi "cepoties" utt.

Tieši tā - organizatori tehniski drīkst pārcelt maratona starta laiku uz 2.00 naktī, bērnu skrējienu uz 23.00 vakarā un 10km skrējējus pa vidu - 12.00 pa dienu, galvenais, lai viss tehniski notiek tajā pašā datumā. ;) Ir runa par ATTIEKSMI un tā šoreiz nav pieņemama. Punkts.

Bet tad tu esi sazinājies ar orgiem un atrisinājis problēmu vai joprojām esi pieskaitāms pie tevis nosauktā 1) grupas?

Profesionāli troļļa pakalpojumi
05/09/2014
19:04
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Juma said

Andulis said

Kompanjoni, acīmredzot, skrien pusmaratonu. Pieskaitām vēl vienu atbalstītāju Sniega Rūķa 03/09/2014 22:42 priekšlikumam? ;)
Proti: maratona starts 12:00, pārējiem visiem 14:00.

Neliekas, ka arī tas būtu labs variants. Finišā nāk pusmaratonisti, maratonisti iet nākamajā aplī...

Hmm, nesapratu, pret ko īsti ir iebildumi? Tā taču visu laiku ir bijis (ar maratona un pusmaratona kopīgo startu 12:00), un arī šogad būs (ar kopīgo startu 9:00). Vieni skrien četrus apļus, otri - divus. Ja pusmaratonisti sāktu vēlāk, tad tieši lielāka iespēja viņiem kopā ar maratonistiem finišēt. Skaidrs, ka nekad, nevienā variantā VISI maratonisti nefinišēs reizē ar VISIEM pusmaratonistiem :))

Vienu gadu pati finišēju savu pusīti kopā ar bērnu skrējienu - burzma liela un gandrīz netrāpīju īstajā koridorā.

Jā, tam gan piekrītu, bērnu skrējienu labāk atsevišķi iekārtot, lai minimāli traucētu pārējiem. Tādā ziņā - šogad vajadzētu būt ērtāk, 14:30 praktiski visi pārējie būs nofinišējuši, palikuši varbūt noslēdzošie maratona un Nike skrējiena dalībnieki.

Organizatoriem, patiesībā, nav daudz iespēju apmierināt visus. Man būtu labāk, ja startētu visi kopā, kā ierasts Skrien Latvija posmos.

Augšminētajā variantā jau tieši tā arī notiktu - 14:00 visas "parastās" Skrien Latvija distances kopā startētu (tikai bērni varbūt citā brīdī). Bet tai vienai distancei, kas nav citos SL posmos - maratonam, tai starts būtu agrāk. Neredzu problēmu.

Nav nekas pret 9:00, lai garāka brīvdiena :D

Šo atkal lāgā nesaprotu... Ja mostamies [vismaz daļa] no rīta četros - vakarpusē nāks lūziens virsū, neko daudz nepagarināsi ;) Citā variantā - ja pirms starta nakšņo Valmierā - svētdienas vakars gan tā kā brīvs un izmantojams, bet nu atkal sestdienas - aizņemts, grozies kā gribi. Plus maksa par naktsmītni, ja nav radu/draugu.

06/09/2014
00:03
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Dziņa said

Es īsti nezinu kā es tikšu uz agro startu, bet, ja starts būtu 12tos, tad es savukārt īsti netiktu vairs mājās, tākā man viss ir slikti un vislabāk būtu , ja Valmieras maratons atbrauktu līdz manīm.

Cik zinu daudzi paliek nakti pirms starta Rīgā. Un nesūdzas, ka tālu jābrauc vai ka vilciens aizgājis.

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
06/09/2014
00:03
jaudzin
jaudzin
Sigulda
Interesents
Members
Forum Posts: 14
Member Since:
07/03/2011
Offline

Vai kāds nebrauc/neplāno braukt no Siguldas uz Valmieras maratonu?
Labprāt iekļautos nekaitīga līdzbraucēja lomā un par savas pašmasas transportēšanu arī norēķinātos par iztērēto naftas produktu.
Paldies jau iepriekš!

Fight and good night! :)

06/09/2014
08:47
agneka
agneka
Sigulda
Interesents
Members
Forum Posts: 19
Member Since:
28/10/2010
Offline

Braucu no Siguldas, ir jau divi līdzbraucēji, bet vēl viena vieta brīva.

06/09/2014
11:20
Artūrs Ketlers
Artūrs Ketlers
Ogre
Zinātājs
Members
Forum Posts: 124
Member Since:
03/04/2012
Offline

Labprāt pievienotos kādam līdzi: Rīga - Valmiera - Rīga
Paldies :)

06/09/2014
16:09
jaudzin
jaudzin
Sigulda
Interesents
Members
Forum Posts: 14
Member Since:
07/03/2011
Offline
100

agneka said

Braucu no Siguldas, ir jau divi līdzbraucēji, bet vēl viena vieta brīva.

skatīt pasta kasti!

No permission to create posts