Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratons 2014. starts maratonam un pusmaratonam 9.00
03/09/2014
12:55
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

es tikai izteicu neapmierinātību, bet skriet gribās! Finišā mani gaida krekliņš. Būs vien jāsakož zobi un jācer, ka tik agri septembrī nesapēs locītavas no aukstuma, neraus krampji un nelīs straumēm puņķi.

03/09/2014
13:21
Kampars
56.509816 20.995494
Zinātājs
Members
Forum Posts: 523
Member Since:
24/04/2009
Offline

A kam tagad viegli! :)

Вперед и с песней!
03/09/2014
13:46
bro
bro
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 94
Member Since:
17/08/2012
Offline

No nolikuma:
"Sacensības organizē biedrības „Sporta klubs SportLat” komanda...
sportlat@sportlat.lv, telefons 67291526"

Var taču piezvanīt, parunāties, pasūdzēties, ja tā laika maiņa ir tik sāpīga

03/09/2014
14:23
oskarsdamb
oskarsdamb
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 158
Member Since:
21/08/2012
Offline

Galvenais said

Muldēšana par "čīkstuļiem" ir visai aprobežota, jo tad jau sanāk, ka jebkurš, kas cīnās par savām interesēm, ir "čīkstulis". Es teiktu, ka ir otrādi - tie, kas necīnās par savām interesēm, ir gļēvuļi (kā savādāk saukt tos, kas par savu lietu necīnās?).
Starta laikus vajadzēja noteikt tad, kad sākās reģistrācija - es nebūtu maksājis un piedalījies! Un "Labinieks" - manis pēc tu vari skriet kaut pa ziemu pliks un man vienalga, kas tevi "personīgi apmierina", bet es nemaksāju par dalību maratonā, lai man pēc tam būtu vēl jāmaksā par viesnīcu Valmierā, ar ko es nebiju rēķinājies, saprati, tu "čīkstuli"?

Domāju, ka uzrakstot iesniegumu, ka pērkot pakalpojumu nolikumā bija cita informācija, to dalības maksu varētu atgūt. Dabūsi atpakaļ savu naudu un nevajadzēs čīkstēt.

Edit: un tieši virs mana ieraksta ir kontakti.

03/09/2014
15:00
Galvenais
Interesents
Members
Forum Posts: 30
Member Since:
01/09/2014
Offline

IZMAIŅAS SACENSĪBU NOLIKUMĀ
Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā. Informāciju var saņemt pa tālruni 67291526.
Organizatori nav atbildīgi par nolikuma nezināšanu.

PROTESTI
Pretenzijas tiek pieņemtas iemaksājot Eur 30/ Ls 21.08. Pamatotas pretenzijas gadījumā nauda tiek atgriezta.

03/09/2014
15:13
druupijs
druupijs
uz skrieshanas takas
Speciālists
Members
Forum Posts: 778
Member Since:
21/10/2009
Offline

Galvenais said

Didzis said

Kāpēc nečīkstējām par NRM agro startu(tur arī mazie skrējieni stipri vēlāk) ? No tās pašas Valmieras skrējēji salasās braucienam uz Rīgu ļoti agri,arī mazo distaņču startam.Ko darīt,raudāt ?

NRM man arī nepatīk agrie starti (vislabāk organisms strādā agrā pēcpusdienā - fiziski), taču tur, cik es sapratu, bija racionāls apsvērums dalībnieku interesēs - karstums, kurš mēnesi pirms saulgriežiem mēdz gadīties, ja diena ir saulaina. Savukārt, Valmieras maratonam, kas notiek 3 mēnešus pēc saulgriežiem, es RACIONĀLU pamatu neredzu šiem agrajiem startiem...

varbuut Tu neredzi,jo skaties vairaak no savaam poziicijaam... Tava probleema ir agrais starts, bet es pagaashgad noveeroju, ka apbalvoshana bija jau notikusi un tikai tad kaada cieniijama vecuma kundze veel finisheeja (ka tikai Kavtaskina nebija) ... Ja es vai Tu buutu vinjas vietaa, varbuut muusu probleema buutu preteeja t.i.- kaapeec vakars jau pienaacis kameer veel cilveeki skrien un pat par pjedestaalu savaa vecuma grupaa ciinaas...

Slinkie noskrien ātrāk ;)
03/09/2014
16:39
Galvenais
Interesents
Members
Forum Posts: 30
Member Since:
01/09/2014
Offline

varbuut Tu neredzi,jo skaties vairaak no savaam poziicijaam...

Es būšu visai korekts, apgalvojot, ka man ir zināms, ka ir cilvēki, kas atteikušies startēt tikai un vienīgi šo starta laika izmaiņu dēļ. ;) Visiem izdabāt nav iespējams - viesnīcām, ēstuvēm, izklaides iestādēm un vēl maratona dalībniekiem... ;)

03/09/2014
18:52
Beris
Beris
Rīga, Jūrmala
Interesents
Members
Forum Posts: 43
Member Since:
20/09/2012
Offline

Kāds kungs gados ir teicis (par cita veida lietām gan viņš toreiz runāja, bet tas nav svarīgi) - ja ir problēma, tad tai ir šāds vai tāds risinājums (izeja no situācijas), vienmēr var atrast risinājumu problēmai. Bet ja to negribās atrisināt, tad tā jau ir cita lieta.

Man personīgi ir vienalga cikos ir starts (es pat teiktu - jo agrāk, jo labāk), bet ja kādam starta laiki sagadā problēmas - nu bet lūdzu - var tak nestartēt.
Ja cīnītos par godalgotām vietām, pieļauju, ka šādi Jūs nečīkstētu.

Salīdzinājumam - Ironmam triatlonos starts tiek dots +/- 6:00 - 7:00 no rīta un tur neviens nečīkst!

Sliktam balletdejotājam ari . . .

03/09/2014
21:41
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Man jau liekas,ka neapmierinātība te tiek izteikta par to,ka pieteicoties dalībnieks ir rēķinājies ar vienu laiku,bet tad...

03/09/2014
22:42
Sniega Rūķis
Sniega Rūķis
Rīga
Interesents
Members
Forum Posts: 20
Member Since:
16/06/2013
Offline

Piekrītu Raineram. Otrs faktors - ir pierasts, ka Skrien Latvija visi startē vienā laikā un visas sacensības sākas +/- ap vienu laiku. Šinī reizē domāju, ka problēma nebūtu, ja ļoti cienījamie maratonisti startētu vecajā laikā, bet ''satelītskrējieni'' sāktos tās 2h vēlāk. Neviens nebūtu apbižots - ''mazo'' distanču skrējēji varētu pat kārtīgāk izgulēties un būtu mazāk nervozi, savukārt maratonisti netiktu nepatīkami pārsteigti... :)

Varbūt pēc sacensībām gaisā virmos citas emocijas... Es pēc īsās distances noskriešanas apbalvošanu nespēju sagaidīt...

04/09/2014
02:38
andrisbaranovskis
Interesents
Members
Forum Posts: 21
Member Since:
24/01/2014
Offline

Forši dzīvot blakus valmierai ;)

04/09/2014
08:30
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Tas nu galīgi nav korekti no organizatoru puses tik salīdzinoši vēlu paziņot par Valmieras starta laiku maratonam un pusmaratonam. Vaina te ir organizatoros nevis pretenziju izteicējam "Galvenais". Ja jau lētāka pieteikšanās beidzās 2 mēnešus pirms starta, tad arī ir jāpaziņo par starta laikiem. Izsaku līdzjūtību. Man pašam būtu visa dzīve jāpakārto jau vairāk kā mēnesi iepriekš speciāli šim startam, lai skrietu 9:00 no rīta. Es gan tāpat tikai pēdējā brīdī ar ļoti retiem izņēmumiem piesakos visām sacensībām, ja vispār piesakos, tā ka man problēmas nerodas ar organizatoru izmaiņām nolikumos

04/09/2014
09:07
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Nu gan te jokdari salasījušies - "visa dzīve jāpārkārto" dēļ trim stundām... ? :)

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
04/09/2014
09:45
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Lindams said

Nu gan te jokdari salasījušies - "visa dzīve jāpārkārto" dēļ trim stundām... ? :)

Var jau pasmaidīt par mani, bet es to biju domājis nopietni. Ne jau visi ir standarts. Un dzīve šai gadījumā man būtu jāpakārto nevis šo 3 stundu dēļ, bet gan ļoti agrā starta laika dēļ

04/09/2014
09:57
Andulis
Rīga
Admin
Forum Posts: 3556
Member Since:
13/11/2009
Offline

Dzīve sastāv no sīkumiem. Šis pārceltais starts ir (it kā) sīkums, kas tomēr ietekmē citus sīkumus. Varēja tāds nebūt. Ja ir - tad būtu korekti paziņot par to vienlaicīgi ar reģistrācijas sākumu.
...
Sāku domāt, ka Sniega Rūķa variants patiktu vislabāk. Maratonisti paliek, kur bijuši (12:00), pārējie pabīdās vēlāk. Ja kāds rīkotājs nejauši te ieskatās - varbūt nākamgad var tā darīt? (Jā, jā, esmu naivs:)

04/09/2014
10:28
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Ansi, vai Tu šoreiz grasījies skriet kādu no garākajām distancēm?

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
04/09/2014
10:49
ansiso
ansiso
Speciālists
Members
Forum Posts: 786
Member Since:
04/07/2011
Offline

Lindams said

Ansi, vai Tu šoreiz grasījies skriet kādu no garākajām distancēm?

Nē, bet cilvēcīgi man patiešām žēl tos, kam šāds starta laiks ir neizdevīgs. Pie tam šāda manā skatījumā nekorekta rīcība no organizatoru puses man liek vēlreiz pārdomāt par šādu teikumu no nolikuma: "Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā". Un šis punkts mani var ietekmēt Siguldas posmā, jo tur es jau esmu pieteicies.

04/09/2014
12:07
Kristaps Broks
Kristaps Broks
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 88
Member Since:
21/05/2012
Offline

https://www.youtube.com/watch?v=ab2D5ClG2cQ

No sākuma es arī biju pikts, bet tad es padomāju kāpēc es vispār skrienu un piktums pagaisa ;)

04/09/2014
12:34
Artūro
Artūro
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
30/11/2009
Offline

ansiso said

Pie tam šāda manā skatījumā nekorekta rīcība no organizatoru puses man liek vēlreiz pārdomāt par šādu teikumu no nolikuma: "Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā".

Atkal jau forumā notiek matu skaldīšana, latviešu nacionālā īpatnība - patīk cepties.

Taču, nav jābūt Delfu orākulam, lai saprastu, ka augstāk lasāmais nolikuma punkts tehniski atbrīvo organizatorus no atbildības. Un zināms arī kāds darbs orgiem ir jāizdara, lai visu izplānotu un (it īpaši) saskaņotu ar attiecīgajām "elastīgi strādājošām" iestādēm. Kā parasti, koks ar diviem galiem. Kā ir, tā ir labi; ir braukts uz maratonu arī 4 no rīta.

Ģeniālais atrodams vienkāršībā.
04/09/2014
14:33
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Artūro said

ansiso said

Pie tam šāda manā skatījumā nekorekta rīcība no organizatoru puses man liek vēlreiz pārdomāt par šādu teikumu no nolikuma: "Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā".

Atkal jau forumā notiek matu skaldīšana, latviešu nacionālā īpatnība - patīk cepties.

Taču, nav jābūt Delfu orākulam, lai saprastu, ka augstāk lasāmais nolikuma punkts tehniski atbrīvo organizatorus no atbildības. Un zināms arī kāds darbs orgiem ir jāizdara, lai visu izplānotu un (it īpaši) saskaņotu ar attiecīgajām "elastīgi strādājošām" iestādēm. Kā parasti, koks ar diviem galiem. Kā ir, tā ir labi; ir braukts uz maratonu arī 4 no rīta.

<br

Mani arī īpaši tas neietekmē...uz Rēzekni arī braucām ārā pirms četriem...un šoreiz arī ap to pašu laiku,bet ar mums arī mazie bērni,kuriem starts ap pusdienlaiku,tiem nu tiešām nebūs patīkami...

No permission to create posts