Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

Topic RSS
Aivars703 komanda
10/03/2012
19:13
pulvermuca
pulvermuca
Zinātājs
Members
Forum Posts: 215
Member Since:
27/09/2011
Offline
101

Kapteiņa aicinājums saņemties un noskriet vairāk licis citām komandām saausīties un apsteigt mūs, jo bail, ka mēs varētu apsteigt un aizskriet tālāk Eiropas kartē.
nekas- tas tik tā īslaicīgi- mēs ļaujam sevi apsteigt, lai mums ir interesantāk Jūs panāk un apdzīt :D

bet nu jā- man šis pasākums uzsit asinis, gaidu, kad citi komandas biedri pamodīsies no ziemas miega! Noskrien

11/03/2012
00:10
almav
almav
Pierīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 71
Member Since:
04/03/2010
Offline
102

pulvermuca said

Kapteiņa aicinājums saņemties un noskriet vairāk licis citām komandām saausīties un apsteigt mūs, jo bail, ka mēs varētu apsteigt un aizskriet tālāk Eiropas kartē.
nekas- tas tik tā īslaicīgi- mēs ļaujam sevi apsteigt, lai mums ir interesantāk Jūs panāk un apdzīt :D

bet nu jā- man šis pasākums uzsit asinis, gaidu, kad citi komandas biedri pamodīsies no ziemas miega! Noskrien

Es šoziem to miegu tā arī neizbaudīju, bet traumas bija labs aizbildinājums.
Tagad jūtu, ka kājām ok un var likt klāt :)

Lynn Jennings, Nine-time champion of the USA Cross Country Championships: ''Mental will is a muscle that needs exercise, just like muscles of the body.''
12/03/2012
14:04
Antikleopatra
Antikleopatra
Jelgava
Interesents
Members
Forum Posts: 28
Member Since:
10/01/2012
Offline
103

pulvermuca said

Kapteiņa aicinājums saņemties un noskriet vairāk licis citām komandām saausīties un apsteigt mūs, jo bail, ka mēs varētu apsteigt un aizskriet tālāk Eiropas kartē.
nekas- tas tik tā īslaicīgi- mēs ļaujam sevi apsteigt, lai mums ir interesantāk Jūs panāk un apdzīt :D

bet nu jā- man šis pasākums uzsit asinis, gaidu, kad citi komandas biedri pamodīsies no ziemas miega! Noskrien

:D Es pilnīgi ziņkārības dēļ ienācu paskatīties kas te bij par uzmundrinošajām runām.. Baumas klīst,ka šeit kaut kas tāds esot.. :D Kādu lāsi piesavināties savai prāta noskaņai.. :} Bet principā nekur citur neesmu sastapusies ar tik veselīgu konkurenci.. :) Konkurence ir kārtīga,īsta,bet baltā krāsā,mazliet pūkaina un baigi feinā.. :} Nu tā teikt pa veselīgo.. :}

Ps. Nu jau laiks mosties no ziemas guļas gan. Ārā jau paliek nepiedienīgi jauks pavasarlaiks.. :) Skriet ir tīrākā bauda.. Tantes pat jau manā apkaimē noņemas ar nūjošanu un padod sveicienus citiem aktīvistiem,kas krusto viņām ceļus. :D

13/03/2012
08:18
Edgars Simanovičs
Edgars Simanovičs
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 258
Member Since:
27/06/2010
Offline
104

Hei, hei!
Beidzot būšu ticis galā ar savu ceļgalu!
Pēdējās divās dienās 9km pievienoti komandas kontam :)
Atkal skrienu! :)

Rezultātu neveido pulkstenis vai čips, to dara treniņi!
15/03/2012
22:41
almav
almav
Pierīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 71
Member Since:
04/03/2010
Offline
105

Apsveicu, Edgars88!

Tagad kādam jāatzīstās! Kurš skrien pa/caur Āgenskalnu oranžā jakā? :)
Pa gabalu pētīju, mani atpazina, es skrējēju gan ne. :D

Lynn Jennings, Nine-time champion of the USA Cross Country Championships: ''Mental will is a muscle that needs exercise, just like muscles of the body.''
17/03/2012
17:23
pulvermuca
pulvermuca
Zinātājs
Members
Forum Posts: 215
Member Since:
27/09/2011
Offline
106

Apsveicu Dr.Eds ar jau 100 pievarētiem km šogad :)

17/03/2012
22:48
pulvermuca
pulvermuca
Zinātājs
Members
Forum Posts: 215
Member Since:
27/09/2011
Offline
107

un tā tam būs būt- nakšņojam 1.8km pirms Monako iekarošanas :)
rīt pirmais ieņems pilsētu!

21/03/2012
19:46
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline
108

Svētdien pēdējais ziemas Magnēts Beberbeķos. Kaut kas briest.

23/03/2012
11:32
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
109

Mazs paziņojums - man apnika deldēt Melno lentu un no rītdienas (24.03.) būšu ārpus līnijas (kā saka latvieši - oflainā). Veselu nedēļu mani kilometri nekrāsies komandas pūrā. Atliek vien jums sasparoties un paskriet drusku vairāk lai noturētu vietu dullajā sacensībā. Mūsu aktīvo skrējēju pulciņš ir krietni audzis un jaunie censoņi (un tie kas atpakaļ ierindā - Edgars88) dod krietnu ieguldījumu kopējā kilometrāžā. Un nevajag uzskatīt ka 2 vai 3 kilometri nav nekas un kautrēties tos 'mazumiņus' rakstīt. Pašlaik no 12.vietas atpaliekam 1.2km. Ja galīgi trūkst motivācija skriet un ļoti, ļoti negribas skriet - novelciet kreklu, izpūšiet vēderu un paskataties uz sevi spogulī no sāniem. Paskats spogulī nepatīk? Varbūt atteikties no kārumiem leduskapī vai vienkāršāk izskriet kādu stundu vai divas no sirds un tad riktīgi pieēsties un secināt ka svari rāda to pašu ciparus ko no rīta.

23/03/2012
20:10
almav
almav
Pierīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 71
Member Since:
04/03/2010
Offline
110

Didzis komanda nekaunīgi ilgi un stabili stāv savā vietā. Kāds būs mūsu plāns?
Mums vajag atklāt kādu iedarbīgu veidu, kā tikt viņiem garām..

Lynn Jennings, Nine-time champion of the USA Cross Country Championships: ''Mental will is a muscle that needs exercise, just like muscles of the body.''
23/03/2012
21:15
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
111

almav said

Didzis komanda nekaunīgi ilgi un stabili stāv savā vietā. Kāds būs mūsu plāns?
Mums vajag atklāt kādu iedarbīgu veidu, kā tikt viņiem garām..

Zinu vienu drošu līdzekli. Tikai lai to izpildītu, ir īpaši jāpiepūlas... nu vismaz drusciņ, bet regulāri...
JĀSKRIEN. Un kad apnīk, jāatceras par Didža komandu un vēl drusku JĀPASKRIEN... un tad vēl kādu gabaliņu JĀPASKRIEN par rītdienu... un gabaliņu JĀPASKRIEN par noslinkoto vakardienu. Un tā katru (nu vismaz katru otro) dienu.
Protams tas nav jāņem pārāk nopietni. Skrienam un gūstam baudu no tā patīkamā noguruma, pavasara smaržas, spožās saulītes, pretīmskrējēju smaida, skaistajām meitenēm un apziņas ka kaut brīdi mēs esam darījuši kat ko labu savam ķermenim un garam.
NOSKRIEN!
P.S. Čemodānā skriešanas un snorkelēšanas mantas aizņem 3/4 no visām mantām. Tā jau paliek par slimīgu atkarību :)

02/04/2012
18:18
pulvermuca
pulvermuca
Zinātājs
Members
Forum Posts: 215
Member Since:
27/09/2011
Offline
112

šodien kaunos pati par sevi. pagājušo nedēļ skriešanu izlaidu- sākumā laikapstākļu dēļ, tad asins ziedošana un visbeidzot sabertas tulznas no jaunajiem pavasara zābaciņiem...
ar to vēl nepietiek un es uz 2 nedēļām dodos prom, ceļa somā, protams, līdzi kurpes skriešanai unī paskriešu jau arī, bet jau tagad zinu, ka vairāk aizraušos ar Bavāru aliņiem nekā ar skriešanu... pēc kādām nedēļām divām būšu atpakaļ un tad savadīšu savus noskrietos km svešumā.
Jūs pa to laiku skrieniet čakli... jau tagad jūtu, kā almav min uz papēžiem un pa šo laiku mani notiekti apdzīs :)

02/04/2012
21:45
almav
almav
Pierīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 71
Member Since:
04/03/2010
Offline
113

pulvermuca said

Jūs pa to laiku skrieniet čakli... jau tagad jūtu, kā almav min uz papēžiem un pa šo laiku mani notiekti apdzīs :)

Jā, jā - skriesim!
Un es lēnām, bet apņēmīgi tuvojos :)

Lynn Jennings, Nine-time champion of the USA Cross Country Championships: ''Mental will is a muscle that needs exercise, just like muscles of the body.''
07/04/2012
20:17
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline

hr hē. Ir tak jau aprīlis un pagājis gads kopš esmu atsācis skriet un pusstunda lēni bij mocības. Būs jānosvin ar kādu garāku paskrējienu nākamnedēl.

09/04/2012
17:02
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Vai nu dīvainie laika apstākļi vai pārmērīgs daudzums olu mūsu komandu nobīdījis pāris vietu zemāk. Šāda atslābināšanās - latviski laikam pareizi ir SLINKUMS - mūs var atmest uz vēl tālākām vietām. Es nebūšu īsts daudzo kilometru vācējs - man pēc plāna 3 vieglās (relaksējošās) nedēļas pirms Diseldorfas. Jums jāsaņemas un jānoskrien visi savi plānotie kilometri un vēl pāris par mammu, pāris par SLINKAJIEM komandas biedriem, pāris rezervei un pāris lai iepriecinātu mani un pārējos, un vēl vienu kilometru lai apdzītu DZO komandu. (joks). Galvenais, vismaz pāris reizes paskriet pāris kilometrus un par to pašam būtu prieks. NOSKRIEN!

09/04/2012
17:50
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline
116

Meš esam noskrējuši lielu gabalu un skaitlis pašlaik ir DIKTI VEIKSMĪGS - 707707 (komatu neliku - tā izskatās smukāk)

09/04/2012
19:05
Edgars Simanovičs
Edgars Simanovičs
Riga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 258
Member Since:
27/06/2010
Offline
117

Zaķis iespējams ieviesis savas korekcijas! :P

Rezultātu neveido pulkstenis vai čips, to dara treniņi!
11/04/2012
11:04
LasmaO
LasmaO
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 441
Member Since:
01/01/2012
Offline
118

Dārgie komandas biedri, sakarā ar orientēšanās sezonas atklāšanu mani pienestie kilometri tagad nedaudz ies mazumā. Ko lai dara, mežā kilometru maz, lai gan katrs no viņiem grūtības ziņā atsver divus pa asfaltu noskrietos ;)

11/04/2012
11:31
xorix
xorix
Jelgava
Zinātājs
Members
Forum Posts: 420
Member Since:
11/12/2010
Offline
119

LasmaO said
Dārgie komandas biedri, sakarā ar orientēšanās sezonas atklāšanu mani pienestie kilometri tagad nedaudz ies mazumā. Ko lai dara, mežā kilometru maz, lai gan katrs no viņiem grūtības ziņā atsver divus pa asfaltu noskrietos ;)

LasmaO - jāsaka, ka man ir līdzīga rakstura problēma, bet kā risinājumu es o-dienās lietoju [pareizāku] sportisko pieeju, jeb 2-3km iesildīšanās pirms distances un 1-2km atsildīšanās pēc skrējiena. Rezultātā kilometrāža no tā tik daudz necieš, bet pasākums izvēršas kvalitatīvāks/patīkamāks!

11/04/2012
12:02
Mārtiņ š
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 240
Member Since:
13/08/2011
Offline
120

Hmmm es neesmu pievienojis iesildīšanos/atsildīšanos.
Svētdien gan pēc meža nu galīgi negribējās veikt nekādu atsildīšanos...