Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratons 2009
24/09/2009
17:12
Guest
Guests

Aivar, kādas atsauksmes par Ogrē nopirkto jostu ar dzeramā pudelītēm? Šo: http://www.running.lv/prece.php?lang=lv&cat=35&id=64&limit=0 Skrienot netraucē, pudelītes āŗa nekrīt? Gan jau running.lv atbrauks arī uz Valmieru,  varētu nopirkt, lai vieglāk skriet garos, tālos gabalus.

Zinātāji varētu pastāstīt,  kā Valmierā ir ar tualetēm.  Tas, ka starta apkārtnē tās ir, skaidrs, bet vai ir arī kaut kur aplī?

24/09/2009
17:31
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Juri Valmierā ir jāskrien dažās vietās caur mežu, līdz ar ko par tualetes vietām nav jāsūdzas:) Bet civilizēta tualete bija bez starta vietas pie ieskriešanas mežā apmēram pusaplī.

24/09/2009
18:46
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Kampar, tā ir ļoti laba ideja!

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
24/09/2009
18:58
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Juri, par pudeļu jostu ir tā, ka tā kopumā ir laba - ir daudz ērtāk nekā nest līdzi rokā pudeli, bet:

- josta pat cauri T-kreklam 32km treniņskrējienā pārberza pušu uz vēdera ādu. Lipīgajiem "ezīšiem" ir ļoti cieta pamatne ar asām malām. Es, neraugoties uz Kampara brīdinājumu, tomēr dabūju taisnu sarkanu svītru pāri vēederam;

- pudelīšu korķiem ir asas plastmasas malas un uz priekšējām vairākas reizes sāpīgi iznāca atsist īkšķi un īkšķa kauliņus. Ādu necaursitu, asinis neparādījās, bet bija ļoti nepatīkami. Ja plastmasas vietā būtu gumija, tas būtu ērtāk ne tikai zobiem...:)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
24/09/2009
20:21
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

un kā valmierā ar kopistiksu tikšanos, bildēšanos utt. kaut kas tāds tiek plānots?

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
24/09/2009
20:36
Guest
Guests

Aivar, pēc Tava rakstītā secinu, ka jāmeklē kaut kas cits. Labi, ka pajautāju. :)

24/09/2009
21:25
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Nav jau tik traki, Juri. Jostu - tās priekšējo daļu, tur, kur ir "sprādze", var aptīt vai ar kaut ko aplīmēt asās malas. Ziemā bez T-krekla apakšā būs vēl kas siltāks un biezāks - tad, iespējams, arī tāpat neko josta nenoberzīs. Bet par pudeļu korķīšiem - var piedomāt un pamainīt roku vēzēšanas tehniku skrējiena laikā. Nez kuro reizi aizķetot vai uzsitot ar īkšķi gribot negribot par to piedomāsi!:)

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
25/09/2009
13:21
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Nezinu Aivar, kas ir Tev par jostu, bet man ir adidas josta ar 4 pudēlēm- katra pa 125ml. Jostas gumijotais materiāls atļauj to deformēt tā, ka 2 pudeles novietojas priekšpusē, bet 2 pudeles aizmugurē, līdz ar to nav nekādu problēmu sakarā ar īkšķu dauzīšanu. Citiem vārdiem sakot vajag to gumiju pēc uzlikšanas sānos vairāk iestiept.

26/09/2009
12:10
justmaris
justmaris
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
05/05/2009
Offline

nezinu nezinu vairs par saviem spēkiem Valmierā !  Vakar sākās ķibeles atkal ar gudrības zobu- rezultātā zobārsta apmeklējums un vismaz pus nedēļa uz antibiotikām no kurām metas nespēks un vājums veicot lielas fiziskas aktivitātes ! :( Vai kāds zin vai ir iespējams dabūt reģistrācijas naudu atpakaļ, ja gadījuma tomēr jūtu ka nepiedalīšosun vispār vai kāds no Jums kādreiz ir saskāries ar šādu problēmu ka dalība sacensībās bez maz vai jāatsauc un vai ir arī izdevies dabūt reģistrācijas naudu atpakaļ !

26/09/2009
13:25
vargans
Mazsalaca
Zinātājs
Members
Forum Posts: 224
Member Since:
27/04/2009
Offline

Cik man ir bijusi saskare, tad atpakaļ naudu nav iespējams saņemt. Var nomainīt distanci uz īsāku, dalības maksu pārlikt uz citu dalībnieku vai pārcelt uz citām organizatoru rīkotajām sacensībām.

...neviens neprasa, lai Tu uzvari...vienkārši - NEPADODIES!!!  
26/09/2009
13:53
Guest
Guests

Nolikuma beigās zem rekvizītiem rakstīts:

"Dalībniekiem, kuri uz sacensībām neierodas, samaksātā nauda netiek atgriezta."

26/09/2009
14:05
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

lai nezīlētu kafijas biezumos, uzzvani organizatoriem un pajautā, ko darīt, ja ir lielas problēmas ar veselību? Ja nekādi savādāk, tad, vai nevar pārcelt dalības naudu uz nākamajām sacensībām ... ja ne uz Sportlat, tad vismaz uz nākamo gadu Valmieras maratonā ...

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
26/09/2009
15:08
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline

Esmu saņēmis savu pirmā MARATONA nummuriņu!Kuļakā vēl- pļavas maizīte,jogurtiņš,bukletiņi,čips un ASICS krekliņš ar maratona simboliku.Krekliņš gan tāds palielāks,bet varbūt esmu kļuvis plānāks,samainīju.VĒLU VISUEM VEIKSMI RĪTDIENAS STARTOS!!!

26/09/2009
15:08
Didzis
Didzis
Valmiera
Eksperts
Members
Forum Posts: 1225
Member Since:
14/09/2009
Offline
26/09/2009
15:40
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Sveiki skrejošā tauta :))

Kā ar rīt dienu: kur? kad? tiekamies :)

Jā es esmu saskāries ar šādu problēmu justmari :/ Pagāšgad arī ļoti gribēju piedalīties vienā lielā skrējienā pa meža ceļiem (piemirsu kā sauca sacensības, bet laikam bija kaut kas saistībā ar Nike) Fiziskais bija vnk sūdīgs, bet naudiņas biju jau samaksājis, tāpēc ņēmu un zvaniju organizātoram ... naudiņu atpakaļ protams nedabuju (tā ir visas sacensībās - nav ko brīnīties) bet man piedāvāja uz nākamo gadu (tas ir šogad) tajās pašās sacensībās reģistrējoties iedot atlaidi, tāpēc, ja vien neesmu palaidis grārām būs vien jāzvana un jātirda - Sveiki! Varbūt atceraties mani kurš pagāšgad baigi bribēja skriet, bet netika dēļ sava iekaisušā zoba ... lol :D Vadies pēc Mošķa instrukcijas, paņēm un uzzvani (labāk tiešām ir zvanīt - runā tā it kā galus tūdaļ atdotu :D). Saku kā ir: cilvēcīgi runājot visu var sarunāt (nu lab ne visu) =D

UN PAR SKRIEŠANU VAI JEBKĀDU FIZISKU PIEPŪLI KAMĒR NEBŪSI ATPAKAĻ UZ STRĪPAS VARI AIMIRST KĀ DIVI DEVIŅI...

... Jo šitā iekaisušā zobu padarīšana baigi atspēlējas uz sirdi, ja neklausīsi ātri vien sāčakarēsi savu motoriņu. Varbūt kāmēr veselība ir uz goda tikmēr kāda mazāka vai vidēja piepūle neko nesaka, bet kad tādā veidā jau ir pamocīta, tad gan uzreiz jūt pat tās mazās piepūes ... :)

Ev ... kurš/kura rīt vēl domā braukt ar to tarpveidīgo mašīnu, kas pārvietojas pa sliedēm?? :)

26/09/2009
16:22
justmaris
justmaris
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
05/05/2009
Offline

Frax1s, tik traki jau nav no muļķīga gudrības zoba pekas neatstiepšu jau nu noteikti, vienkārši nepatīkami ka man viņš tāds cimperlīgs! :D

Paklausiju Mošķim un uzzvaniju. Bet uzzvaniju vispirms tam pašam savam zobārstam un uzprasiju ! Šis man paskaidroja ka traki jau nav, ka baigais nespēks nebūs(vismaz mana vecuma cilvēkam) ,bet ieteicams lietot tās antibiotikas skriešanas dienā man nav....tā vietā man mutē ir jāpasmērē uz brūces propolisa un medus smēre! (Izrādās ka mans zobārsts arī ir izbijis skrējējs- Cik pasaule ir maza vai ne ?)Sliktā puse ir tā ka antibiotikas man ļāva nejust zobu sāpes. Bet labāk lai rīt sāp zobs nekā kājas..... uz visu jāskatās optimistiski !

Veiksmi visiem un tiekamies rīt Valmierā!

26/09/2009
17:09
saules_zakjis
Guest
Guests

Paarliku savu distanci no Sateliitskreejiena uz Pusmaratonu.. bet vispaar man taas buus pirmaas sacensibas muuzjaa.. (skolas gados biju vaajpraataa nesportiska) ak jel, kapeec man ir taads stress.. nekas tak traks tas nav, vai ne- aizbrauc un noskrien un viss.. :D

26/09/2009
17:12
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Vai kādam no klubiņa biedriem nebrauks līdz karsēji, kuriem uz pusmaratona brīdi var nodot glabāšanā 6gadīgu sportistu?

26/09/2009
17:13
Krishjohn
Zinātājs
Members
Forum Posts: 107
Member Since:
22/04/2009
Offline

Es pagājušo nedēļu izbaudīju, ko nozīmē skriet vienlaicīgi sēžot uz spēcīgu antibiotiku kursa. Skriet var, bet grūti. Sajūta tāda, ka puse spēka mājās aizmirsies.

Labās ziņas: otra puse spēka Tev vēl paliek.

Veseļojies. Līdz rītam.

26/09/2009
17:29
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

saules_zakjis said:

Paarliku savu distanci no Sateliitskreejiena uz Pusmaratonu.. bet vispaar man taas buus pirmaas sacensibas muuzjaa.. (skolas gados biju vaajpraataa nesportiska) ak jel, kapeec man ir taads stress.. nekas tak traks tas nav, vai ne- aizbrauc un noskrien un viss.. :D


turēšu īkšķus par veiksmīgu pusmaratonu! :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
No permission to create posts