Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratons 2009
26/09/2009
17:42
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Ā nu tad man bija daudz trakāk :D Man bija iekaisusi zobam sakne vai kas tāds, visi zobi šausmīgi sāpēja (īpaši ļaunuma saknē :D), neko nevarēju normāli ieest, kā arī viena acs baigi sāpēja un arī galva tajā pat pusē ... tajā brīdī pat doma viņus izsist likās tīri jauka un iepriecinoša lol  =D A tev jau tur nekas tāds traks nav, bet iekaisis tāpat ir ja jau dzer antibiotikas. Jebkurš iekaisums pie slodzes nepaliek bez sekām. Bet skaties pēc pašajūtas, nav vērts lekt arā no ādas. Tici man skrienot sāpes pagaisīs kā nebijušas :))

Kā vienā filmā dzirdēju (ķīniešu gudrība) ... Uzsit sev pa roku vai palūdz, lai kāds cits to izdara un zobu sāpēs aizmirsīsies, uz cik ilgu laiku tas atkarīgs no tā cik ilgi un ļoti sāpēs tava roka :D

P.S. > Atvainojos par savu kategorisku nostāju: slimam esot nekādas slodzes (izņemot retus un atsevišķus gadijumus), pats daudzko savas "gudrības" un ieteipības dēļ esmu ne tā darijis :/ mācos pats no savām un citu kļūdām.

Paldies ... lai arī tev skrienās kā rutkam :D

26/09/2009
17:59
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Tieši tā saules_zakji ... tas ir tāpat kā adatas dūriens, čiks un viss - tik daudz ilgāks :D vispār nav ko stresot ... tāpat būs jāskrien 21 km :D

(skolas gados biju vaajpraataa nesportiska) < Šitas skanēja labi =D

Nu kas jums ir ar tām antibiotikām ... es no viņām conšos bēgt kā velns no krusta, lieki indēt savu organismu - nu nē paldies! ... viss tas pats un pat labāk ir iespējams ar dabiskiem līdzekļiem vai pat vēl labā izmantojot savu zemapziņas spēku (zinātāji sapratīs)

26/09/2009
20:04
zjaniss
Interesents
Members
Forum Posts: 5
Member Since:
27/06/2009
Offline

sm72 said:

Vai kādam no klubiņa biedriem nebrauks līdz karsēji, kuriem uz pusmaratona brīdi var nodot glabāšanā 6gadīgu sportistu?


Man brauc draudzene liidzi , pie kuras varetu ar  nodot glabasanaa :)

27/09/2009
00:06
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Frax1s said:

Kā ar rīt dienu: kur? kad? tiekamies :)


var piemēram ~ 10.40 pie universālveikala valleta. tie kas jau būs atbraukuši. tas tā lai īsās distances pārstāvji arī paspēj. vai arī neeilgi pirms garās. jebkurā gadījumā trasē jau visi tiksies :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
27/09/2009
08:57
archa777
Zinātājs
Members
Forum Posts: 120
Member Since:
26/06/2009
Offline

Veiksmi visiem Valmieras maratonaa :)

27/09/2009
10:11
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Aiziet, VSK Noskrien! Turēšu visus īkšķus !!! Lai izdodas! :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
27/09/2009
19:14
saules_zakjis
Guest
Guests

Jee- es to izdariju.. un pavisam ne slikti izdariju.. gruuti jau bija, bet kaads prieks peec tam, paldies Moschi, ka iikschus tureeji.. :) Kaa vispaar patika?

27/09/2009
19:14
zjaniss
Interesents
Members
Forum Posts: 5
Member Since:
27/06/2009
Offline

otrais pussmaratons ir noskriets izcili , personāgais rekords pārsists :)

skrējās šodien ļoti labi ,jūtos gandarīts

27/09/2009
19:24
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

skrējās labi. laiciņš arī lutināja. lietus un saule nebija. rezultāts - 1:57:43

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
27/09/2009
19:40
observer
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
09/06/2009
Offline

Pievienojos gandarīto skrējēju pulciņam:). Trešajā šīs sezonas (un arī vispār) pusmaratonā uzlaboju savu rezultātu uzreiz par 8 minūtēm. Kā tur lai nepriecājas?

27/09/2009
19:58
vargans
Mazsalaca
Zinātājs
Members
Forum Posts: 224
Member Since:
27/04/2009
Offline

...esmu pat ļoti apmierināta ar savu skrējienu - beidzot palīsts zem 2 stundu atzīmes, kas līdz šim nu nekādi neizdevās. Personīgais labots par mazliet vairāk kā 7 min. Pēc Kuldīgas pusmaratona bija mazliet vilšanās un rūgtuma sajūta, bija skrieti gan ātrumi, gan tempa treniņi utt. - darīts tik daudz, bet rezultāts bija sliktāks kā pērn. Tagad ir gandarījums un stimuls atkal skriet.  :)

Dina, kāpēc Tev Valmieras maratons neizdevies?

...neviens neprasa, lai Tu uzvari...vienkārši - NEPADODIES!!!  
27/09/2009
20:17
OreMan
Valmiera, Rīga
Admin
Forum Posts: 1617
Member Since:
22/07/2009
Offline

Super skrējiens bija. Mērķi noskriet savu pirmo pusmaratonu 2 stundās izpildīju ar krietnu uzviju - 1:48:49. Tie pakalni gan nogalēja visu tempu, bet kopumā bija vnk ideāli!

The harder the surface and the less between your feet and the ground, the softer the landing.. –> www.youtube.com/v/kpnhKcvbsMM
27/09/2009
20:46
Ritvars
Ritvars
Interesents
Members
Forum Posts: 18
Member Since:
13/06/2009
Offline

Rudenī man Latvijā maratoni neskrienas,jo visu laiku vājā traumas!

Tāpēc esmu dzelžaini nolēmis,nākamgad Valmierā nestartēt! Bet startēt,kādā aizrobežas maratonā!

Valmieras maratons mani kopumā šogad pievīla daudzās jomās!

27/09/2009
20:50
archa777
Zinātājs
Members
Forum Posts: 120
Member Since:
26/06/2009
Offline

Apsveicu visus finisheejushos,man patika esmu apmierinaats vareeja jau labaak,bet noluuzu...taapat mans personiigais rekords  3st10min06sek :) aiiiziet,tagad jaagatavojas Siguldai

27/09/2009
20:51
Dina
Dina
Valmiera
Zinātājs
Members
Forum Posts: 54
Member Since:
01/07/2009
Offline

Man bija mērķis noskriet ap 1:45, bet kārtējo reizi pievīla vēdera problēmas, kā rezultātā trīs reizes biju spiesta novirzīties no trases un ieskriet mežiņā.:( Beigās tomēr divās stundās iekļāvos, lai gan tas šoreiz nebija mans mērķis, jo laika apstākļi bija ideāli, lai labotu personīgo rekordu.

27/09/2009
21:06
Guest
Guests

Tie pakalni bija tīrais nieks. Es gatavojos kaut kam grūtākam, bet izrādās tur Valmierā nekā sevišķi grūta nav. Manā 4 km aplī pat ir garāks un grūtāks kāpums. Pēdējo reizi pieveicot 2. kāpumu, uzskrēju tajā  ātrāk nekā iepriekšējās 3 reizēs.

27/09/2009
21:08
saules_zakjis
Guest
Guests

konstateeju, ka mana skrieshanas tehnika nav visai laba.. varbuut ir kaada vieta, kur mani kaads vareetu pamaaciit pareizi skriet? Varbuut Mezjaparkaa.. esmu dzirdeejusi- tur kaadi treninji pa laikam notiek.. Runaajot par naakotnes plaaniem- uz Siguldu nebraukshu- labaak uz Ozolniekiem 24. oktobrii.. Valmieraa noskreeju 2.17 bet esmu apmierinaata, kaa jau pirmo reizi.. :)

27/09/2009
21:20
archa777
Zinātājs
Members
Forum Posts: 120
Member Since:
26/06/2009
Offline

saules_zakji ieej maajaslapaa skrien.lv taa ir veikala maratons maajas lapa un apskaties,kad notiek treninji mezhaparkaa, tur kkaadi skreejieni tieshi sievieteem ;)

27/09/2009
21:35
saules_zakjis
Guest
Guests

Tnx, Archa :)

27/09/2009
22:28
Frax1s
Salaspils
Zinātājs
Members
Forum Posts: 137
Member Since:
19/05/2009
Offline

Nju sākumā protams apsveicu visus, kas skrēja un beigu beigās arī noskrēja, prieks par jums :) vēl jo vairāk ja pašiem prieks par paveikto un sasniegto :))

Man personīgi trasē gāja (par laimi pagātnes formā :D) baigi sūdīgi neatceros, kad man vispār tā ir gājis, par finišu nemaz nerunāsim ieskrienot iekšā palika neiedomājami nelabi - gandrīz atslēdzos ... Laikam daudzi neskrietie treniņi un mazgulētās naktis ir darījušas savu :/ Rezultāts - 1:27:47 (no 4 skrietajiem pus maratoniem vissliktākais laiks, bet prieks, ka vēl joprojām marinējos zem 1:30) :)) Šoreiz nebija nekādi iespējamie vai aptuvenie laika uzstādījumi, vnk skrēju cik labi vien varēju :) bet izrādījās, ka tā bija cīņa ne tik ļoti ar konkurentiem, kā daudz vairāk - pašam ar sevi.

Laiciņš bija daudz labāks nekā pagāšgad (vnk ideāls lai lauztu/uzstādītu personīgo rekordu) organizatoriskais līmenis ir acīm redzami ir cēlies ... tikai uzslavas ... svētki ir izdevušies godam! ;)

Visā visumā viss apamierina ... šāda cīņa pašam ar sevi man bija vajadzīga :)

No permission to create posts