Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Valmieras maratons 2009
27/09/2009
22:43
Krishjohn
Zinātājs
Members
Forum Posts: 107
Member Since:
22/04/2009
Offline

Sveicieni visiem, kurus redzēju un neredzēju. Sacensības tiešām noorganizētas labi, pat laikapstākļus pareizos piemeklējuši. Kalniņi nemaz tik stipri nesita pa kājām, tādus var ņemt.

Īpašs paldies Sm72, ka neļāva man nosalt pēc finiša un Aivaram par vizināšanu un afterparty.

Mans laiks: 1:41:39. (jādzer mazāk antibiotikas, tad varēs atkal skriet zem 1:40:00)

P.s. Jā, es biju tas sapņotājs, kurš aizskrēja liekajā aplī un pēc tam skrēja atpakaļ uz finišu. Cerams, ka neesmu dabūjis diskābeli.

27/09/2009
22:52
Aivars
Aivars
Salaspils
Eksperts
Members
Forum Posts: 1359
Member Since:
24/04/2009
Offline

Man neizdevās... Gribēju 3:30, bet nolūzu un pabeidzu tikai 3:43. Ilgi gaidīju otro elpu, bet tā atnāca tikai divos pēdējos kilometros, kurus atkal noskrēju zem 5 min/km. Pēc finiša varēju tā turpināt skriet vēl, bet bija jau par vēlu. Distances divi pādējie apļi, īpaši pēdējais līdz Burkānciemam, bija katastrofa. Tur es pazaudēju un viegli izsēju vismaz minūtes desmit, kuras ar sviedriem vaigā biju nopelnījis distances pirmajā pusē, jo gandrīz divus kilometrus no skriešanas pārgāju lēnu iešanu, jo manas kājas nolēma ar mani nesadarboties. Pēc banānu kārtīgas uzēšanas un kārtīgas padzeršanās pēdējā ūdens punktā Burkānciema kāpuma galā viss beidzot nostājās savās vietās un es arvien raitākā solī ļepatoju uz finišu. Finišu, kā jau minēju, sasniedzu labā sprinta tempā. Būs jāmeģina tikt skaidrībā, kas un kāpēc nepatika maniem apskšstilbu muskuļiem, kāpēc tie neļāva nemaz šodien sirdij pastrādāt - vidējais pulss distancē bija tikai 147bpm...

Prieks man par Juri, ka viņš ne tikai izturēja mūsu izvēlēto tempu, kuru mēs kopā turējām pirmo pusi distances, bet beigās ir pat vēl varējis pielikt ātrumu! Prieks arī par citiem, kas laboja personiskos rekordus!

Es tik nevaru saprast - kur pazuda Pikols. Viņš distances pirmajā pusē arī turpat tuvumā mums ar Juri visu laiku bija. Bet otrajā pusē es viņu vispār vairs neredzēju. Kas notika Pikol, kur un kad Tu aizķēries?

Nekas tā neuzlabo dzīves kvalitāti un pašsajūtu kā skriešana!
28/09/2009
08:16
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Apsveicu visus kas tika galā ar savu distanci! Prieks skatīt VSK tik kuplā skaitā un vairākus redzu ar lieliskiem personīgiem rekordiem un tas tikai priecē manu acu skatu! :) Tie, kas netika līdz finišam, vai nav izpildīts mērķis  - novēlu cītīgi trenēties un īstenot savus sapņus nākamajās sacensībās!:)

Tiekamies nākamajos mačos!:)

Noskrien!

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
28/09/2009
09:34
pikols
pikols
Jūrmala
Zinātājs
Members
Forum Posts: 299
Member Since:
24/04/2009
Offline

Notika tas pats kas Aivaram, nevarēju vair pacilāt kājas, pirmās pazīmes parādijās otrā apļa vidū, tādēļ mēģināju samazināt nedaudz ātrumu, bet smagums kājās progresēja, un kad pēc sm 72 dzirdināšanas, ātrums nokritās līdz 6min 30, tad diemžēl pieņēmu skumīgo lēmumu pirmo reizi savā mūžā, pārtraukt, ja būtu viens aplis tad būtu lauzies uz priekšu, bet 2 apļi sapratu , ka būs ilgi pēc tam jāatiet, labāk ātrāk atsākt pilnvērtīgus treniņus, un visu uzmanību Ozolnieku pusmaratonam, jo sapratu, ka šīs vasaras treniņdarbs vairāk orentāts , lai veiktu pusīti, bet maratonam ar tādu ātrumu kā iesāku krietni par maz km veikti, ko nu, arī no šī gadijuma jāmācās, jo galu galā skriešanā esmu tikai iesācējs, jo kā teica Akerbergs, bez četriem gadiem nekāds prātīgs maratonists nesanāk

28/09/2009
10:04
Guest
Guests

Aivar, man izskatījās, ka, mani apdzenot, pieļāvi diezgan lielu kļūdu. Kad biji mani panācis, pēc kāda laika sāki diezgan strauji palielināt ātrumu un atrāvies kādus 300 m. Taču tad Tavs temps sāka strauji kristies un es samērā īsā laikā Tevi panācu un apdzinu. Kad biju kādu gabalu atrāvies redzēju, ka pirms tam neapdomīgi veiktais atrāviens Tev atņēmis daudz spēka, jo sāki soļot.

Man izdevās. Arī gribēju noskriet 3:30:00 , iznāca vēl labāk 3:24:51. Necerēju, ka pēc 30 km varēšu noturēt uzņemto tempu, bet tomēr par lielu pārsteigumu man pašam tas izdevās. Mani apļa laiki:

40:44

41:14

40:14

41:37

41:04

5. aplī pirms ieskriešanas mežā uznāca lūziens, pirmo reizi sāku soļot. Līdz tiltam vēl 2 reizes pasoļoju un tad jau grūtākais brīdis bija garām. Atlikušajā posmā apstājos tikai vienreiz, pie 40 km atzīmes. Maratona pēdējos 200 metrus noskrēju sprintā un ovāciju pavadīts pieveicu savu 1. klasisko, bet kopumā 2. maratonu.  :)

 

28/09/2009
10:29
Guest
Guests
28/09/2009
11:15
Aivars703
Aivars703
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 828
Member Since:
19/05/2009
Offline

Apsveicu visus kas skrēja Valmierā. Tiem, kam nesanāca domātais rezultāts (kas nemēģina - tam nekad nesanāks) - nav liela bēda - ir iespēja revanšēties divreiz Mežaparkā (10, 15 kolometri) un protams Ozolniekos pusmaratonā.  Es godam jūs atbalstīju virtuāli - Maltuves purvā(Ropaži-Vangaži-Garkalne). Distance pa taisno 29.94km 8 stundās. Ideāli nostartējām - nu jau esam pietuvojušies TOP komandām. Ja saņemšos, varbūt uztaisīšu rakstiņu (kaut īsti pa tēmu tas nav - rogains ir vairāk piedzīvojumu mačs nevis skriešana - bet varbūt kādu tas interesē).

28/09/2009
11:51
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

Aivars703, noteikti uztaisi aprakstu - tā pati skriešana vien ir, lai arī pa apkārtceļiem :)) ....

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
28/09/2009
13:14
sm72
sm72
Rīga
Admin
Forum Posts: 1986
Member Since:
19/05/2009
Offline

Par manām atziņām sakarā ar Valmieras pusmaratonu 2009:

Labās lietas:

- Esmu uz trešo mēģinājumu beidzot apmānijis smagākas traumas un spējis tikt līdz galam;

- ar šo rezultātu tikai par nepilnu pusminūti atpaliku no vieglākā trasē  (Ozolniekos) uzstādītā sava pusmaratona rekorda, kas dod pamatu domāt, ka Ozolnieku pusmaratonā šogad kritīs mans pagājušā gada rekords, ja traumu dievs būs labvēlīgs:)

-Aivara ideālā pirtiņa ir darījusi savu sagaidāmā vīziju un šodien kājas jūtas "ideāli";

- Priecēja klubiņa biedru rezultāti, īpaši Archas777 un Jura (vienkārši monstri:));

- Ja pēdējā aplī neiepūstu spēkā ņēmies pretvējš, tad klimatiskie apstākļi ideāli;

- priecēja dienišķā auzu pārslu putriņa pēc skrējiena, nevis kaut kādas desas, kā pēc Kuldīgas;

- skriešanas atkarība nepāriet un tie Valmieras kalniņi vairs neliekas tik stāvi!!!

Ne tik labās lietas:

- Ritvara trauma un trases mocības. Liekas Ritvara trauma ir lipīga, jo vakar uz distances beigām un šorīt jūtu nepatīkamas gurna sāpes (sos Ritvar ar padomu);

- Liekas, ka nebiju pilnībā atjaunojies pēc iepriekšējās nedēļas maratona, jo tā pa īstam otro elpu nesagaidīju vai arī tā parādījās līdz kārtējam kalniņam un atkal beidzās;

- Man iekabināja puisis, kuram pirms nedēļas iekabināju Berlīnes maratonā, no kā spriežu, ka pusmaratona ātrumi man vēl ir par ātru.

28/09/2009
15:35
imy
Riga
Interesents
Members
Forum Posts: 31
Member Since:
08/09/2009
Offline

Jā pasākums bija burvīgs.

Savā trešajā pusmaratonā sasniedzu jaunu rekordu 1:32:11. Tā kā trenējoties skrienu tikai pa plakanu virsmu, tad tie kalniņi tomēr man radīja zināmas problēmas. Biju pārsteigs, ka jau pēc maza kāpumiņa nesamazinot ātruma jau sāka durt sānā un sāku just augšstilbus.

28/09/2009
16:11
archa777
Zinātājs
Members
Forum Posts: 120
Member Since:
26/06/2009
Offline

Vel viens biedrs,kursh bija pieteikts no VSK Noskrien :) Nr987 Amanda Rukkalne 2005 SB1 24v laiks 2:00.30

28/09/2009
16:46
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

archa777 said:

Vel viens biedrs,kursh bija pieteikts no VSK Noskrien :) Nr987 Amanda Rukkalne 2005 SB1 24v laiks 2:00.30


gribēju jau pajautāt - cik viegls tas solis ir janajai pāaudzei :) Bez Juniora klubu ir vēl 1 pārstāvējis :)

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
30/09/2009
13:16
Siluks
Siluks
Interesents
Members
Forum Posts: 25
Member Since:
02/09/2009
Offline

Draugs Valmierā skrēja savu pirmo maratonu. Mērķis bija, lai viņš finišē, bet izdevās viņu pat ievilkt zem 4h:))

30/09/2009
13:55
archa777
Zinātājs
Members
Forum Posts: 120
Member Since:
26/06/2009
Offline

Pirmais maratons un zem 4st.tas ir oki...tieshaam labs laiks :)

01/10/2009
12:01
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline
Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
No permission to create posts