Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Forums

Please consider registering
guest

Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —




— Match —





— Forum Options —





Minimum search word length is 4 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
Topic RSS
Ir uzdevums - pusmaratons
28/06/2012
12:40
jupe
jupe
Rīga
Speciālists
Members
Forum Posts: 625
Member Since:
22/10/2011
Offline

Lunis said

Kaada tur skrieshana ar taadiem laikiem - driizaak jau soloshana.

Piedzimstot noteikti arī uzreiz nemācēji skriet. ;)
Katram savs. Palēnām. Gan jau ar laiku ātrums pieaugs.

28/06/2012
12:45
LasmaO
LasmaO
Rīga
Zinātājs
Members
Forum Posts: 441
Member Since:
01/01/2012
Offline

Vakar tiešām kaut kāda neskrienamā diena bija, vēders sāpēja, kāja sāpēja, garīgais nekāds.
Tomēr saņēmos un nodomātos 15 km pieveicu :) Lai gan ne pārāk labā laikā.
Ir skrienamās dienas un ir neskrienamās, tā nu tas laikam dzīvē iekārtots :)) Toties neskrienamās rūda raksturu!

28/06/2012
13:16
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Imants A. said

Bēdām nav pamata. Man vakar arī bija temps zemāks, pulss augstāks. Zvaigznes laikam nebija pareizajā stāvoklī vai Visumā bija vibrācijas spēkā (no StarWars) :D :D
Skrienam, skrienam! Man tāds pats uzdevums kā Tev - pusmaratons cienīgā laikā. Lai pašam prieks un mute smaida!

Vakar man tas pats! Plusa vel Ortoze satraumeja otru kaju! Bet nekrenkeju, ka 2h un 33 minutes noskrieti 20km. (vainoju vel trepes un plano uzturu ieprieksejas dienas) Bet es noskreju, protams, ar solosanu pedejos 3 kilometros!

28/06/2012
14:24
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Agy, 2x skrēji Zelta Kedu?!? :O
Skatos, ka esi saglabājusi savu pašiznīcināšanas instinktu - Zelta Kedas nedēļā rekordkilometrāža, pēdējās 2 nedēļās katrā pa vienam skrējienam virs 2h un principā viss .. laikam patīk dzīvoties no vienas traumas līdz otrai? :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
28/06/2012
14:34
Rainers
Rainers
Kazdanga
Speciālists
Members
Forum Posts: 764
Member Since:
21/10/2011
Offline

Imants A. said

Bēdām nav pamata. Man vakar arī bija temps zemāks, pulss augstāks. Zvaigznes laikam nebija pareizajā stāvoklī vai Visumā bija vibrācijas spēkā (no StarWars) :D :D
Skrienam, skrienam! Man tāds pats uzdevums kā Tev - pusmaratons cienīgā laikā. Lai pašam prieks un mute smaida!

Tas laikam globāli,jo arī man vakar bija augstāks nekā vajadzētu...

28/06/2012
14:35
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

papucis said

Agy, 2x skrēji Zelta Kedu?!? :O
Skatos, ka esi saglabājusi savu pašiznīcināšanas instinktu - Zelta Kedas nedēļā rekordkilometrāža, pēdējās 2 nedēļās katrā pa vienam skrējienam virs 2h un principā viss .. laikam patīk dzīvoties no vienas traumas līdz otrai? :)

zelta kedas nedela bija katastrofala un to es neatkartosu! Pirms janiem skriet biezxak nesanaca, bet sonedel jabut vairak skrejieniem. Lietus visu biki pabidija. Man veseliba nelauj pa lietu skriet!

28/06/2012
14:36
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Agy said

papucis said

Agy, 2x skrēji Zelta Kedu?!? :O
Skatos, ka esi saglabājusi savu pašiznīcināšanas instinktu - Zelta Kedas nedēļā rekordkilometrāža, pēdējās 2 nedēļās katrā pa vienam skrējienam virs 2h un principā viss .. laikam patīk dzīvoties no vienas traumas līdz otrai? :)

zelta kedas nedela bija katastrofala un to es neatkartosu! Pirms janiem skriet biezxak nesanaca, bet sonedel jabut vairak skrejieniem. Lietus visu biki pabidija. Man veseliba nelauj pa lietu skriet!

un es jau 2x dzesu to lieko zelta kedu ara, bet vina atkal parsutas! Nezinu kapec!

28/06/2012
14:53
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Agy, ja nesanāk biežāk skriet, tad noteikti nevajag to kompensēt visas nedēļas kilometrus noskrienot vienā piegājienā - pažēlo sevi kaut nedaudz, neskrien vairāk par 10km kamēr neesi tam tiešām gatava

Ne viss ir tā, kā izskatās.
28/06/2012
15:03
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

papucis said

Agy, ja nesanāk biežāk skriet, tad noteikti nevajag to kompensēt visas nedēļas kilometrus noskrienot vienā piegājienā - pažēlo sevi kaut nedaudz, neskrien vairāk par 10km kamēr neesi tam tiešām gatava

es nekompenseju... gatavojos! sodien brivs, lai kajas atpusas, rit 7 km!

28/06/2012
15:10
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

1x nedēļā pa trieciengabalam pavisam noteikti nav gatavošanās :| lielāks efekts būs no mazākiem gabaliem bet biežāk, garo gabalu km audzējot saprātīgos tempos nevis divkāršojot iepriekš skrieto gabalu kilometrāžu :)

Ne viss ir tā, kā izskatās.
28/06/2012
15:15
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

papucis said

1x nedēļā pa trieciengabalam pavisam noteikti nav gatavošanās :| lielāks efekts būs no mazākiem gabaliem bet biežāk, garo gabalu km audzējot saprātīgos tempos nevis divkāršojot iepriekš skrieto gabalu kilometrāžu :)

Ok. es ar tevi nestridesos!

28/06/2012
15:48
Mošķis
Mošķis
Liepāja
Admin
Forum Posts: 2091
Member Since:
22/04/2009
Offline

papucis said

Agy, ja nesanāk biežāk skriet, tad noteikti nevajag to kompensēt visas nedēļas kilometrus noskrienot vienā piegājienā - pažēlo sevi kaut nedaudz, neskrien vairāk par 10km kamēr neesi tam tiešām gatava

+1
pievienojos, tā lieta jādara visai prātīgi - savādāk sekas var būt kā pārpūle

Karstums mūs nenogalina, tas padara mūs stiprākus un … vieglākus :)
29/06/2012
11:24
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

Varbut eksperti var palidzet! Sodien sakerts nelags vedera viruss, bet uz starta 15. julija, ka pusmaratona skrejejam gribas but! Sis dienas skrejiens izpaliks! ka lai tas slodzes tagad sakarto? Vai nakamnedel jaatsakas un mega gariem gabaliem?

29/06/2012
11:42
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Es, tavā vietā, ja obligāti gribētu skriet Liepājā, tad pārliktu uz īsāku distanci, piemēram, uz spītnieku skrējienu. Piedod, bet pusītei sacensību režīmā nešķiet ka esi gatava. Arī divu nedēļu laikā nekas būtisks tur nemainīsies. Nešaubos, ka vari noskriet, tikai par kādu cenu? Ko esi gatava satraumēt? :) Joprojām saku, nevajag tev skriet vairāk par 10km, no tā būs vairāk sliktuma nekā labuma, patiesībā pilnīgi pietiktos arī ja skrietu ne ilgāk par 1h.

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/06/2012
11:54
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

cik var micities pa isakajam distancem!?

29/06/2012
12:12
M257
Grīziņkalns
Eksperts
Members
Forum Posts: 2630
Member Since:
15/03/2011
Offline

Ir jāmīcās tik ilgi, kamēr nebūsi gatava garākiem gabaliem! Tas, ka citi var un skrien pusītes, maratonus, 100km un sazin ko vēl, nenozīmē, ka Tev tas jāmēģina atkārtot mājās tagad un tūlīt ;) Tam, ka skrien īsākas distances nevajadzētu radīt nekādus mazvērtības kompleksus.

Ne viss ir tā, kā izskatās.
29/06/2012
12:18
Agy
Agy
Rīga/Liepāja
Eksperts
Members
Forum Posts: 1792
Member Since:
26/03/2011
Offline

bet es nesaprotu vienu, ja es varu noskriet 18 un jutos labi, nekas nesap, tad kapec man nemeginat pusmaratonu? Ar katru kilometru traumas nerodas. Man tiesam nekas nesap. tad kapec man jaskrien stunda, ja varu divas? Kur ir tas akis, ka man jasamierinas ar 10 km un ne cm vairak?

Sobrid pec trsdienas 20 km skrejiena man nekas nesap un nebutu vedera problema sodien noskrietu ikdienas 8 km.

29/06/2012
12:33
minikin
mazāk ambiciozais biedrs
Zinātājs
Members
Forum Posts: 309
Member Since:
23/10/2009
Offline

Agy said

cik var micities pa isakajam distancem!?

Reizēm ir labi, ja var kaut vai pa īsajām distancēm "pamīcīties"... Es to labprāt tagad darītu. Un vispār, manuprāt, reizēm īsās distances ir grūtākas, jo sanāk skriet ātrāk ar visām no tā izrietošajām sekām.
Vienvārdsakot, nenovēlētu būt par vienu no tiem, kas nespēj izvērtēt savas spējas un laicīgi apstāties, jo parasti šāda rīcība beidzas ar to, ka arī mazās distances un vienkāršas pastaigas uz laiku kļūst neiespējamas vai apgrūtinošas...

 "Weakness of attitude becomes weakness of character." /Albert Einstein/
29/06/2012
12:35
Lauma
Lauma
Svētdienas skrējējs
Admin
Forum Posts: 1630
Member Since:
24/04/2009
Offline

Agy said

bet es nesaprotu vienu, ja es varu noskriet 18 un jutos labi, nekas nesap, tad kapec man nemeginat pusmaratonu? Ar katru kilometru traumas nerodas. Man tiesam nekas nesap. tad kapec man jaskrien stunda, ja varu divas? Kur ir tas akis, ka man jasamierinas ar 10 km un ne cm vairak?

Varbūt tāpēc, ka mums visiem pēc traumām un ilgāka neskriešanas perioda liekas. Nu i kas, ka ilgāku laiku neskrēju neko nedarīju, bet es taču pirms tam to visu varēju izdarīt. Un tagad turpinu tādā pat garā kā iepriekš. Bet organisms pa šo laiku ir aizmirsis kā ir darīt visu tik pat daudz un nespēj tik līdzi (sākumā nemaz neliekas ka tā ir). Paskatoties ne tikai tavu noskrieto, bet arī pulsu un atceroties par tavu kāju, ir draudzīgs ieteikums palikt pie īsākām distancēm :) Visu nevar un nevajag, uzreiz.
p.s. es zinu kā tas ir neko nedarīt (sportot) kamēr visi apkārt to tik vien dara :)

Mountains are not stadiums for my ego, but cathedrals for my soul.
29/06/2012
12:46
BeLinda
BeLinda
Rīga
Admin
Forum Posts: 666
Member Since:
22/03/2011
Offline

Kamēr nevari paskriet, tikmēr taisi kaut kādus spēka vingrinājumus kājām, pabrauc ar riteni.

Ja nevari mainīt situāciju, maini attieksmi pret to. 
No permission to create posts