Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Spītējot laikapstākļiem, Sieviešu skrējiena dalībnieces dosies pirmajā āra treniņā

Neraugoties uz ziemīgajiem laika apstākļiem, 9.aprīlī plkst. 19.00, Mežaparkā notiks pirmais Sieviešu skrējiena āra treniņš. Pulcēšanās uz treniņu – pie Rīgas Zooloģiskā dārza ieejas. Lai kopā sagatavotos 1.maija startam, āra treniņi turpmāk notiks katru otrdienu. Līdz šim skrējienam pieteikušās vairāk kā 1500 dalībnieces.

Vestneses

Koptreniņu vadīs pieredzējušais fitnesa treneris Ralfs Upmanis, kurš ir sagatavojis īpašu Sieviešu skrējiena treniņprogrammu. Treniņu mērķis ir sagatavot skrējiena dalībnieces gaidāmajam skrējienam pēc iespējas reālākiem sacensību dienas laikapstākļiem. Sportojot svaigā gaisā, šūnas tiek labāk apgādātas ar skābekli un paaugstinās treniņa efektivitāte. Arī nogurums, kas uzkrājies darba dienas laikā, daudz ātrāk var tikt pārvarēts, ja sportošana notiek ārpus telpām. Citām dāmām, savukārt, kolektīvais gars, vienojoties kopīgā  skrējienā, kalpo par spēcīgu motivātoru pārvarēt savu spēju robežas.

Drosmīgajām īpašu pārsteigumu sarūpējuši The Killers koncerta organizatori EM Concert. Katrā treniņā tiks izlozēta un paziņota viena laimīgā Sieviešu skrējiena dalībniece, kura iegūs 2 ielūgumus uz The Killers koncertu, kas notiks 26.jūnijā Mežaparkā. Lai piedalītos konkursā, jāpievienojas treniņam Sieviešu skrējiena Facebook kontā un jāapmeklē treniņš klātienē. Lai saņemtu balvu, treniņa dalībniecei jābūt klāt izlozes uzvarētājas paziņošanas brīdi.

Pirmajā āra koptreniņā piedalīsies arī Sieviešu skrējiena vēstneses, kuras skrējienam gatavojas jau no janvāra: modes blogere Agnese Kleina, TV seja Anna Rozīte, aktrises Dārta Danēviča un Jekaterina Frolova, raidījuma „Māmiņu klubs” vadītāja Kristīne Virsnīte, vieglatlēte Anita Kažemāka, sporta entuziaste Indra Muceniece un žurnāla „Shape” galvenā redaktore Gundega Bičevska.

Papildus informācija

1.maijā Latvijā pirmo reizi norisināsies Sieviešu skrējiens – pasākums, kura galvenais mērķis ir jebkuru sievieti pievērst sportiskam un aktīvam dzīvesveidam, uzsvaru liekot uz pareizu fiziskās slodzes un uztura sabalansētību mūsdienu dzīves ritmā. Vairāk informācijas par skrējienu www.sieviesuskrejiens.lv.

 

6 komentāri rakstam Spītējot laikapstākļiem, Sieviešu skrējiena dalībnieces dosies pirmajā āra treniņā

 • šī rīta laikapstākļi, manuprāt, bija jābauda nevis tiem jāspītē- Novēlu lai sieviešu koptreniņā tie būtu vismaz tikpat labi! :)

 • guncha guncha

  PAR BIĻETI UZ KILLERS ES BŪTU GATAVS SLĒPOT PA ASFALTU :), lai saulains koptreniņš noskrienietēm :)

 • Dzenifere

  Man jautājums par soļošanu. Vai drīkst mazliet paskriet šajā disciplīnā, vai noteikumi būs stigri, kā īstās soļošanas sacensībās?

 • gan jau Anita uzmanīs, lai viss notiktu pēc noteikumiem, bez lidojuma fāzes un ar iztaisnotu kāju :)) :))

 • und und

  Tur nav SOĻOŠANA, tur ir iešana :)) Nolikumā neatradu neko par šito, tad nu laikam drīkst :))

 • Hiēna essnee

  Man jau šķiet, ka tur būs tāds bardaks, ka varēs pieteikties nūjošanā, bet īstenībā rāpot vēzītī, stumjot bērnu ratus:D Es ļoti ceru, ka tā nebūs, un viss norisināsies zolīdi.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.