Biedriem

VSK Noskrien twitter
VSK Noskrien Facebook profils

11. maijs 11:00

Olaines rogainings 6/4/2h (+ xRace)


Vieta: , ,
Notikums: , , , , , , ,
Distance: , , , ,

Mājas lapa: Olaines rogainings 6/4/2h (+ xRace)
Pieteikšanās lapa: Olaines rogainings 6/4/2h (+ xRace) pieteikšanās

Sacensību centrs atradīsies pie Jaunolaines sporta nama – Meža iela 2b, Jaunolaine.

Distances

Rogaininga pastaiga (2 h, ~5 km) bērniem līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot)

2 h rogainings, 4 h rogainings un 6 h rogainings notiek 2-4 dalībnieku komandās, no kuriem vismaz viens sacensību dienā ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Ja komanda sastāv no dalībniekiem līdz 18 gadu vecumam, tad dalībniekiem līdzi jābūt rakstiskai vecāku vai aizbildņu atļaujai, lai piedalītos sacensībās. Atļaujas paraugs atrodams te.

Rogaininga skrējiens ir 14-16 km gara distance rogaininga ietvaros, ko dalībnieki veic, individuāli orientējoties – skrienot, ejot vai nūjojot un pa ceļam atzīmējoties nepieciešamajos kontrolpunktos. Kontrolpunkti, kuri ir jāapmeklē, ir norādīti uz kartes, ko dalībnieki saņem reģistrācijā sacensību dienā. Rogaininga skrējiena kontrollaiks ir 4 stundas.

3 h MTB rogainings ir individuālas sacensības ar velosipēdu, kur dalībnieks pats izplāno savu distanci un 3 h cenšas savākt pēc iespējas vairāk punktus. Rogaininga laikā satiksme netiek apturēta, un, piedaloties sacensībās, dalībnieku pienākums ir ievērot Ceļu satiksmes noteikumus.

Jaunums ir īpašā 4 h xRace piedzīvojumu distance, kuras laikā dalībniekiem ir iespēja kontrolpunktus apmeklēt ne tikai ar kājām un velo, bet arī ar laivu un pildot speciālos uzdevumus. Pieteikšanās un plašāka informācija atrodama xrace.lv, ir arī FB pasākums.

Informācija lasāma arī skriesim.lv.

Sacensības organizē Olaines sporta centrs un Piedzīvojumu sacensību apvienība (rogainings@xrace.lv, tālr. +371 20011285). Atbalsta ISOSTAR un OlainFarm.

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
thunder man piedalās
sola.scriptura piedalās
VējaMorts piedalās
frišais piedalās
zetto piedalās
Romeo piedalās
chunka piedalās
Marinero piedalās

Piedalās - 8

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.