Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

23. aprīlis 12:15

A2 Siguldas duatlons 2011 (MTB)


Vieta: ,
Notikums:
Distance: , ,

Mājas lapa: A2 Siguldas duatlons 2011 (MTB)
Pieteikšanās lapa: A2 Siguldas duatlons 2011 (MTB) pieteikšanās

Meistarības klasē:  skriešana ~3 km + velo ~22 km + skriešana ~3 km.

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
ssandijss varbūt piedalās
Alja varbūt piedalās
Cobra varbūt piedalās
Dokken piedalās
ing_a piedalās
ro piedalās
hashtreck piedalās
Kristiāns varbūt piedalās
Lauma piedalās

Piedalās - 5

Varbūt piedalās - 4

19 komentāri rakstam A2 Siguldas duatlons 2011 (MTB)

 • ing_a ing_a

  shis bija super!! salidzinoshi maz cilveeku un loooti baudaama diena/atmosfeera/daba un, protams, skreejiens/brauciens/skreejiens =)

 • Andulis

  Apskatījos – arī iegūtā vieta jau nav nemaz tik slikta. :)

 • ing_a ing_a

  bet ir arii secinaajumi – ja skrieshanaa viss ir atkariigs tikai no sevis pasha, tad velo ar speeku vien nepietiek ..

 • Lauma laumiic

  aha, bija gan labs :) tik pēc skriešanas posma uzreiz augšā serpentīnā ar velo dzīties bija diez ko jautri. trase nedaudz ļāva atcerēties siguldas kalnu skrējienu dažas takas tik pretējā virzienā ar velo nācās šķērsot. trase lutināja ar dublīšiem, sniegu un jautru braucienu pa laipiņām kā arī ar taciņām gar krauju un tiltiņiem. otrajā velo aplī aizsapņojis braucot pa asfaltu un nācās vien lēkāt pāri guļošajiem :D pirmajam skriešanas posmam startu nogulēju kamēr aizmugurē pļāpāju. otro reizē tie paši divi aplīši no serpentīna līdz gūtmaņalai un atpakaļ.

 • imy

  Laumiic, apsveicu ar 1. vietu grupā!
  Es ar šādā pasākumā labprāt būtu ņēmis dalību.

 • ro

  Man nepatika :D, bet vismaz tagad zinu, ka MTB nav man (šī bija debija). Man tās kraujas, tiltiņi, kalniņi, dublīši un ledus nelikās braucama trase, un kājām stumties arī man nepatīk ar riteni pie rokas, tagad sapņoju ātrāk saremontēt šosejnieku un beidzot BRAUKT!

 • Dokken

  Man baigi patika! Apsveicu savu sievu Moniku Lemesi ar 1.vietu kopvērtējumā un arī sevi – ar 3.vietu vecuma grupā. Trase ir smaga, skriešana bija vienkārša un ātra. Pēc pirmajā posma atskrēju pirmais no visiem, bet veloposmā gan piekāpos riteņbraucējiem. Tā nav šoseja ,kur var vienkārši iesēst „pačka” un laimīgi „nosēdēt” līdz finišam, šeit vajadzēja strādāt pašām ar reālam spēkam.
  P.S. Vasara beigās plānojām aizbraukt uz Eiropas čempionāta posmiem cross country triatlonā.

  Neliels apraksts mūsu mājas lapā –
  http://www.tripower.lv/ru/public/news/view?forward=news&ns1_sys_primary_key=identifier:8381

 • bija zveeraa labs

 • U

  Jā.. nu ļoti žēl, ka Deniss nespēja novērtēt savus spēkus MTB posmā un spītīgi nelaida garām cilvēkus, kas bija ātrāki.
  Protams, ka es uzsāku pārāk pārgalvīgu manevru, bet bija jau apnicis ‘bremzēt’ aiz tavas muguras un gaidīt, kamēr kāds piebrauks klāt.
  Būtu bijis patīkami redzēt kādu pieklājīgu manevru palaižot garām cilvēkus, kas acīm redzami bija ātrāki par tevi.

  diemžēl, tas, iespējams, maksāja top 3 vietu kopvērtējumā, bet nu tā kā grupas vērtēja atsevišķi, tad it kā nav ko pārdzīvot.

  Jautājums Dokken – vai tas, uz ko plānojat doties ir kāds no Xterra posmiem vai kāds cits cross-country sacensību veids?

 • sm72 sm72

  Kas nolikumā teikts par tādu “pieklājīgu” palaišanu (nelaišanu) garām?

 • ing_a ing_a

  nekas, bet mtb tomeer parasti tas ir pats par sevi saprotams, nemot veeraa tacinu platumu! =)

 • Dokken

  Nu atvaino, bet nokāpt no veļuka un palaist tevi garam man „točno” nebija laika. Pats apstiprināja: „Protams, ka es uzsāku pārāk pārgalvīgu manevru”. Ceru, ka ar tevi viss ir kārtībā. Tavs kliedziens lidojot no kalna mani baigi uztrauca. Tādam prasmīgam riteņbraucējam vajadzēja izvētieties piemērotāku vietu vai skriet ātrāk, lai pirmajam uzkāpt Krimuldas serpentīnā.
  Tas ir XTERRAWorld Tour – Čehijas un Vācijas čempionāti.

 • sm72 sm72

  Man drīzāk gribētos piekrist Dokken, jo tie nebija MTB mači, kuros nevar izveidoties situācija, ka vājākie sportisti pagadās pa priekšu stiprākajiem. Līdz ar ko tie “džentelmeņu” nerakstītie noteikumi visticamāk darbojas uz par apli apdzītajiem.

 • Lauma laumiic

  viens tāds nerakstīts likums ir palaist garām ātrāk braucošos pēc pirmā pieprasījuma (vai arī pašam uzreiz palaist negaidot uzaicinājumu), vai arī ļaut apdzīt pie pirmās izdevības pa kreiso pusi :)
  bet ne jau par to šeit ir stāsts…

 • Dokken pats savos komentāros apgalvo, ka tieši tāda situācija arī izveidojās. Viņš ātri skrien, bet slikti brauc ar riteni. Lūk arī situācija, kur vājāks sportists ir priekšā stiprākam un izmanto trases īpatnības, lai nelaistu garām. Protams, divu džeku strīdu var izsķirt tikai vesalais saprāts vai trešais. Mēs te visi varam tikai gudri runāt, bet vienozīmīgi situācijā, ka tu velcies pa priekšu un nelaid garām nelaišanas pēc, tad tas ir pumpis spieķos.

 • Dokken

  Nu gluži tā nebija. Džeks gribēja mani apdzīt pašā grūtākā un tehniski sarežģītākā vietā. Pēc kādiem 150 metriem bija plats ceļš, kur bija visas iespējas aizbraukt garam. Vēl reiz atkārtoju: taciņa bija ļoti šaura, nokāpt no rīteņa un zaudēt tempu man nebija nekādas velmēs. Tas ir sports un tā ir ciņa, jāmeklē risinājumus. Tāpat, kā piemēram, 800m distancē, kur nepārtraukti iet kontaktā ciņa.

  Un vēl mana Monika slikti skrien, bet perfekti brauc. Viņai taciņa netraucēja apdzīt 4 pretinieces, tajā skaitā Laumu.
  Startējot triatlona olimpiskās distancē un braucot kādā „pačkā” veloposmā, es bieži nebraucu priekšgalā, jo es ziņu, ka skriešanā es apdzīšu visus savus blakus esošus pretiniekus. Priekš kam man vilkt grupu? Tātad, vajag prātīgi izmanot savas sportiskas formas priekšrocības.

  P.S. Vēl varu atzīmēt ļoti labu Ingas (inga_a) skriešanas tempu. Inga bija labāka gan pirmā, gan otrā skriešanā. Bet pēc vēlo skriet zem 11.54 nepilni 3 km – tas ir super!! Man otrā skriešanā arī bija labākais starp vīriešiem rezultāts – 10.55.

 • sm72 sm72

  Nu jā, inga_a ir skrējusi kā viesule!!! Drēbnieks “atpūšas”:)

 • Es arī neesmu stiprs riteņbraukšanā, tāpēc nosacīti atļāvu tuvākajam sekotājam (kas, kā izrādijās bija 2. vieta manā grupā) sevi apdzīt serpentīna augšpusē tieši pirms iebraukšanas šaurajās taciņās, ar cerību, ka gan jau vēl satiksimies otrajā skrējienā.

  Ja pats uzrautos uz kāda, kas velkas pa priekšu, izmantotu aizvēja priekšrocības, uzkrātu spēkus, un piemērotā vietā mierīgi apdzītu. Nemaz jau tik bezgala garas tās tehniskās taciņas nebija.

  Hmm, kur var salidzinat otrā skrējiena laikus?

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.