Biedriem

24. augusts

Baltijas Ceļš 2013 (Viļņa-Rīga-Tallina, 23.-25. augusts)


Vieta: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Notikums: , , , , ,
Distance:

Mājas lapa: Baltijas Ceļš 2013 (Viļņa-Rīga-Tallina, 23.-25. augusts)

 

Vēl var paspēt piedalīties vēsturiskajā skrējienā “Baltijas ceļš”!  Tāpat kā iepriekšējās reizēs, tas atgādinās par 1989. gada 23. augustā cilvēku roku veidoto «Baltijas ceļu». Skriešana notiek stafetes veidā un skriet var cik ilgi un cik daudz grib, vairākas reizes dienā. Līdz seko lielais autobuss, tas izlaiž vienu etapu, aizbrauc noteikto attālumu uz priekšu, kur izlaiž nākamo grupiņu un sagaida iepriekšējo, un tad dodas tālāk.

Latvijas skrējēju grupai izbraukšana no Rīgas uz startu – ceturtdien, 22. augustā plkst. 11:00. Dalības maksa Ls 42,- (maksā iekļauts autobuss, naktsmītnes, ēdināšana, speciālais skriešanas tērps, medaļa u.c.). Sīkāka informācija un pieteikšanās pie Jura Bērziņa, 26086671.

LAIKA GRAFIKS:

22.08. izbrauc uz Viļņu, tur paliek pa nakti;

23.08. startē ap 9:00, skrien no Viļņas līdz Pasvalei (Lietuvas pierobežā, netālu no Latvijas) un tur paliek pa nakti kempingā;

24.08. ap 6:00 turpina skriet no Pasvales caur Bausku, Rīgu uz Salacgrīvu, kur paliek pa nakti;

Pēc 13:00 varētu būt pie Rīgas robežas.

Visi interesenti ir laipni aicināti pievienoties, arī uz dažiem kilometriem!

Ja to dara Rīgā, tad ir iespēja ieskriet 8 km Rīgā no Bauskas puses (sākums autostāvvietā pie lielās zīmes Rīga), ap 15:00 nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa un aizskriet 10 km līdz Juglas Statoilam. Ja to dara citur, tad vēlams trāpīt uz dalībnieku autobusa pieturas vietu, lai pievienotos kārtējam 10 km gabalam. Kam der mazāks gabaliņš, tas var mēģināt pa vidu pārķert skrienošos un aizskriet līdz autobusam.

25.08. ap 6:00 turpina skriet no Salacgrīvas uz Tallinu, kur nonāk vakarā ap 18:00. Tur notiek apbalvošana, vakariņas un ap 21:30 visi brauc uz mājām.

Autobuss brauc atpakaļ pa to pašu maršrutu. Rīgā iebrauc ap 2:00 naktī un tālāk dodas Bauskas virzienā.

 

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Lielkuilis piedalās
ZeR piedalās
wabrix varbūt piedalās

Piedalās - 2

Varbūt piedalās - 1

7 komentāri rakstam Baltijas Ceļš 2013 (Viļņa-Rīga-Tallina, 23.-25. augusts)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.