Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

29. jūlijs 19:00

Baso pēdu skriešanas koptreniņš – 8/12


Skriešanas seriāls:
Vieta: , ,
Notikums: , ,
Distance: ,

Jau klāt jūnijs! Ko tas nozīmē? Vasara, jūra… Esam nolēmuši turpināt rīkot mūsu basos iknedēļas koptreniņus Mangaļsalas pludmalē. Laiks un vieta nemainīgi jau devīto gadu pēc kārtas – ceturtdienas vakaros, plkst. 19:00, Mangaļsalas pludmalē… Pirmā tikšanās reize 10. jūnijā, un tad turpināsim droši vien līdz augusta beigām.

Aptuveno pulcēšanās vietu skatīt kartē. Auto vislabāk var atstāt Mangaļsalas ielas galā (tajā ielas galā, kas tuvāk Vecāķiem) un tad satikties koka celiņa galā, kas ved uz jūru (tajā celiņa galā, kas pie jūras), pie koka pludmales kafejnīcas ar saulessargiem. Var aizbraukt arī ar 24. autobusu līdz Stāvvadu ielai. Būs cilvēks, kas skrējiena laikā pieskatīs apavus, velosipēdus un citas mantas.

Dalība ir bez maksas. Lūdzu, ierodieties laicīgi un jau sporta tērpos, lai plkst. 19:00 jau varam sākt iesildīties skrējienam! Skriesim 4-8 km, kā nu kurš vēlēsies. Laipni aicināti gan basās skriešanas entuziasti, gan jo īpaši tie, kas vēl tikai vēlas pamēģināt spert savus pirmos soļus baspēdošanas pasaulē!

Tiekamies pludmalē!

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
OreMan piedalās

Piedalās - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.