Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

2. jūlijs 19:00

BBPU 5. koptreniņš


Skriešanas seriāls:
Vieta: , ,
Notikums: , ,
Distance: ,

Jau klāt jūnijs! Ko tas nozīmē? Vasara, jūra… Neskatoties uz to, ka šogad nenotiks mūsu ikgadējais baso pēdu ultramaratons, esam nolēmuši tomēr turpināt rīkot mūsu basos iknedēļas koptreniņus Mangaļsalas pludmalē. Laiks un vieta nemainīgi jau astoto gadu pēc kārtas – ceturtdienas vakaros, plkst. 19:00, Mangaļsalas pludmalē… Pirmā tikšanās reize jau jūnija pirmajā ceturtdienā, 4. jūnijā, un tad turpināsim droši vien līdz augusta beigām.
Aptuveno pulcēšanās vietu skatīt kartē. Auto vislabāk var atstāt Mangaļsalas ielas galā (tajā ielas galā, kas tuvāk Vecāķiem) un tad satikties koka celiņa galā, kas ved uz jūru (tajā celiņa galā, kas pie jūras). Var aizbraukt arī ar 24. autobusu līdz Stāvvadu ielai. Būs cilvēks, kas skrējiena laikā pieskatīs apavus, velosipēdus un citas mantas.
Dalība ir bez maksas. Lūdzu, ierodieties laicīgi un jau sporta tērpos, lai plkst. 19:00 jau varam sākt iesildīties skrējienam! Skriesim 4-8 km, kā nu kurš vēlēsies. Laipni aicināti gan basās skriešanas entuziasti, gan jo īpaši tie, kas vēl tikai vēlas pamēģināt spert savus pirmos soļus baspēdošanas pasaulē!
Tiekamies pludmalē!
    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
OreMan piedalās
Čingons no Babītes varbūt piedalās

Piedalās - 1

Varbūt piedalās - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.