Biedriem

16. oktobris 19:00

Divplākšņi – 330.koptreniņš


Skriešanas seriāls:
Vieta: ,
Notikums:

Laiks nedēļas vidus pusgarajam, vai da jebkādam skrējienam, bet negribi skriet vienatnē? Nevēlies arī joņot čempionu ātrumā? Joprojām Tev ir pieejams risinājums — trešdienas vakara koptreniņš “Divplākšņi”.

Pārdaugavā (pie 2.tramvaja sliedēm zem Imantas tilta) savācas kopā draudzīgu, savstarpēji atbalstošu noskrieniešu bariņš un skrien mierīgi un ar baudu. Aptuvenais temps ap 6:30 (bet var būt visādi), var to pieskaņot publikai. Pievienoties un atvienoties no pamatgrupas iespējams jebkurā skrējiena posmā.

Skrējēji ik pa laikam atskatās, vai nedzenas pakaļ kāds aizkavējies Divplāksnis, vai arī varbūt jāpadod ceļš kādam, kas dodas jau otrajā aplī.

Skrējieni reizēm tiek rīkoti ar novadpētniecības elementiem, kā arī ar tematiskām pēcpasēdēšanām.

Detaļas tiek apspriestas un precizētas pirms skrējiena – padalies ar savu priekšlikumu komentāros! Vēlams ielikt saiti uz sazīmētu trasi, ja to ierosini.

Noskrien!

Distance
0.00 km


  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Rozamunde sekoju līdzi
Inta Amoliņa ļoti skauž
Antruks piedalās
MartinsF sekoju līdzi
Juve piedalās
eeriksd piedalās
JanisSkrien varbūt piedalās

Piedalās - 3

Varbūt piedalās - 1

Seko līdzi - 2

Ļoti skauž - 1

4 komentāri rakstam Divplākšņi – 330.koptreniņš

 • Tā kā daļa no Divplākšņiem atrodas Portugālē un gatavojas Lisabonas maratonam, tad šis tiek atdzīts par starptautisko koptreniņu, jāsāk treniņš 19:00 pēc Latvijas laika un jānoskrien vismaz piecītis, tad tiek ieskaitīts :) Skriet var arī citi skrējēji no Latvijas un citām valstīm. Skrienam kopā!

 • JanisSkrien

  Tā arī nesapratu, vai nokavēju vai par ātru sāku (19:04), nevienu nenoķēru, bet, jebkurā gadījumā, Mārtiņā misiju izpildīju! Āmen!:)

 • Antruks Antruks

  Jāni, mēs bijām un no starta izskrējām pl.19:01. Ta kā nevienu skrienošu elementu nemanījām,tad laidām skriet pa zīmēto trasi. Temps gan bija nedaudz ātrāks nekā tiek šeit minēts.

 • JanisSkrien

  Hakuna matata!:) Trasi māku pazaudēt 100 metros, tas ir viens no maniem talantiem!:)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.