Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

14. novembris 09:00

Jaunjelgavas novada “Lāpu skrējiens”


Vieta: , ,
Notikums: , , ,
Distance: ,

Mājas lapa: Jaunjelgavas novada “Lāpu skrējiens”
Pieteikšanās lapa: Jaunjelgavas novada “Lāpu skrējiens” pieteikšanās

afiša

“Lāpu skrējiena” iniciatīvas grupa sadarbībā ar Jaunjelgavas novada domi šā gada 14. novembrī rīko Trešo Jaunjelgavas novada “Lāpu skrējienu” 83 kilometru garumā apkārt Novadam, pieminot Brīvības cīņās kritušos un godinot Latvijas Republikas pastāvēšanas 97. gadskārtu. Tas sāksies Jaunjelgavas pilsētas kapos pie Brīvības cīnītāju pieminekļa plkst. 9.00 un plkst. 17.30 noslēgsies Seces pagasta Stalānu kapsētā, kur apbedīti Latvijas Atbrīvošanas kara cīņās kritušie.

Skrējiens virzīsies caur Jaunjelgavas pilsētu, turpināsies pa Jēkabpils šoseju ar nelielu līkloci caur Sērenes pagasta centru līdz Seces pagasta centram, tad pagriezīsies uz gleznaino Daugavas krastu un vīsies līdz Staburagam. Tālāk caur Zilkalni skrējēji dosies uz Sunāksti. Pie Sunākstes – Daudzeses pagasta robežas stafetes noslēdzošo posmu uzsāks Daudzesieši un Daudzevieši, kuri arī noslēgs skrējienu Stalānu kapsētā.

Noslēgumā vienosimies īsā piemiņas brīdī. Kopības sajūtu un spēkus pēc skrējiena stiprināsim, baudot Aizkraukles 55. Zemessardzes bataljona pavāru sagatavoto maltīti un tēju.

Šogad Lāpu skrējiena ietvaros notiks arī Latvijas Ģenerāļu kluba un Sēlijas novadu apvienības ceļojošā kausa izcīņas noslēdzošais posms, kurā piedalīsies 7 Sēlijas novadu apvienības novadu jauniešu komandas. Noslēguma pasākumā Latvijas Ģenerāļu kluba pārstāvji pasniegs kausu izcīņā uzvarējušam novadam.

Aicinām ikvienu Jaunjelgavas novada iedzīvotāju un arī citus viesus piedalīties šajā vienojošajā, patriotiskajā pasākumā.

Turpināsim 2013. gadā aizsākto novada tradīciju un piedalīsimies “Lāpu skrējienā” gan skrienot, gan jūtot līdzi skrējējiem pagastu centros un visa maršruta garumā.

Aptuvenie skrējiena laiki:
Jaunjelgava:
9.00 – 9.15 – skrējiena atklāšana
9.15 – 10.32 skrējiens
Sērene:
10.35 – 11.45 skrējiens
Sece:
11.45 – 13.30 skrējiens
Staburags:
13.30 – 14.47 skrējiens
Sunākste:
14.47 – 16.39 skrējiens
Daudzese:
16.39 – 18.00 skrējiens
Stalāni:
No plkst. 17.30 sagaidām skrējējus pie ugunskura, skanot patriotiskām dziesmām un iestiprinoties ar Zemessardzes pavāru pagatavotu maltīti.
10 – Lāpu skrējiena noslēgums, Brīvības cīņās kritušo godināšana, Latvijas Ģenerāļu kluba un Sēlijas novadu apvienības ceļojošā kausa izcīņas uzvarētāju apbalvošana.

Pieteikšanās:

Sece – Intis Stuglis, Arnis Mencendorfs
Staburags – Vitauts Galvanausks, Aina Ķīse
Sunākste –Vineta Liepiņa, Ināra Vītola
Sērene- Jānis Jubass, Aivars Strazdiņš
Daudzese – Valdis Puida, Guntis Ozoliņš
Jaunjelgava – Evija Vectirāne
Elektroniski – lapuskrejiens@inbox.lv

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Dziņa ļoti skauž

Ļoti skauž - 1

Viens komentārs rakstam Jaunjelgavas novada “Lāpu skrējiens”

  • Dziņa Dziņa

    Esmu nedaudz pikta uz organizatoriem, ka informācija parādījās tik vēlu un es paspēju piekrist piedāvājumam par Patriotu. Tikai nedaudz ne tik bēdīgu to padara prieciņš par to kā viņi paši mani meklē un aicina.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.