Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

27. augusts 11:00

LSC atklātais čempionāts šosejā, 5. kārta (5 km, 30 km č)


Skriešanas seriāls:
Vieta: , ,
Notikums: ,
Distance: ,

Mājas lapa: LSC atklātais čempionāts šosejā, 5. kārta (5 km, 30 km č)

Aiz Mežaparka estrādes. Reģistrācija no 9:30 līdz 10:30.

Dalības maksa Ls 2,00, pensionāriem un jauniešiem līdz 18 gadiem – Ls 1,00. (LSC biedriem attiecīgi Ls 1,20 un Ls 0,60.)

Šķiet, vienīgā reize gadā, kad iespējams piedalīties oficiālā 30 km skrējienā Latvijā.

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
OreMan piedalās
Edgars Tomsons varbūt piedalās
Raitis piedalās
elisevina varbūt piedalās
Vaivars piedalās
Jekaterina piedalās
Pavel Maksimov piedalās
Tuksnesa vetra varbūt piedalās
Aivars703 varbūt piedalās
G-street piedalās
laputis piedalās
RA piedalās
Rodrigo piedalās
Andulis piedalās
Arle piedalās
guncha piedalās
ekstremā varbūt piedalās
Geo piedalās
MRX piedalās
unknown piedalās
baler varbūt piedalās
valentina piedalās
Kuks varbūt piedalās

Piedalās - 16

Varbūt piedalās - 7

27 komentāri rakstam LSC atklātais čempionāts šosejā, 5. kārta (5 km, 30 km č)

 • Aivars Aivars

  Sestdien sola +25 līdz +30 grādu sutoņu… :(

 • raitis1898

  un tam visam “pa virsu” vēl vēju līdz 13 m/s :(

 • Aivars Aivars

  Mežā vējš? Neticu! :)

 • Aivars703 Aivars703

  Noteikti pretvējš tajā mazajā posmā gar ezeru. Visur citur karsts, saulains un sutīgs. Kur ir ēna, tur uz ceļa sasēduši mazi bērni ar lieliem riteņiem vai lielas mammas uz maziem riteņiem vai arī vazājas nepiesieti suņi. Vai tas mums ir šķērslis? Protams ka nē. Galvenais aizskriet līdz finišam.

 • Didzis Didzis

  Šis LSC 30-nieks atkal ir tieši laikā pirms Valmieras maratona,varēs notestēties maratona tempam.3 nedēļas pirms maratona – tas ir pēdējais laiks pirmsmaratona garucim :30-32km.Es personīgi domāju,ka priekš Tallinas tas vairs neder.Katram gan savas programmas,mērķi.Manīs gan kā tas viss izdosies,jo solās būt riktīgi silts.

 • Rodrigo Rodrigo

  Jautājums pieredzējušiem LSC skrējienu dalībniekiem. Vai šajā pasākumā ir pieejama dzirdināšana no organizatoru puses ? No LSC lapas tā isti nevarēju saprast, bet laikapstākļi solās būt gruntīgai dzeršanai labvēlīgi.

 • Arle Arle

  Taisni tā DIDZI, pēdējais garucis pirms Valmieras maratona. Dzirdināšana ir starta zonā, diezko diža nav, bet tādiem mačiem super, un, ja vēl komandas biedri palīdz – tad super^2 :D

 • Andulis

  Iepriekšējā reizē bija.
  + Mūs laipni apkalpoja arī pieredzējušie dzirdinātāji – minikin un OreMan! :)) Cik saprotu, šoreiz gan OreMan pats skries garo…

  Gruntīgiem dzērējiem der paņemt savu personisko “svētā ūdens” trauku, to var atstāt starta/finiša zonā uz soliņa.

 • Tiesa Andulim, šoreiz pats skriešu. Bet man no drošiem avotiem zināms, ka minikin gan neskries arī šoreiz.. Ar secinājumiem gan tāpēc nepārsteigsimies.. :)

 • Didzis Didzis

  Šķiet,ka šis būs riktīgi karsts pārbaudījums.

 • sm72 sm72

  Novēlu visiem, kas šo 30-nieku skries “saules imunitāti”:)

 • Kampars

  Lai vienmēr pa rokai būtu ūdens glāze!

 • Aivars703 Aivars703

  Lai arī bija karsts, paglāba vējelis kas bija nenosakāma virzina un nemaz nebremzēja. Vēl pluss – ēna no kokiem. Salīdzinot ar pagājušo gada Kuldīgu salīdzināt nevar. Šodien, es pat teiktu, bija normāli apstākļi.

 • raitis1898

  skatoties laika prognozes, likās, ka šodien būs pilnīgs vāks. bija mazliet labāk. :D ja vēl nebūtu es sākumā tempu mēģinājis turēt pārāk lielu, būtu pavisam labi.

 • Didzis Didzis

  Bij tīri ciešami,vietām gan bij cepelīns,bet tas viss kompensējās ar vējiņu un koku ēnu.Citiem gan izrādījies pasmagi,esot kādi 8 censoņi izstājušies – tā teicās laika fiksētājas.Startā bij neredzēti liels pūlis LSC mačiem.Varonīgi turējās mūsu meitenes – JEKATERINA un VIZBULĪTE.Mūs visus nemitīgi atbalstīja un bildēja MINIKIN.Paldies visiem par jauko atmosfēru :)

 • Jā, karstums kaut kā īsti nemaz netraucēja. Man nebija nekādu plānu par finiša laiku, jo pirmo reizi tik garu sacensību skrēju, vien domāju, ka ātrāk jau nu vajadzētu kā sanāca pērnnedēļas koptreniņā. Tad nu iesāku ļoti prātīgi ar domu pēc 15 km skatīties – ja būs vēl spēki varētu nedaudz kāpināt tempu. Vispār ļoti vienmērīgi izdevās noskriet, otrā puse nedaudz ātrāka par pirmo, tā kā arī `negative splits` sanāca. Kopumā forša sacīkste, lai arī pēdējā aplī atdevu tai arī pēdējos spēkus.. :)

 • Rodrigo Rodrigo

  Zēl ka skriešanas bridi neuzzinajam ka meitenei varda, solijamies jau skriet mužam kopā, zvērestā piedajijās leģendas(seniori): Janis, Juris, Džordžs un pirmskrējējējs Rodrigo (Virsotne formā). Citadi jau sanāca tada dīvaina ciņa, sievietes vairs pec 8 apļa nelikās svarīgas. Ja Tu so lasi, mēs visu ceļu pec tam pārdzīvojām kā Tev iet, finišējam ar jau stipri sķirti, bet tas jau neko neattaisno.

 • Andulis

  Garajam gabalam jau salikti rezultāti. Esam 30-niekā tieši 30 finišētāji. :)

  Par laika apstākļiem būs jāpiekrīt ātrākajiem skrējējiem (un komentētājiem). Pakarsts jau nu bija, taču vējiņš un koku paēna ļāva izdzīvot.

  Noplīsu pēdējos 4 apļos. Jāsecina, ka nebiju gana daudz glikogēna rezervju sakrājis… latviskāk sakot – slinks auzu putras ēdējs biju šajā nedēļā. :) Citreiz tas lūzumpunkts nāca drusku vēlāk. Miega arī krietni par maz… tā nu klusībā cerētais rezultāts neizdevās, kaut sākumā likās, ka īpašu problēmu nebūs. Ar to, kas izdevās – maratonā varētu palīst zem 4 h, bet neko vairāk. Taču biju šodien drusku ātrāks kā 2009. gadā, vismaz tas labi.

  Kā Didzis jau atzīmēja – prieks par VISĀM MEITENĒM! :)

  Bija interesanti pirmajā aplī pavērot OreMan skrējienu, viņam aizmugurē turoties. Mjā, krietni atšķiras no manas plakšķināšanas.

 • Vizbuliite Vizbuliite

  Šis man grūti skrējās (jeb kā (ne)trenējos, tā arī noskrēju). Bet iekļāvos sev noteiktajā laika limitā.
  Prieks par Jekaterinu.
  Paldies puišiem (vismaz pusei no viņiem nezinu vārdus), kuri mani uzmundrināja apsteidzot. Paldies minikin par atbalstu – piedod, es tomēr nespēju noturēt tempu :(
  Īpaši jauks bija finišs. Gandarījums par paveikto ir un esmu gatava rīt noskriet arī Nike Riga Run :)

 • Andulis

  Vizbulīte, vai nebūs par daudz – rīt atkal kapāt Mežaparkā?
  Lai gan, ko nu es te drīkstu teikt… Ja vari 24 h Raunas džungļos izturēt, tad šis vīkends laikam tāda izklaide vien ir… :)

 • Artūro Artūro

  Labi Jums visiem gājis, skatos. Es pēc rezultātiem būtu tur apakšgalā, bet tas jau nav galvenais.
  Diemžēl vienīgos 30km mačus sezonā nācās pasēt, aizbēgot uz laukiem. Domāju kā Jums iet vasarā, kura īsi atgriezusies?
  Visi malači, it īpaši dāmas. Jekaterinai uzvara mikromačā gan jau būs labs dopings svarīgajam startam, nevarēs slinkot:)

 • Andulis

  Rodrigo teica:

  Zēl ka skriešanas bridi neuzzinajam ka meitenei varda, solijamies jau skriet mužam kopā, zvērestā piedajijās leģendas(seniori): Janis, Juris, Džordžs un pirmskrējējējs Rodrigo (Virsotne formā).

  Laikam ŠIS ir tas pieminētais brīdis. :)

 • Andulis

  Papētīju skriesim.lv statistiku. Ir vēl viena lieta, par ko priecāties: prāvais debitantu pulciņš. Starp jau minētajiem 30 cilvēkiem, kas noskrēja 30 km, astoņi nebija līdz šim sacensībās tik garu gabalu veikuši!

  Kluba biedri: Jekaterina, OreMan, Rodrigo, baler, Vaivars.
  Citi: Mareks Tumašs, Raimonds Arājs, Ervīns Veics.

  Apsveicu visus ar sperto nopietno soli maratona virzienā! :)

 • ro

  Es kaut kā nebiju šo pasākumu īpaši ievērojusi, neiekļāvu savā treniņplānā. Tagad jau mazliet žēl :), bet nākamgad būs jāizmēģina ;)

 • Atvainojos ar mežonīgo novēlošanos, bet nu beidzot saņēmos un ieliku bildes no šī skrējiena.
  Bildes atrodamas šeit: https://picasaweb.google.com/112020038366200970090/30KmMezparka?authkey=Gv1sRgCNvrucv3g5fFYg

  Diemžēl manam fotoaparātam laikam nebija īstais noskaņojums, tādēļ bildes maz un tādas ne pārāk, bet nu cerams, kādam atsauks atmiņā aizvadīto 30 km piedzīvojumu. :)

 • Didzis Didzis

  PALDIES,minikin ! Atsvaidzināji atmiņā to cepīgo skrējienu.

 • Arle Arle

  Vielen dank!!

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.