Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

31. oktobris 11:00

PusMaratona seminārs (ar praktiskām nodarbībām) ATCELTS


Vieta:
Notikums: ,
Distance:Treniņu plāns pusmaratonam:

Privāts bezkontakta, distancēts intelektuāls verbāli izklaidējošs pasākums jeb PRIVĀTS seminārs iekļaujot praktiskās nodarbības.

Norises datums, laiks un vieta – 31.oktobris, 11:00, Jūrmala, Pumpuri, pludmale.

Semināra tēma – Dzeršanas stratēģija skrējējiem amatieriem. Semināra ilgums – ne ilgāk kā 4 minūtes.

Diskusiju daļa – katrs semināra dalībnieks uzdod ne vairāk kā vienu jautājumu. Noteikumi kā šaha ātrspēlē – 1 gājienam (jautājums-atbilde) – maksimums 20 sekundes.

Seminārs notiek atklātā, labi vēdinātā, plašā vietā – pludmalē. Krēsli netiek nodrošināti – seminārs notiek dalībniekam atrodoties stateniski. Katrs dalībnieks atrodas īpaši viņam norādītā vietā (smiltīs ievilkts aplis 3 metri rādiusā). Semināra laikā atstāt ierādīto vietu aizliegts. Ļoti lielas nepieciešamības gadījumā izmantojiet striķīti vai puļķīti (atkarībā no dzimuma)

Pēc diskusijas oficiālās daļas notiek iesildošais pasākums  (ja būs pieejama CD atskaņotājs – ar apskaņošanu). Iesildošā daļā dalībniekiem ir atļauts klusu pie sevis diskutēt par semināra tēmām, kolēģiem, valdību un deputātiem. Ilgums – ne vairāk kā 10 min.

Turpinājumā praktiskās nodarbības – Dzeršanas punktu apskate, to novērtējums un piedāvātā materiāla degustācija. Tālākajos dzeršanas punktos būs baudāms ūdens pildīts plastikāta pudelēs, kā arī punktā kas atradīsies semināra norises punktā – Coca Cola skārda buņdžiņās. Šajā punktā būs nodrošinātas arī nelielas uzkodas. (tautas paradums – pēc iedzeršanas uzkost). Turpat tiek nodrošināta aizklāta vieta, kur dalībnieki var nomainīt savu tērpu.

Distance starp tālākajiem dzeršanas punktiem – 10.05 km. Kopējā veicamā distance – 21.1km. Attālums starp dzeršanas punktiem ne lielāks kā 6 km. Kontrollaiks praktiskai nodarbībai – 2 stundas un 45 minūtes. Aizliegts pārvietoties grupās ja tā nav viena ģimene. Apdzenot ievērot 2.5 metru distanci. Aizliegts bučot, apspļaut citus semināra dalībniekus. Līdz ar to masāžas pēc praktiskās daļas izpaliek.

Programmas nobeigumā katrs dalībnieks saņem īpaši izstrādātu medaļu kā arī saņem īpaši šim pasākumam izgatavotu sertifikātu ar zieģeli par semināra pabeigšanu un norādītu laiku ko dalībnieks pavadījis distancē praktiskajā daļā. Tiks izlozētas arī pāris balvas – LIELĀ un GALVENĀ balva. (ja atsaucība būs liela, varbūt vēl papildus balvas)

Turpinājumā neoficiālā daļa – grupņiks par ko semināra organizatori neuzņemas nekādu atbildību. Vadību pārņem Helovīns.

Dalības maksa – Kungiem 10 EUR, Dāmām – 9 EUR

Dalībnieku limits – ne vairāk kā 12 kungi un 20 dāmas. Kungu skaits var samazināties, ja piesakās vairāk dāmas.

Pieteikšanās – pieteikums e-pastā aivars703@gmail.com vai šeit pat (VSK Noskrien rakstot Aivaram703). Izņēmuma vai neskaidrību gadījumā zvaniet 29 28 77 58.

Pieteikšanās atvērta līdz otrdienas, 27.oktobra, vakaram. Dalībnieki kas piesakās vēlāk par šo datumu riskē ar medaļas nesaņemšanu (vai saņem vienkāršotu medālīti)

Organizators patur tiesības mainīt semināra norises kārtību kā arī apsola ievērot vadoņu (valdības) kārtības rulli.

Piesakoties Jūs garantējat apmaksas nodrošināšanu (iespēja samaksāt uz vietas).

NESĒDI MĀJĀS AR AIZBĀZTU MUTI – NOSKRIEN!

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Aivars703 piedalās
MartinsF piedalās
Valdis.M ļoti skauž

Piedalās - 2

Ļoti skauž - 1

10 komentāri rakstam PusMaratona seminārs (ar praktiskām nodarbībām) ATCELTS

 • Aivars703 Aivars703

  Visu nākamo nedēļu sola ideālu laiku paskriešanai dabā – saulains, bez nokrišņiem, diezgan silts. Izmantojiet iespēju paskriet Latvijas platākajā skrejceliņā.

 • IlzeP IlzeP

  Īsāka distance nav iespējama?

 • Aivars703 Aivars703

  Iespējams PusPusMaratons

 • Andulis

  Pieteikšanās turpinās! :)

  (vismaz, nav ziņu, ka seminārs būtu jau izpārdots)

 • und und

  Nu šitais tā, uz robežas… pieteikšanas, rezultāts, diploms… ar ko tad atšķiras no sacensībam?

 • Andulis

  Mana versija būtu – ar to, ka visi vienlīdzīgi.

  Mazāk izturīgie (semināra praktiskajā daļā) netiks diskriminēti. Saņems tieši to pašu, ko izturīgākie, ilgāk skrējušie dzeršanas punktus apskatījušie ;)

 • Aivars703 Aivars703

  Tā kā skrējēji šajā saskatījuši oficiālas sacensības, es kā paklausīgs valsts pilsonis ATCEĻU šo semināru. Tālākais pāriet privātā gultnē par ko informēšu draugus.
  Atvainojos, Mārtiņ, par sagādātu vilšanos. Sazināšos ar Tevi piektdien.

 • žēl ka atcelts

 • Andulis

  Vispār jau var samazināt dalībnieku skaitu. Līdz 10 cilvēku apmērā joprojām drīkst “privāti seminarizēt”. Pieļauju, ka agrāk plānotie 32 dalībnieki vēl nebija savākti :)

  Tas, ko šajā pasākumā ir saskatījuši KLĀTNEESOŠI pilsoņi, ir mazliet cits jautājums ;)

  ——————————-
  Piemēra pēc – cits seminārs “Fiziskās slodzes veiktspēja cilvēkiem pēc 50 gadiem”, kas plānots tieši tajā pašā laikā. Ziņo, ka sasniegts maksimālais dalībnieku skaits, bet pavisam atcēluši nav.
  Paralēli – organizēs tagad tiešsaistes pieslēgšanos

  (Neko par viņiem nezinu, ieraudzīju nejauši.)

 • Rozamunde Rozamunde

  Tas ir cita veida pasākums, tās nav sacensības. Ja Aivars nebūtu minējis kontrollaiku, laika fiksēšanu, medaļas (tas viss nenoliedzami norāda uz sacenšanos), bet vienkārši paļurināšanu un čomu paskriešanu kopā (treniņš), tad viss būtu čikiniekā.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.