Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

10. janvāris 12:00

Svētku skrējiens “Patriots” [MAINĪTS datums; tad ATCELTS vispār!]


Vieta: , , , , ,
Notikums: , ,
Distance: ,

Mājas lapa: Svētku skrējiens “Patriots” [MAINĪTS datums; tad ATCELTS vispār!]
Pieteikšanās lapa: Svētku skrējiens “Patriots” [MAINĪTS datums; tad ATCELTS vispār!] pieteikšanās

(4.12.2020)  Atcelšanas iemesls – Latvijas MK valstī ieviestais ārkārtas stāvoklis un ar to saistītie ierobežojumi līdz 2021. gada 11. janvārim. Visi, kuri ir pieteikušies šim skrējienam un samaksājuši dalības maksu, varēs piedalīties bez maksas 2021. gada Patriotu nedēļas skrējienā, kas notiks 14. novembrī. Samaksātā nauda netiek atmaksāta.

 

2020. gada 15. novembrī 2021. gada 10. janvārī jau septīto reizi notiks krosa/taku skriešanas pasākums Rīgas pievārtē – Jelgavas novada Valgundes pagasta Ziemassvētku kauju muzeja “Mangaļi” teritorijā un tās apkārtnē.

Organizatori:  biedrība “Meža taku skrējieni” un SIA “Burģis” sadarbībā ar Kara muzeju, tā filiāli – Ziemassvētku kauju muzeju “Mangaļi”, Jelgavas novada pašvaldību, Aizsardzības ministriju un citiem atbalstītājiem.

Reģistrācija internetā ir sākusies 5. jūnijā, draudzīgākā cena līdz 30. septembrim. Un tā beidzas jau 31. oktobrī 31. decembrī!

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Artūro piedalās
StonkaD varbūt piedalās
Skorpions piedalās
Lielkuilis piedalās
Rozamunde varbūt piedalās

Piedalās - 3

Varbūt piedalās - 2

2 komentāri rakstam Svētku skrējiens “Patriots” [MAINĪTS datums; tad ATCELTS vispār!]

 • Andulis

  “Svētku skrējiens PATRIOTS saistībā ar 13. oktobrī pieņemtajiem Latvijas MK noteikumiem par Covid-19 tiek pārcelts no š. g. 15. novembra uz svētdienu, 2021. gada 10. janvāri. Skrējiens notiks nākamajā dienā pēc Ložmetējkalna un Ziemassvētku kauju muzeja apkaimē notiekošajiem Ziemassvētku kauju atceres pasākumiem.

  Lūgums sekot līdzi izmaiņām pasākuma nolikumā un sacensību programmai.

  Aktuālā informācija http://www.cet.lv un biedrības “Meža taku skrējieni” FB lapā.”

 • Andulis

  Diemžēl, otrreiz pārcelts netiks… No MTS sejasgrāmatas:

  “Lai kā arī to nevēlamies, diemžēl esam spieti atcelt Patriotu nedēļas svētku skrējienu “Patriots”, kuru pārcēlām no novembra uz 10. janvāri. Atcelšanas iemesls – Latvijas MK valstī ieviestais ārkārtas stāvoklis un ar to saistītie ierobežojumi līdz 2021. gada 11. janvārim. Visi, kuri ir pieteikušies šim skrējienam un samaksājuši dalības maksu, varēs piedalīties bez maksas 2021. gada Patriotu nedēļas skrējienā, kas notiks 14. novembrī. Samaksātā nauda netiek atmaksāta.

  Nebūs tradicionālais muzeja direktora Dagņa starta šāviens, kopā dziedātā himna, tradicionālās nozīmītes un siltās uzkodas spēku atgūšanai finišā, bet tas netraucē katram individuāli vai kopā ar ģimeni 10.janvārī atbraukt uz Ložmetējkalna apkaimi, izstaigāt Ziemassvētku kauju norises vietas, nolikt svecītes piemiņas vietās, apmeklēt “Mangaļu”‘ mājas un apskatīt tās vietas, kur tika uzņemta filma “Dvēseļu putenis”. Neaizmirstam silti saģērbties, paņemt līdzi siltu tēju, sviestmaizes un citas uzkodas. Noderēs arī lukturīši, jo ātri satumst. Protams, ievērosim šim Covid-19 laikam atbilstošus drošības pasākumus, sargāsim savu un citu veselību! Arī mēs, “Patriota” organizatori, šajā dienā būsim Ložmetējkalna, Maztīreļa apkaimē un Mangaļos , apmeklēsim un izstaigāsim tās vietas, kurās 1917. gadā cīnījās latviešu strēlnieki.”

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.