Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Līdz Kuldīgas pusmaratonam

baneris.gif

Izveidots neliels banneris, kas skaitīs cik tad ir palikušas dienas, stundas, minūtes un sekundes līdz manam pirmajam nopietnajam skrējienam. Tas notiks 9. augustā Kuldīgas pusmaratona laikā, kurš vienlaicīgi ir Latvijas čempionāts pusmaratonā. Ātri skrienot varu kļūt par čempionu. Ļoti, ļoti ātri skrienot. Bet tā kā galvenais ir piedalīties un nevis uzvarēt, tad centīšos tik vismaz līdz galam.

No pusmaratona mājas lapas Ingas Bērziņas, kas arī Kuldīgas pilsētas Domes priekšsēdētāja, uzaicinājums šim pasākumam: “9. augustā viesmīlīgā Kuldīga aicina sportistus, atbalstītājus un ikvienu aktīva dzīvesveida piekritēju baudīt sportiskus priekus, vienlaicīgi iepazīstot Kuldīgas kultūrvēstures un dabas vērtības. Sacensību trase vedīs caur vecpilsētu ar tās 17. un 18. gadsimta ēkām, gar Eiropas platāko ūdenskritumu un pāri masīvajam velvju tiltam. Skrējiens simboliski iezīmēs pasaulē garākā autoceļa ķieģeļu tilta restaurācijas nobeigumu. Periodā starp abiem pusmaratoniem esam uzbūvējuši Kuldīgas pilsētas vieglatlētikas manēžu – Latvijā labāko un ārpus Rīgas vienīgo treniņu un sacensību bāzi Latvijas vieglatlētiem. Dome ir gandarīta arī par daudzajiem atzinības apliecinājumiem, ar kuriem Kuldīgas pusmaratons novērtēts kā visaugstākajā līmenī sarīkotās skriešanas sacensības valstī. Gaidām jūs 9. augustā Kuldīgā!”

14 komentāri rakstam Līdz Kuldīgas pusmaratonam

 • mošķis

  skatos, ka Tev kā “neskrējējam”, tā kilometrāža pavisam nopietna un ātrums arī. Kā vispār jūties distancē? vai kājas treniņā un laikos starp skriešanām nesāp?

 • Viss it kā normāli. Bet nu jau sāku samazinat ātrumu, jo pulss jāsamazina. Nu visi pēdējie skrējini ir zem 10km/h.

 • mošķis

  es kā amatieris tam pulsam maz pievēršu uzmanību, iespējams ka tas nav labi, bet nu skrienu pēc izjūtas

 • es arī gribētu tam uzmanību nepievērst, bet sieva un sievasmāte grib lai pievēršu. sakot ka ar pareizu pulsu skrienot ilgāk dzīvo.

 • mošķis

  nu skaidrs, ar laiku jau pats sapratīsi pat bez pulsometra cik ātri jāskrien :) Lai gan tādu verķi kā Tev ar gribētu iegādāties. Cik tad Forerunner izmaksāja, ja nav noslēpums?

 • Nenožēloju ne santīma. Uz tām statistikām un cipariņiem esmu baigi tendēts. 146EUR samaksāju ar visu piegādi pērkot eBay. Ilgi gan nāca, bet noskaidroju ka Latvijā tādu var dabūt par 180Ls.

 • mošķis

  Jā, jau apskatīju ebay cenas. Tiešām laba cena. Kādā veidā iepirki šo zvēru? Man jau pašam siekalas nāk lasot par tā iespējām :) Ja ne šogad tad nākamgad doma ir pašam tādu iegādāties, būsi mani ne tikai ar skriešanu iekārdinājis. :)) Pārlasīju vēlreiz ar Germini – cik maksā Googles atbalsts šim verķim? ir kādas iespējas, ko tas dod arī bez maksas?

 • Es jau iekš eBay esmu labu laiku, tāpēc visi tur PayPal un tādas lietas man ir. Tad tā nu arī iepirku. Nospiedu samaksāt, apmaksāju rēķinu un jāgaida tikai. Laikam kādu mēnesi nāca, bet jāņem vērā fakts, ka devos divas nedēļas uz Spāniju un tad pastkastē iekrita paziņojums ka neesmu bijis mājās piegādes brīdī un jāzvana tur un tur par saņemšānu. Tad vēl maija svētki. Tāpēc tas mēnesis. Parasti jau kādas divas trīs nedēļas nāk no jebkurienes.
  Cik es sapratu tad viņu pat peldēšanai var izmantot. Tā Google iespēja ir bez maksas un pat ir bezmaksas instalējami uz datora rīki kas to prejecē uz Google Map, es tam MotionBased maksāju, lai varētu visus skrējienus pie viņiem glabāt un nevis tikai pēdējos desmit. Man patīk tādi nojebkuras vietas pieejami risinājumi, lai arī varētu izmantot Garmin defaulto programmu, gan arī gana advancēto brīvo.

 • mošķis

  no kuras ebay pirki? vai ebay.de ?

 • ebay.co.uk, bet viņi jau tur visi saistīti.

 • mošķis

  skatījos iekš pusmaratona dalībnieku saraksta blog.broka.lv zem savas markas startē! :) Varbūt ir vērts izveidot savu virtuālo skriešanas klubu, ar nosaukumu “42,195 km” “42195 m” vai “blog.broka.lv” vai vēl kaut kā? :) Idejas varētu kaut kur tepat mest iekšā. Kā domā Signi?

 • Nu ja ka ir vērts. Tikai kas tajā klubā startēs – es un mans čoms. Bet es padomāšu, prikola pēc jau var uztaisīt.

 • mošķis

  Man jau liekas, nekāds prikols tas nemaz nav, drīzāk jau kaut kāda kopības sajūta rodas startējot zem kopīga “jumta”. Esmu jaunības laikos SK “Ventas Rumba” piedalījies, bet tas bija sen. Zinot Tavas Web programmēšanas spējas, reģistrāciju un visu no tā izrietošās lietas uztaisīt ir kā 2 reizes apskriet Biķernieku trasei :) Nosaukums varētu būt kaut kas ar/ap skriešanu/maratonu saistīts.

 • […] Vakar vēl pa trepēm nelabprāt pārvietojos. Šodien mēģināšu skriet un ceru ka varēšu, jo Kuldīgas pusmaratons jau pie durvīm […]

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.