Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Profesionāļu padomi, kā likt likmes uz skriešanu un sacīkstēm visā pasaulē

Picture 1Skriešana ir oficiāls sporta veids kopš 776. gada p.m.ē., kad to ieviesa kā vienīgo sporta veidu, kas norisinājās pirmajās olimpiskajās spēlēs. Skriešanas kā sporta veida slava un nozīme ir nepārspējama, un tā joprojām ir aktuāla pēc tūkstošiem gadu.

Skriešana ir slavenākā vieglatlētikas disciplīna, un kazino derības par skriešanu pastāv tikpat ilgi kā pats sporta veids. Ja esat skriešanas līdzjutējs vai vēlaties veikt derības par skriešanu, dažādās interneta atsauksmju lapās varat atrast labākās un drošākās derību vietnes.

Derības par skriešanu ir vienkāršākas, nekā Jūs domājat, un daudz mazāk sarežģītas nekā derības par citiem lielākajiem komandu sporta veidiem. Ir dažādi skriešanas sacensību veidi, uz kuriem var likt likmes. Patiesībā šie notikumi ilgst visu gadu, padarot skriešanu par lielisku izvēli cilvēkiem, kas meklē sporta veidu, kurā iespējams veikt likmes visu gadu.

Tomēr, pirms nolemjat veikt derības par kādu skrējienu, Jums ir jāņem vērā daži galvenie faktori. Jums ir jāzina par skrējiena dinamiku; sākot ar skrējējiem un beidzot ar pašu turnīru. Citiem vārdiem sakot, rūpīga izpēte nav obligāta, bet ir ieteicama, ja vēlaties palielināt savas izredzes uz uzvaru.

Likmju veidi, ko varat likt uz skriešanas sacensībām

Ir trīs dažādi likmju veidi, ko piedāvā bukmeikeri, kad runa ir par likmēm uz skriešanas sacensībām.

1.     Top 3

Uzliekot top 3 likmi, Jums ir jāizvēlas to trīs sportistu vārdi, kuri ierindosies pirmajā vietā. Top 3 likmes parasti ir droša izvēle, jo ir viegli prognozēt top 3, ja veicat pietiekamu izpēti un zināt pietiekami daudz par katra skrējēja sacensību vēsturi un sasniegumiem.

2.     Galva pret galvu

H2H jeb citādi pazīstams kā head-to-head ir likmju veids, kas ļauj jums izvēlēties starp diviem sportistiem. No abiem sportistiem Jums jāizvēlas tas, kurš, Jūsuprāt, sacensībās vai sezonas beigās finišēs augstāk. Ja izvēlētais sportists finišē augstāk par otru sportistu, Jūs vinnēsiet likmi.

3.     Uzvarēt uzreiz

Šajā likmju veidā Jūs izvēlaties sportistu, kurš, pēc Jūsu domām, uzvarēs skrējienā. Likmes uz viena sportista uzvaru sacīkstēs piedāvā daudz labākas izredzes un šķiet vienkāršākas nekā pārējie divi veidi. Tomēr tas prasa plašu izpēti par vidi un sportista, uz kuru liekat likmes, vispārējo stāvokli.

Profesionāļu padomi, ko varat izmantot, pirms likt likmes uz skriešanas sacensībām

4.     Izpētiet sportistus

Viena no svarīgākajām lietām, kas jāizdara pirms jebkura skriešanas notikuma, ir izpētīt sportistus, kuri piedalās skrējienā. Dažkārt sportisti, kuriem ir labvēlīgas izredzes, beigās nespēj uzrādīt tādu sniegumu, kāds no viņiem tika gaidīts, jo viņi, piemēram, ir guvuši traumas.

Skriešana reizēm var būt neprognozējams sporta veids, tāpēc pirms jebkurām sacensībām ir būtiski veikt izpēti, lai pārliecinātos, vai favorīti patiešām ir pietiekami labi sagatavoti, lai uzvarētu sacensībās.

5.     Pieredze un sasniegumi

Ja visi sportisti ir pilnībā fiziski sagatavoti, Jums būtu jāskatās, kāda ir katra sportista pieredze. Parasti priekšroka tiek dota tiem dalībniekiem, kuriem ir uzvaru rekords, salīdzinot ar citiem. Pirms likmju izdarīšanas ir jāņem vērā arī statistika, tomēr nav prātīgi paļauties tikai uz šo statistiku.

6.     Sacensību veids

Uzliekot likmes uz sacīkstēm, ir jāņem vērā turnīrs. Lielākas sacensības parasti ir viegli prognozējamas, un, ja liekat likmi uz favorītu, ir liela iespēja, ka paveiksies.

7.     Sezonas posms

Vēl viens būtisks faktors, kas jāņem vērā, ir sezonas posms. Sezonas sākumā favorīti sportisti parasti nav savā labākajā formā, kas dod iespēju pārējiem uzmirdzēt. Tāpēc, lai maksimāli palielinātu savas izredzes uz uzvaru, ņemiet vērā sezonas posmu, kurā veicat likmi. Sezonas sākumā parasti labi veicas zemāk rangā esošajiem sportistiem, taču, tiklīdz favorīti nonāk savā zonā, viņus vairs nav iespējams noķert.

8.     Vide

Stadiona vide ir vēl viens ārkārtīgi svarīgs faktors, kas var izšķirt sacīkšu rezultātu. Daži sportisti mēdz labāk startēt āra sacensībās, bet citi ir čempioni sacensībās telpās, daži sportisti dod priekšroku skriešanai Austrālijā, bet citi dod priekšroku sacīkstēm Ziemeļamerikas un Eiropas lielākajās pilsētās, padarot sacensību izpēti vēl svarīgāku. Turklāt dažkārt arī sportisti, kuriem ir priekšrocības dzimtajā pilsētā, dažkārt uzrāda labākus rezultātus, nekā gaidīts.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.