Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

21. augusts 10:00

29. Draudzības skrējiens “Baltijas ceļš” 2020 (Viļņa-Rīga-Tallina, 21.-23. augusts)


Vieta: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Notikums: , , , , ,
Distance:

Mājas lapa: 29. Draudzības skrējiens “Baltijas ceļš” 2020 (Viļņa-Rīga-Tallina, 21.-23. augusts)

 

Aicinām piedalīties vēsturiskajā skrējienā “Baltijas ceļš”! Tāpat kā iepriekšējās reizēs, tas atgādinās gan par 1989. gada 23. augustā cilvēku roku veidoto «Baltijas ceļu», gan par LR Satversmes darbības atjaunošanu pilnā apmērā divus gadus vēlāk.

Starts Viļņā 21. augustā plkst. 10:00. Skrējiens pa etapiem 5km + (?) pēc saviem ieskatiem, vid. temps 5:30-6:30 min/km. Līdz seko lielais autobuss, tas izlaiž viena etapa skrējējus, aizbrauc noteikto attālumu uz priekšu, kur izlaiž nākamo grupiņu un sagaida iepriekšējo, un tad dodas tālāk.

Finišs 23. augustā plkst. 18:00 Tallinā. Apbalvošana ar diplomiem rāmītī, medaļu un kausiem visiem dalībniekiem.

Dalības maksā iekļauts ceļš uz Viļņu un atpakaļ no Tallinas, pavadošais autobuss stafetes laikā, nakšņošana Kauņā, Pasvalē un Salacgrīvā (jāņem līdz savs guļammaiss), daļēji ēšana, kā arī īpašā dalībnieka skriešanas forma.

Latvijas skrējēji izbrauc no Jelgavas 20. augustā plkst. 12:00 un nakšņo Kauņā. Sīkāka informācija  26058324 (Arvīds), pieteikšanās turpat vai 25392852 (Dace). Vietu skaits ierobežots.

Pasākuma nolikums šogad nav publicēts LBMA kalendārā, kur citreiz bija lasāms. Savukārt, mājas lapā atrodama iepriekšējo gadu informācija.
Svarīgākos jaunumus meklējiet arī skriesim.lv.

 

Rīgā skrējiens nonāks sestdien, 22. augustā. Visi interesenti ir laipni aicināti pievienoties, arī uz dažiem kilometriem!  Plkst. 14:00 skrējēju sagaidīšana pie Brīvības pieminekļa, ziedu nolikšana.

Maršruts stiepjas cauri visai Latvijai, no Grenctāles līdz Salacgrīvai. Tāpēc atbalstīt un pamāt skrējējiem varēsiet arī pie LT/LV robežas plkst. 8:30, plkst. 10:30 Bauskā, plkst. 14:00 Rīgā un plkst. 20:00 Salacgrīvā.

 

  • Facebook (LBMA, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija)   – te varētu parādīties jaunumi, skrējienam tuvojoties
    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Lielkuilis piedalās

Piedalās - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.