Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

18. jūnijs 08:30

3. Latvijas Izturības pārgājiens


Vieta: , , ,
Notikums: , , , ,
Distance: ,

Mājas lapa: 3. Latvijas Izturības pārgājiens

 

Šā gada 18. jūnijā Siguldas apkārtnē jau trešo reizi notiks Latvijas Izturības pārgājiens, kura dalībniekiem, pārvietojoties kājām (soļojot, skrienot vai nūjojot), būs noteiktajā kontrollaikā jāpieveic 50 kilometri vai 25 kilometri marķētā trasē.

Izturības pārgājienā dalībnieki nesacentīsies savā starpā, taču pārgājiena trasē pavadītais laiks tiks fiksēts un 50 kilometru maršruts būs nopietns izaicinājums ikvienam tā dalībniekam.

50 kilometru pārgājiena dalībnieku uzdevums ir saviem spēkiem veikt distanci laikā, kas nav īsāks par 5 stundām un nepārsniedz 12 stundas. Ikviens, kurš kontrollaikā veiks pārgājiena maršrutu, saņems piemiņas medaļu un diplomu, kurā fiksēts trasē  pavadītais laiks.

JAUNUMS! Šogad Latvijas Izturības pārgājiena organizatori aicina pārgājiena dalībnieku pulkam pievienoties arī tos,  kuri vēlas mērot ceļu kopā ar stiprajiem 50 kilometru pārgājiena dalībniekiem, bet, reāli novērtējot savus spēkus un iespējas, labi zina, ka 50 kilometru distance viņiem nav pa spēkam. Ikviens, kam ir vēlēšanās izjust dabas skaistumu un pārgājiena atmosfēru, var pieteikties mazajam pārgājienam un mērot pusi distances – skaistāko 25 km posmu no Līgatnes līdz Siguldai. Mazā pārgājiena dalībnieki, kas veiks pilnu maršrutu ātrāk kā 8 stundās, saņems piemiņas balvas.
25 km pārgājiena starts plkst. 11:30, Līgatnē.

Pieteikšanās pārgājienam notiek, aizpildot walkingfox.lv pieejamo anketu un apmaksājot dalības maksu saskaņā ar organizatoru sagatavotu rēķinu.

Dalības maksa: 50 km dalībniekiem 20,- eiro (komandai ar vismaz 8 dalībniekiem tiek piemērota dalības maksa 15,- eiro par katru komandas dalībnieku), 25 km dalībniekiem 15,- eiro.

Dalības maksa, reģistrējoties pasākuma norises vietā (Siguldā) no plkst. 6:30 līdz 8:00, ir 25,- eiro. Pasākuma dienā tiks reģistrēts ierobežots dalībnieku skaits.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS “AGRAJIEM PUTNIEM” – 15 eiro dalības maksa ikvienam 50 kilometru pārgājiena dalībniekam, kurš pieteiksies dalībai Latvijas Izturības pārgājienā līdz 23. maijam un apmaksās dalības maksas rēķinu 1 nedēļas laikā kopš rēķina izrakstīšanas datuma.

Vecuma ierobežojumi: 50 kilometru pārgājiena dalībniekam jābūt vismaz 16 gadus vecam, 25 kilometru pārgājienā atļauts piedalīties no 14 gadu vecuma.

Pilns Latvijas Izturības pārgājiena nolikums un pieteikšanās formas atrodamas interneta vietnē  http://walkingfox.lv/latvijas-izturibas-pargajiens-gatavojas-startam/

Latvijas Izturības pārgājiens ir tradīcija, kas aizsākta 2014. gadā, lai popularizētu izturības sporta veidus, fiziskas aktivitātes svaigā gaisā un tūrismu.

Pasākuma organizators SIA “Walking Fox” ar Siguldas novada Domes finansiālu atbalstu.
Kontaktpersona: Fanija Šitca, tel. 29478169, e-pasts fanija.sitca@gmail.com.

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Dina piedalās
johaidi piedalās
KarīnaK piedalās
cekamens piedalās
Aivars piedalās

Piedalās - 5

6 komentāri rakstam 3. Latvijas Izturības pārgājiens

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.