Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

19. jūnijs 19:00

Divplākšņi – 313.koptreniņš


Skriešanas seriāls:
Vieta: ,
Notikums:

Laiks nedēļas vidus pusgarajam, vai da jebkādam skrējienam, bet negribi skriet vienatnē? Nevēlies arī joņot čempionu ātrumā? Joprojām Tev ir pieejams risinājums — trešdienas vakara koptreniņš “Divplākšņi”.

Pārdaugavā (pie 2.tramvaja sliedēm zem Imantas tilta) savācas kopā draudzīgu, savstarpēji atbalstošu noskrieniešu bariņš un skrien mierīgi un ar baudu. Aptuvenais temps ap 6:30 (bet var būt visādi), var to pieskaņot publikai. Pievienoties un atvienoties no pamatgrupas iespējams jebkurā skrējiena posmā.

Skrējēji ik pa laikam atskatās, vai nedzenas pakaļ kāds aizkavējies Divplāksnis, vai arī varbūt jāpadod ceļš kādam, kas dodas jau otrajā aplī.

Skrējieni reizēm tiek rīkoti ar novadpētniecības elementiem, kā arī ar tematiskām pēcpasēdēšanām. Tā arī šoreiz Divplākšņu 6.jubilejā!

Detaļas tiek apspriestas un precizētas pirms skrējiena – padalies ar savu priekšlikumu komentāros! Vēlams ielikt saiti uz sazīmētu trasi, ja to ierosini.

Noskrien!

Distance
0.00 km


    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Rozamunde piedalījās
piile sekoju līdzi
Lasma3 piedalījās
Hiēna piedalījās
Inta Amoliņa sekoju līdzi
eeriksd piedalījās
Lenny varbūt piedalās
IlgaisC piedalījās
Ugis sekoju līdzi
july piedalījās

Piedalās - 4

Varbūt piedalās - 3

Seko līdzi - 3

Viens komentārs rakstam Divplākšņi – 313.koptreniņš

  • Rozamunde Rozamunde

    Divplākšņiem ir dzimšansdiena, draugi nāk uz tasi piena. Skrienam 1.koptrniņa trasi un finišā mazliet patusējam. KĀds eiriks kabatā noderēs.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.