Biedriem

25. septembris 19:00

Divplākšņi – 327.koptreniņš – Eiropas sporta nedēļas zīmē


Skriešanas seriāls:
Vieta: ,
Notikums:

Laiks nedēļas vidus pusgarajam, vai da jebkādam skrējienam, bet negribi skriet vienatnē? Nevēlies arī joņot čempionu ātrumā? Joprojām Tev ir pieejams risinājums — trešdienas vakara koptreniņš “Divplākšņi”.

Pārdaugavā (pie 2.tramvaja sliedēm zem Imantas tilta) savācas kopā draudzīgu, savstarpēji atbalstošu noskrieniešu bariņš un skrien mierīgi un ar baudu. Aptuvenais temps ap 6:30 (bet var būt visādi), var to pieskaņot publikai. Pievienoties un atvienoties no pamatgrupas iespējams jebkurā skrējiena posmā.

Skrējēji ik pa laikam atskatās, vai nedzenas pakaļ kāds aizkavējies Divplāksnis, vai arī varbūt jāpadod ceļš kādam, kas dodas jau otrajā aplī.

Skrējieni reizēm tiek rīkoti ar novadpētniecības elementiem, kā arī ar tematiskām pēcpasēdēšanām. Tā arī šoreiz. Mums būs viesis ar stāstu par Monblana TDS distances pievarēšanu. Mums būs diplomi par dalību Eiropas sporta nedēļas pasākumā. Mums būs tēja un forša kompānija.

Detaļas tiek apspriestas un precizētas pirms skrējiena – padalies ar savu priekšlikumu komentāros! Vēlams ielikt saiti uz sazīmētu trasi, ja to ierosini.

Noskrien! #BeActive

Distance
0.00 km


    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Rozamunde piedalījās
Antruks piedalījās
MartinsF piedalījās
Lasma3 piedalījās
IlgaisC piedalījās
Inta Amoliņa sekoju līdzi
Hiēna sekoju līdzi
eeriksd piedalījās
Guna piedalījās
Zanda19 piedalījās
lielaa saule piedalījās
karlis62 varbūt piedalās
JanisSkrien piedalījās
Ugis piedalījās

Piedalās - 8

Varbūt piedalās - 4

Seko līdzi - 2

12 komentāri rakstam Divplākšņi – 327.koptreniņš – Eiropas sporta nedēļas zīmē

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.