Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

21. jūlijs 11:00

“Ielūdz Ozolnieki” 4. kārta


Skriešanas seriāls:
Vieta: ,
Notikums: , ,
Distance: , , ,

Mājas lapa: “Ielūdz Ozolnieki” 4. kārta
Pieteikšanās lapa: “Ielūdz Ozolnieki” 4. kārta pieteikšanās

Organizē Ozolnieku novada pašvaldības Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļa sadarbībā ar biedrību “Skrējēju klubs “Ozolnieki””. Galvenais tiesnesis – Māris Pakārklis (mob. t. 20378781).

Sacensības notiks Ozolnieku ciematā pa skriešanas trasi, kas iet ap Ozolnieku ezeru. Starts netālu no veikala “Elvi”. Distances: Bērnu distance (bērniem līdz 7 gadu vecumam) – ap 300 m; 2 km – viens aplis; 6 km – 3 apļi; 10 km – 5 apļi. Dalībnieku reģistrācija, ģērbtuves, dušas, apbalvošana – Ozolnieku Sporta skolā (OSC) Stadiona ielā 5.

2019. gadā seriāla skrējieni notiks 7. aprīlī, 12. maijā, 30. jūnijā, 21. jūlijā, 25. augustā un 22. septembrī (+ apbalvošana).

Distances atbilstoši vecuma grupai (sk. nolikumu); līdz 2011. g. dzimušie dalībnieki var izvēlēties vienu no divām. Lai gūtu punktus seriāla kopvērtējumā un pretendētu uz godalgu, vismaz 4 kārtās jāveic viena un tā pati distance.

Pieteikšanās internetā katrai kārtai – līdz iepriekšējās dienas plkst. 17:00, aizpildot anketu mājas lapā. Dalības maksa kārtojama ar pārskaitījumu un ir atkarīga no maksāšanas, nevis reģistrēšanās laika.
Informācija lasāma arī skriesim.lv.

Reģistrācija sacensību dienā un numuru saņemšana notiek no 9:30-10:30.
Skrējienu starta laiki:
10:45   bērnu distance,
11:00   2 km,
11:05   6 km un 10 km.

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
ISnow piedalās
Dana Rone piedalās
AndrejsP piedalās

Piedalās - 3

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.