Biedriem

27. septembris 11:00

“Ielūdz Ozolnieki” 6. kārta (noslēgums)


Skriešanas seriāls:
Vieta: ,
Notikums: , ,
Distance: , , ,

Mājas lapa: “Ielūdz Ozolnieki” 6. kārta (noslēgums)

 

Organizē Ozolnieku novada pašvaldības Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļa sadarbībā ar biedrību “Skrējēju klubs “Ozolnieki””. Sacensības vada iepriekš nozīmēta tiesnešu kolēģija. Par sabiedrisko kārtību un drošību atbild Ilze Pelēce (mob. tālr. 26362347).

Sacensības notiks Ozolnieku ciematā pa skriešanas trasi, kas iet ap Ozolnieku ezeru. Starts netālu no veikala “Elvi”. Distances: Bērnu distance (bērniem līdz 7 gadu vecumam) – ap 300 m; 2 km – viens aplis; 6 km – 3 apļi; 10 km – 5 apļi.

2020. gadā seriāla skrējieni notiek 21. jūnijā, 5. jūlijā, 19. jūlijā, 23. augustā, 6. septembrī un 27. septembrī (+ apbalvošana).

Distances atbilstoši vecuma grupai, sk. nolikumu. Lai gūtu punktus kopvērtējumā, saņemtu piemiņas medaļu un diplomu, un pretendētu uz godalgu, vismaz 4 kārtās ir jāveic viena un tā pati distance.

Pieteikšanās katrai kārtai tikai internetā – līdz iepriekšējās dienas plkst. 17:00, aizpildot anketu mājas lapā. Dalības maksa kārtojama ar pārskaitījumu un ir atkarīga no maksāšanas, nevis reģistrēšanās laika.
Sacensību dienā pieteikties nevarēs!

Sakarā ar COVID-19, noteikts dalībnieku skaita ierobežojums: 250 dalībnieki. Lūdzam paziņot, ja pieteikts dalībnieks nepiedalīsies.

Numuru saņemšana no 9:30-10:30 turpat starta-finiša zonā netālu no veikala “Elvi”. Šoreiz bez ģērbtuvēm.

Skrējienu starta laiki:
10:45   bērnu distance 300 m,
11:00   2 km, 6 km un 10 km.

Svaigākie jaunumi par seriāla norisi lasāmi arī skriesim.lv.

 

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Neviens no VSK Noskrien vēl nepiedalās.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.