Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

9. decembris 09:00

III Ciudad de Málaga Marathon Race


Vieta: , ,
Notikums:
Distance:

Mājas lapa: III Ciudad de Málaga Marathon Race
Pieteikšanās lapa: III Ciudad de Málaga Marathon Race pieteikšanās


Treniņu plāns maratonam:

The III Ciudad de Málaga Marathon Race will be held on Sunday, 9th December 2012 at 9 am. The race will start and finish at the CIUDAD DE MÁLAGA ATHLETICS STADIUM (beside the José María Martín Carpena Sports Hall) and will cross the whole city with a two lap circuit. The first lap will cover a distance of 15 km and the second one will stretch for 27.195 km.

P.S. The runners may register for the marathon race from 4th June until 16th November 2012.

P.P.S. Iespējams reģistrēties internetā arī vēlāk, līdz 23. novembrim – taču būs par 15 € dārgāk.

Pēdējā nedēļā pirms maratona (3.-8. decembrī) varēs vēl pieteikties uz vietas, ja nebūs sasniegts maksimālais dalībnieku skaits – 1500. Pagaidām (22.11.) ir 902 skrējēji.

 

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
kasio varbūt piedalās
Dzo piedalās
sm72 sekoju līdzi

Piedalās - 1

Varbūt piedalās - 1

Seko līdzi - 1

7 komentāri rakstam III Ciudad de Málaga Marathon Race

 • sm72 sm72

  Noteikti sekošu līdz šim maratonam klātienē. Pats gan neskriešu pilnu distanci, bet kādu gabalu treniņa pec domāju varu kādam paturēt tempu. Kādus 6 skrējējus varu arī izguldināt un aizvest līdz maratonam no izguldināšanas vietas.

 • Andulis

  Šodien pēdējā diena, kad var šim maratonam reģistrēties internetā!

 • Didzis Didzis

  sm72,tas nav pirmais treniņš iekš maratona,bet kā veicies Dzo ?

 • sm72 sm72

  Dzo ieskrēja, ja nemaldos, savā vidējā rezultātā- bez ap 2:52:45. Klimats bija ļoti labs, bet organizācija vēl pārāk zaļa:) Bet esmu apmierināts ar savu treniņu, jo pieslēdzos maratonam ap 14 km un varēju palīdzēt uzskriet domāju, ka nesliktu rezultātu vienai jaukai spānietei:D

 • Dzo

  Oficiālais rezultāts 2:53:49. Klimats tiešām bija ideāls, bet “zaļai” organizācijai bija arī savi plusi – piemēram, dzeršanu piedāvāja teju 2x biežāk, kā minimāli nepieciešamie 5km, kā arī finišētāji saņēma divus kreklus – garo pie numuru izņemšanas, īso pēc finiša. Organizācijā lielākais mīnuss – nedaudz pamainīta distances izskriešana, no sākuma plānoto ~1.4km papildaplīti pārceļot uz finišu, bet aizmirstot pamainīt kilometru atzīmes un starplaiku fiksēšanas vietas – pusmaratona kontroli šķērsoju ~1:17:30, toties pēc 42km ierasto 195m vietā nācās pieveikt ~1.6km. Un arī oficiālais pulkstenis atpalika par ~4s no laika ņemšanas sistēmas.
  Kopumā, pateicoties sm72 un viņa ģimenes viesmīlībai, izdevās kārtīgi izskrieties ideālos treniņu apstākļos.

 • Andulis

  Prieks par Dzo pašu un par viņa sadarbību ar Andalūzijas latviešiem! :)

  Interesanti par tiem diviem krekliem. Ibērijas pussalas dienvidu malā orgi/sponsori varbūt mēdz būt dāsnāki? :) Varu ziņot, ka pirms gada Lisabonā notika tieši tāpat. Un 2010. gadā Seviļā arī deva drēbītes kuplā skaitā, vismaz 3 gab.

  Dzirdinātavu biežums gan nez vai saistāms ar maratona vecumu. Šogad pavasarī Madridē un tikko – Valensijā jau bija tāpat (gandrīz 2x biežāk). Tie abi maratoni ir >30 reizes notikuši. Līdzīgi bija pērnruden 26. (vai 27.?) Budapeštas maratonā, tur arī varēja “piedzerties” kārtīgi. :)

 • sm72 sm72

  Malagas maratonā voluntieri braukāja ar skritulenēm un distances garumā visu laiku uzbāzās ar ūdeni un banāniem, uzkrītoši nedomājot, kur tad es to numuru esmu noslēpis…:) Ja kādam ļoti garšo ūdens vai banāni- Malagas maratons ir Jūsu īstais maratons:D

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.