Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

17. aprīlis 09:00

Madrides maratons


Vieta: ,
Notikums: , , ,
Distance: ,

Mājas lapa: Madrides maratons


Treniņu plāns maratonam:

Īss raksturojums – arī ŠEIT.

Pasākums ieguvis IAAF Silver Label Road Race statusu. Kopš 2010. gada notiek arī 10 km skrējiens.

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Andulis piedalās

Piedalās - 1

7 komentāri rakstam Madrides maratons

 • Andulis

  Skriešu tikai 10 km… Ko tur liegties – cerēju gan piedalīties maratonā. Aizvakar uzzināju, ka visas ārzemju maratonistiem *oficiāli* paredzētās viesnīcas esot pilnas, tāpēc starta numuru šogad vairs dabūt nevarot. :(

  Drusku nepatīkama kārtība viņiem, lai gan varētu arī saukt to par disciplinējošu. “TEV NEBŪS PIETEIKTIES PĒDĒJĀ BRĪDĪ” – 11. bauslis, speciāli maratontūristiem. :)

  Varbūt tā arī labāk, ja padomā… Šodien Madridei meteo.lv solīja +27 un sauli, rīt +25.

 • sm72 sm72

  Turies Anduli. Galvemais, lai vēršus pakaļ neizlaiž:)

 • Didzis Didzis

  Anduli,tas nav prāta darbiņš – likties uz Madridi,lai noskrietu 10km,vismaz TEV.Nu vienīgi,ja brauc uz ilgāku laiku – kautko vairāk apskatīt ,un tā.

 • Andulis

  Didzi, taisnība jau Tev PRINCIPĀ ir… Es pat pusmaratonus smādēju, uzskatīju, ka tikai maratoni ir brauciena vērti – bet nu sanāca aplauziens. :) Tagad būs VIENREIZĒJA (cerams) pieredze. (Varbūt tas man par to, ka atteicos no Krakovas!) Brīdi gan likās, ka vispār nebraukšu, tad nolēmu – tas aplauziena sajūtu tikai palielinātu.
  Pavadīt Madridē plānots gandrīz 6 diennaktis, Ryanair biļetes jau bija nopirktas. Apstaigāšu pilsētu, varbūt pat kādu muzeju. Atkalsatikšos ar spāņu Alu. :)
  Bija doma ar šo pabeigt triju labāko Spānijas maratonu pieveikšanu. (Barselona 2009, Seviļa 2010, Madride …) Par tiem “labākajiem” kaut kur lasīju, attiecībā uz 2009. gadu – un iesēdās prātā. Tas, protams, ir strīdīgi.

  sm72, tos vēršus, cik zinu, laiž Pamplonā un jūlijā. :)

 • sm72 sm72

  Andul, varbūt aizbraucot uz vietas EXPO vēl ir iespējams vienoties par maratona distanci.

  Man liekas, ka Korridas sezona sākas aprīlī. Kad es biju Madridē pirms kādiem gadiem, liekas, ka 15.aprīlī sākās sezona.

  Kad pagājušajā gadā pēc Barselonas braucu uz Madridi kārtot izbraukšanas apliecību, tad tādā nostaļģijā pastaigāju pa šķiņķa restorāniņiem, šķiņķi gan aizvietojot ar garšīgajiem spāņu sieriem:) Olīves arī tur ir burvīgas:)

 • Andulis

  sm72, pameti man tādu kā “salmiņu slīcējam”. :) Paldies par ideju, lai gan kaut kā neticu tādai sarunāšanai. Bet apjautāties jau varu – ja nu pēkšņi…
  Par vēršu cīņu sezonu – jā, tā varētu būt. Pamplonu pieminēju kāda speciāla skrējiena dēļ – http://en.wikipedia.org/wiki/Running_of_the_bulls .
  Jāā… sieri un olīves arī ir viens iemesls, kādēļ jābrauc uz Spāniju! :)

 • Sarunāt Andulim neizdevās toties 10km noskrējis par 46:17 (47:34). Pēc sajūtām būtu noskrējis arī maratonu. Trase ir diezgan kalnaina, bet laika apstākļi kā NRM 2010 – saule, bet necepina. Saka, ka braukšot atkal un izdarīšot līdz galam.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.