Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

13. oktobris 11:00

Nēģu Kross


Vieta: ,
Notikums: , , ,
Distance: , ,

13. oktobrī Salacgrīvā notiks “Nēģu svētki”, kuru ietvarā Sporta un atpūtas komplekss “Zvejnieku parks” organizē skrējienu “Nēģu kross”. Sacensību starts un finišs būs no brīvdienu mājām “Vējavas”, blakus Svētupes nēģu tacim (Salacgrīvas lauku teritorija, Salacgrīvas novads). Reģistrēšanās sacensībām no plkst. 9.30 – 10.45. Starts tiks dots plkst. 11.00.

Skrējiens notiks 3 distancēs: 2km distance zēniem un meitenēm līdz 12 gadiem. 10km distance vīriešiem un sievietēm. Šīs abas distances būs jāmēro pa meža taku. Un 21km distance vīriešiem un sievietēm, kura aizvedīs skrējējus līdz pat visiem trijiem Salacgrīvas nēģu tačiem. Pēdējais nēģu tacis būs arī jāšķērso. Zinot to, ka šajā dienā visos nēģu tačos notiks svētki par godu nēģim, tad būs iespējas arī šīs distances skrējējiem atvelkot elpu pamieloties ar kādu nēģi. Dalības maksa 5,- EUR, sākot no 18 gadiem.

Pēc skrējiena visiem sacensību dalībniekiem bez maksas tiks piedāvāta silta zupa un, protams, kā nu bez nēģiem. Arī balvas labas – medaļas, nēģi (gatavi ēšanai) un citas pārsteigumu balvas gan no Salacgrīvas novada domes, gan no šī skrējiena atbalstītājiem. Info pa t. 28626884 – Mārīte.

FB notikums

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
Kļavu Pēteris piedalās

Piedalās - 1

Viens komentārs rakstam Nēģu Kross

  • Andulis

    Arī šīs nedēļas nogalē Siguldai ir alternatīva! Iespējams, pat interesantāka :)

    Paldies Laumai par ieraudzīšanu!

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.