Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

O!Kartes nakts skrējiens

Šodien sākas reģistrācija O!Kartes Rīgas svētku nakts skrējienam. O!Kartes nakts skrējiens notiks 21.augustā. Nakts skrējienam iespējams reģistrēties Interneta lapā www.okartesnaktsskrejiens.lv līdz pat 21.augustam. Sagaidām līdz 5000 dalībnieku.

O!Kartes nakts skrējiens notiks jau otro reizi un tad kļuvis par neatņemamu Rīgas svētku pasākumu. Šogad pasākums iekļauts svētku sestdienas programmā ar centrālo norises vietu 11.Novembra krastmalā. Skrējienā aicināti piedalīties visi aktīva un radoša dzīvesveida piekritēji.

O!Karte un Nakts skrējiens

Tieši pateicoties O!Kartei Rīgas svētku dalībniekiem jau otro gadu ir iespējams piedalīties šādā unikālā pasākumā. „Esot tirgus līderim, mums ir svarīgi ne tikai domāt par mobilo sakaru pakalpojumu nodrošināšanu, bet arī visiem rīdziniekiem un Rīgas viesiem katru gadu uzdāvināt unikālu piedzīvojumu un svētku sajūtu”, nakts skrējienā ikvienu, kam ir ko teikt, aicina LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

Trase

O!Kartes nakts skrējiena dalībniekiem būs iespēja izbaudīt skriešanu pašā Rīgas centrā. Kopējais skrējiena trases garums būs 5km. Starts tiks dots 11.Novembra krastmalā. Skrējiena maršruts: Muitas iela, Vanšu tilts, apgriešanās skriešanai pretējā virzienā pie Ķīpsalas, Vanšu tilts, Z.A.Meierovica bulvāris, Aspazijas bulvāris, Audēju iela, Kungu iela, un skrējiena finišā atgriežoties 11.Novembra krastmalā.

Programma

Skrējiena starts 21.augustā tiks dots plkst. 22:00. Taču izklaides programmu uz lielās skatuves dalībnieki aicināti vērot jau no plkst. 20:30. Visas trases garumā skrējiena dalībniekiem spēlēs DJ. Detalizētu pasākuma programmu no 5.augusta meklējiet www.okartesnaktsskrējiens.lv

Reģistrācija

Dalībai O!Kartes nakts skrējienam iespējams pieteikties ar pasākuma Interneta lapas starpniecību. Dalības maksa līdz 20.augustam par katru pieteikto dalībnieku ir 2,89 LVL. O!Karte saviem klientiem, kas O!Karti izmanto vismaz 2 mēnešus, nodrošina unikālu iespēju pieteikties par samazinātu dalības maksu – tikai 1,89 LVL. Samaksu iespējams veikt reģistrācijas brīdī mājas lapā ar ikviena veida maksājuma karti. Komandām apmaksu iespējams veikt arī ar pārskaitījumu.

Reģistrācija turpināsies līdz pat pasākumam vai 5 000 dalībnieku limita sasniegšanai. Ja dalībnieku limits nebūs pārsniegts, tiks nodrošināta arī pēdējā brīža reģistrācija 21.augustā, bet jau par paaugstinātu dalības maksu – 4,89 LVL. Piesakoties uz vietas pasākuma vietā, dalības maksa 5,00 LVL. Tādēļ organizatori aicina reģistrēšanos pasākumam neatstāt uz pēdējo brīdi!

Par O!Kartes nakts skrējienu:

O!Kartes nakts skrējiens notiek jau otro gadu. 2009.gadā skrējiens pulcēja vairāk nekā 4148 dalībnieku. Pasākumu sadarbībā ar Rīgas domi rīko aģentūra Nords Event Communications. Ģenerālsponsors – O!Karte. Oficiālie partneri – adidas, Red Bull. Mediju partneri – LNT, Radio 101, tvnet.lv. Nords Event Communications organizē arī Nordea Rīgas maratonu un S3 Stratēģiskās sacensības uzņēmumiem.

5 komentāri rakstam O!Kartes nakts skrējiens

 • Ivars Ivars

  Skriešanas šai pasākumā mazāk, vairāk jau tusiņš, bet tik un tā rezultātā ir forši pavadīts vakars!

 • kurat kurat

  Bāc, nu nekādīgi nesanāk uz šo pasākumu piereģistrēties??? Kā citiem?

 • raitis1898

  man it kā sanāca, bet solīto Ls 1.89 vietā (O!Karti lietoju jau apm. 5 gadus, t.i.- sanāk “vismaz 2 mēneši”) tāpat dabūju maksāt Ls 2.89

 • Par to maksu (2.89 visiem) viņiem problēma ir zināma un tiekot risināta..

 • Laura

  Kad aizraksta sūdzību un savu numuru, pus dienas laikā ir iespējams reģistrēties par zemāko maksu (ja ir Okarte). Pārbaudīts.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.