Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Sper pirmos soļus skriešanas pasaulē kopā ar adidas Runners Riga!

28938738_2020572981289357_576560326_o

Pasaules lielākā skriešanas komūna adidas Runners Riga uzsāk pavasara treniņu programmu, kas īpaši paredzēta iesācējiem − tā veiksmīgi palīdzēs sagatavoties pirmajam skrējienam Lattelecom Rīgas maratonā!

Šis Latvijā ir vēl nebijis un unikāls projekts. Skriešanai kļūstot aizvien populārākai, daudz cilvēku vēlas uzsākt šo brīvā laika nodarbi, taču pārāk bieži tas tiek darīts sasteigti un nepārdomāti. Rezultātā jaunpienācēji iedzīvojas traumās un zaudē vēlmi turpināt treniņus.

28741090_2020566617956660_1778604148_n
Treniņi notiks pēc skriešanas treneres un Latvijas čempiones maratonā Anitas Kažemākas programmas, un tos vadīs adidas Runners Riga treneri. „Pamatā tie tiks balstīti uz ātru soļošanu, aerobu skriešanu un vispārējās fiziskās sagatavotības vingrinājumiem, ar kuru palīdzību tiks nostiprinātas ķermeņa muskuļu funkcijas. Papildus tam aprīļa beigās un maija sākumā tiks iekļauti ātruma un tempa skrējieni. Pareiza skriešanas tehnika ir svarīga gan lai uzlabotu veselību, izskatu un pašsajūtu, gan lai nenodarītu sev pāri un negūtu traumas,” norāda Anita Kažemāka.

Projekts norit sadarbībā ar Lattelecom Rīgas maratonu, un tā pārstāvji atzīmē, ka „šie treniņi ir lielisks veids, kā profesionāļu uzraudzībā spert pirmos soļus skriešanā, jo katram jaunpienācējam ir nepieciešams treneris, kurš atbalstīs brīžos, kad tas būs visvairāk nepieciešams. Skriešanas komūnas treneri rūpēsies par pareizu tehniku, kā arī jau pašā saknē palīdzēs nostiprināt ne tikai fiziskās prasmes, bet arī pašu attieksmi un motivāciju paveikt iecerēto!”

Visi treniņi ir bez maksas un pirmais notiks jau 11. martā, plkst. 10.00, Mežaparkā, pēc tam tie notiks trīs reizes nedēļā. Ar pilnu treniņu programmu un treniņu datumiem var iepazīties Facebook grupā adidas Runners | RIGA. Tie, kas treniņus apmeklēs regulāri, varēs sevi pierādīt Lattelecom Rīgas maratonā bez maksas, dāvanā saņemot arī adidas Runners Riga kreklu!

adidas Runners ir pasaules lielākā skriešanas komūna, kas darbojas jau 70 pasaules pilsētās un pulcē vairāk nekā 150 000 biedru. Kopš 2017. gada pavasara tā darbojas arī Rīgā, Citadeles ielā 2, piedāvājot plašu treniņu programmu, kur sev piemērotas nodarbības atradīs ikviens skrējējs.

28938662_2020579924621996_1029839034_o

10 komentāri rakstam Sper pirmos soļus skriešanas pasaulē kopā ar adidas Runners Riga!

 • Vai garantējat, ka būšu tik pat smaidīgs kā cilvēki bildēs, ja apmeklēšu šos treniņus?

 • pichoni, esi izlēmis, ka arī Tev laiks spert pirmos soļus skriešanā, ja?

 • gribu spert pirmos soļus smaidīšanā

 • Andulis

  Forši, ka adidas Runners Riga ir pasaules lielākā skriešanas komūna.

 • Artis_Š zandarts

  ja pareizi saprotu, tad šīs programma vairāk orientēta uz “My first run”, bet pārējie interesenti tāpat kā citus gadus tiekas tikai svētdienu rītos Mežaparkā?

 • edGars

  Lieliskas ziņas! #Motivātors
  Iesaku iesācējiem!

 • Beidzot var atkal izbaudīt kopējo skriešanas atmosfēru! :D

 • Lieliska iespēja pavadīt labi laiku un arī iepazīt daudz interesantu cilvēku :)

 • sm72 sm72

  Vakar vakarā skŗēju gar Donavkanālu Vīnē un tur stāv Adidas Runners (Run Base Vienna) kuģis pietauvots, kurā no krasta saskatāmas vairākas sporta zāles un pat baseins. Lūk to es sauktu par “piesitienu”!

 • Elina

  Tik agri no rīta. Ehh žēl, ka jāiet uz darbu :)

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.