Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Piecsimts kilometri skrienot

boness-450.jpgKopš esmu pievērsies skriešanai es esmu noskrējis piecsimts kilometrus. Iespaidīgi, vai ne? Īstenam skrējējam tas ir kā divus pirkstus apčurāt. Skrienot ap 40 kilometriem nedēļā to var paveikt trijos mēnešos. Man sanāk ap 24 kilometriem vidēji nedēļā, bet tik un tā tas nemazina manu lepnumu pašam uz sevi. Tā kā, dārgais lasītāj, uzprasīšos uz apsveikumiem komentāros.

rupnicas.jpgVakar vakarā veicu savu otro skrējienu pa skotu zemi un šoreiz mēģināju aizskriet līdz Ziemeļu jūrai, jo te tā Lielbritānijas salā veic dziļu iegriezumu un no manas viesnīcas šis līcis ir aiz kalna. Skrējiena sākumā viss jau vienkārši, neliels kāpums, bet svaigi spēki, apņēmība liela. Uzskrienot paugura virsotnē pavērās neticams skats uz līci, otrā pusē esošiem kalniem un rūpnīcām. Skriet lejā uz jūras pusi bija viegli, apkārt lauki, mazas skotu mājiņas, vecas baznīcas un kapsētas.

Pārsteigumu izraisīja tas, ka nebija nekādu iespēju tikt pludmalē. Visa mala ar zāģētavām, kaut kādām darbnīcām un mājām kurām apkārt milzīgi žogi. Skrienot pa ielu paralēli jūrai atradu uzrakstu par to ka tur esot gājēju ceļš, bet man par nelaimi tas bija remontā un tā arī jūru tikai pa gabalu redzēju.

kapums.jpgAtpakaļ gan bija kā vienā manā sapnī, kurā skrēju pusmaratonu un pie četrpadsmitā kilometra nevarēju pat kājas vairāk pacelt skriešanai. Sapnī nogāju no trases, atpūtos un saņēmu spēku turpināt, bet kā izgāju trasē tā ne no vietas. Skriešanai kalnā bija tāds pats efekts, kājas smagas un kalns nebeidzams. Desmit minūtēs no diviem metriem virs jūras līmeņa tika sasniegta 105 metru atzīme.


Apskatīt lielāku

Bet cilvēki šeit ir brīnišķīgi. Uz asfaltēta lauku ceļa krustojumā vientuļa mašīna apstājās, lai mani palaistu pāri, pie mums ne tikai mēģinātu nobraukt, bet arī visādi izrādītos kāds lohs skrējējs es esmu.

Vakardienas skrējiens mani apbalvoja ar trušu beidzot redzēšanu. Pie viesnīcas jau krēslā truši bija iznākuši sildīties uz dienā sasilušā stāvvietas asfalta un no manas tuvošanās veikli lēkāja. Tā pat nācās ieraudzīt pirmsnāves agonijā esošu balodi ceļa malā un zirgu, kas kā pasakā ar sedziņu apsegts, lai nesaaukstējas.

58 komentāri rakstam Piecsimts kilometri skrienot

 • Kaspars

  Iespaidīgi, apsveicu!

 • Krishjohn

  Jauki jauki..500 km.. Tas jau kā skrējiens no Rīgas uz Liepājas Beach Party un atpakaļ ;)
  Es agrāk ar skaitīju savu kilometrāžu.. gan galvā…bet ātri vien apnika galvu lauzīt..
  Starpcitu.. tu ne vārda neieminējies kādu tad efektu šie 500 km ir atstājuši uz tevi.. tvirts dupsis un preses kluči jau ir..? =)

 • Īstā vieta kur runāt par tvirtiem zēnu dupšiem :)) Vizuāli nekādu iespaidu, vienīgi baigā atkarība jau un pašam liekas ka nomiršu vesels. Un no skriešanas šis blogs radies :))) Tas laikam ir lielākais ieguvums. Un protams, jūs visi.

 • laumiic(:

  ō apsveicu malacis. 500 tas ir daudz. tagad intereses pēc būs pašai jāsaskaita cik tad ir noskriets :)

 • mošķis

  Apsveicu, Signi! Šie panākumi noteikti iedvesmos arī pārējos uz treniņiem un mačiem! Lai izdodas! :) Gaidam dienasgrāmatu, kur to lietu tā kārtīgi kur iegrāmatot :) Bet nu vēl jau Tatri un ne tikai priekšā :)

 • pikols

  Tagad noliec mērķi 1000km un izdomā kādu balvu sev pasniegsi, es sev uztaisiju 7kg treknu torti no kuras 5kg noēdu pats pārejiem bija par treknu jo sastāvā bija arī 2,5kg īsts sviests.

 • Kaspars

  tas jau bik par traku, visu nodzīto vienā dienā atguvi atpakaļ, pikol :D

 • Vajag, vajag. Veselīgs dzīes veids, skriešana un viss tāds ir baigi labi, bet ja tu sev nekad neatļauj kūkas gabalu vai kārtīgi iedzert, tad tas jau ir nenormāli.

 • pikols

  Viens gudrs amerikaņu skrējējs teica ja noskrien 100 jūdzes nedeļā tad vari ēst ko gribi un cik gribi, lai vispār paliktu dzīvs, nu pēc kūku ēšanas sodu sevi ar 20km skrējienu, šonedēļ mēģināšu sevi piespiest šķersot100km nedeļā, ja sanāks tad tā būs 3 reize pusotra gada laikā, vispār jau mērķis ir starp 4000-4500km gadā, jo baigi garšo kūkas.

 • pikols

  p.s Valmieras maratonam pieteicos kā VSK Noskrien dalībnieks

 • mošķis

  pikols, kilometrāža pavisam nopietna! :) Uz kādu rezultātu Valmieras maratonā ceri? Turēšu īkšķus par visiem mūsu kluba dalībniekiem!

 • pikols

  Pēc Kuldigas rezultāta var tēmēt uz 3,30, bet maratonam tomēr 2, 3 gadi ir jātrenē tā kā reāli mēģināšu uz 3,45, bet ja labs zaķis trāpīsies tad viss kas var notikt, tapēc Kuldīgā bija tik labs rezultāts priekš manis, labi eju šodien skriet 36km, lai gatavotos Valmierai.

 • mošķis

  pikols, maratonu vēl nekad neesi skrējis? Iet skriet, tas būtu sacensībās vai treniņā? :) Treniņam man biki par daudz. Es parasti vairāk par 30-32 km neskrienu :)

 • pikols

  divus jau esu noskrējis, bet šodienas treniņā tā riktīgi sapratu lai skrietu uz rezultātu zem 3,30 vēl kādi 3, 4 tūkstoši jānoskrien un ļoti nopietni jāpastrāda pie ātruma celšanas. tie tūkstoši lai pēc 28 km nesāpētu kājas, tas ir skelets ir jāpieradina pie tāda dzīves veida, 4 st un lēnak to es varu jau diezgan brīvi tagad, bet kā teica latvju marotona klasiķis Akerbergs tas tāds maratona tūrisms, īstie vīri skrien zem 3 st. kas būtu mans sapnis, bet nu jau jārēķinās ar saviem gadiem, bet nu paskatīsimies.

 • laumiic(:

  dažiem ir tīri iespaidīgi plāni. lai veicās īstenot. es arī sākšu vilkt skriešanas botiņas kājās un likšu velo nost. jāmaina darbarīki.

 • mošķis

  laumiic(: Katram te savi grandiozi plāni :) vienam iesākumā noskriet 3 km un tikt no balasta vaļā :) citam tikt līdz finišam 10 km vai pusmaratonā :) Nu un kā lai nebūtu tāds sapnis kā maratons, kas ir gandrīz vai jebkura gargabalnieka sapnis? :) Galvenais, lai mēs nemestu plinti krūmos un ja ir kāda ķibele, ar kopīgiem spēkiem to pievarētu :)

  Vai pie sava sapņu verķa jau tiki? :)

 • pikols

  man jau arī pirms pusotra gada bija mērķis nosviest kadus 20 kg un mēģināt noskriet 5 km, bet tā lieta strauji virzijās uz priekšu un āķis lūpā ira gan.

 • barbala

  apsveicu! keep running!

 • laumiic(:

  nu jā. man jau arī ir sens sapnis beidzot noskriet tos 21km, bet kā līdz šim nesanāk tā nesanāk. darbarīku maiņa – vakar beidzās aktīvā velosezona, tagad jāvelk ārā skriešanas botiņas. un kas zin varbūt uz valmieru jau kaut ko varēs redzēt. laiks rādīs.

 • marčiks

  Jā, manā kontā no š.g.janvāra līdz septembrim ir tikai 250km;(, bet savu šīsvasaras mērķi esmu piepildījusi noskrienot Kuldīgas pusmaratonu. Mērķis bija noskriet līdz galam un iekļauties 2.3stundās-noskrēju 2 stundās un 4 min:) Diemžēl pirms KP neieskatījos blogā un nepiereģistrējos VSK Noskrien, bet tagad esmu komandā:) Pusmaratonam gatavojos pēc Rīgas maratona mājas lapā pieejamā plāna, bet tagad skrienu 2 reizes nedēļā pa 10km un ņemainīgā ātrumā;( īsti nevaru atrast info kā to ātrumu var palielināt? Un vēl visur lasu par spēka vingrinājumiem, bet tādas īstas skaidrības nav arī par tiem? Varbūt kāds var ko ieteikt?

 • Reāli nu pat lasīju, ka spēka vingrinājumi skrējējiem nav nepieciešami. Respektīvi tādiem iesācējiem jā, bet tikai tie kas palielina spēku un nevis muskuļa masu. Varu uzrakstīt par izlasīto, ja interesē sīkāk. Ātrumu var palielināt skrienot intervālus. Piem. vienu treniņu nedēļā 10 minūtes ieslidoties skriet nelielā tempā, tad ātrā tempā 6x600m, 4x800m vai 3x1600m pa vidu atpūšoties gandrīz vai soļos pārejot un beigās vēl 10-20min atsildīšanās skrējiens. Kopā sanāks tas pats ap 10km, bet muskuļi būs vairāk tempam nodarbināti. Precīzi jāpaskatās, bet tam tempam skrienot ir jābūt ātrākam nekā tavam izvēlētam sacensību tempam. Par šo arī uzrakstīšu rakstu sērijā par gatavošanos maratonam. Divas grāmatas esmu jau izlasījis, tā kā teorētiskā bāze ir.

 • marčiks

  Paldies! Šodien pat jāizmēģina!

 • mošķis

  marčiks, esi sveicienāts mūsu pulciņā! :)
  Uz to ātrumu derēs intervāla treniņi. Ja gribi skriet garas distances, kā pusmaratonus, tad Tev jo vairāk ir nepieciešama lielāka kilometrāža. Ar 2 reizēm pa nedēļu skriešanai atvēlētais laiks, vismaz manā skatījumā, ir par maz, vajadzētu tomēr 3x. Kājas īsti nepierod pie tādām slodzēm un arī plaušām nepieciešams savs skābekļa patēriņš. Skrienot vienmērīgā tempā, palielinās izturība, bet ātrumam tas maz ko dod.

 • marčiks

  :) Jā, es jau pati jūtu, ka vajag to trešo reizi un to, ka vienmērīgi skrienot, jo vairāk skrienu, jo vieglāk skriet vēl, bet ātrumu neuzlaboju.
  2 reizes pa 10km vienmērīgā tempā un 1 reize ar intervāla treniņu būtu o.k.?

 • mošķis

  skaties pati, kā ir ar personīgo laiku. Ja vari bez piespiešanās noskriet 10 km, vari pielikt pie kilometrāžas savus 10% (ik nedēļu, kad jūti, ka veic savus km bez problēmām)…. tur tiešām derētu kādu treniņplānu. Es skrietu vismaz ik pāris dienu (vienu dienu izlaižot). Noteikti savas minūtes velti stiepšanās vingrinājumiem un presītei. Iesildoties pats nevingroju (slinkums), bet iesākot skriet pirmos 1-1.5 km skrienu ļoti lēni un tikai tad palielinu ātrumu līdz vidējam.

 • marčiks

  Nu ja, ar to laiku tā ir kā ir:( Pēdējā treniņā nedaudz uzlaboju laiku, jo bija jāpaspēj pie friziera:)) Es arī sākumā nevingroju, bet skrienu lēnām, bet beigās gan kārtīgi izstaipos. Pašreizējā doma ir nākamgad noskriet Rīgas pusmaratonu ar lābāku laiku nekā Kuldīgas pusmaronā:)un varbūt sagatavoties Valmieras maratonam 2009? Tādēļ cenšos uzturēt sasniegto un uzlabot laiku:)

 • pikols

  http://www.runnersworld.com/channel/0,7119,s6-238-0-0-0,00.html
  paurķējies šinī lapā te treniņu plani visādām gaumēm un vis kas cits.

 • mošķis

  :)))) … izrādās, ka tiecoties pēc skaistuma ir ne tikai izdevumi vien, bet arī daudz ieguvumu :))
  Domāju, ka Rīgas 1/2-maratonu varētu noskriet daudz labāk, jo gan būsi vairāk trenējusies, gan trase vieglāka :)
  Ja gribi nākamgad noskriet Valmieras maratonu, kas nav nemaz tik neiespējami, būs jāpadomā par treniņiem ziemā un kilometrāžu. Domas par ātrumu būs jārealizē pavasarī. Pats arī domāju par maratonu tikai uz nākamo gadu, jo apzinos, ka normāli, bez ekscesiem to izdarīt agrāk nespēšu, bet vienkārši, lai tikai tiktu līdz finišam, nav manā stilā. Tā kā būtībā jau tagad derētu padomāt par kaut kādu treniņplānu maratonam (aptuveni 16 nedēļas vai 4 mēneši)

 • marčiks

  Paldies “pikols”, noteikti paurķēšos:)
  Mošķi, es arī domāju, ka, ja viss ies pēc plāna (kas ne vienmēr dzīvē sanāk), tad Rīgas pusmaratonam jābūt labākam. No Rīgas pusmaratona līdz Valmieras maratonam kā reiz sanāk 4 mēneši, lai sagatvotos:)
  Vajag tik rakt t.i.skriet!:)

 • mošķis

  marčiks

  Tā jau ir … dzīvē dažādi mēdz gadīties – man jau arī pa vidu dažādi “pasākumi”, kas to lietu varētu sarežģīt. Uz šo brīdi esmu atgriezies pie skriešanas un ar to saistītām aktivitātēm. Dzīve līdz ar to ir palikusi daudz krāsaināka :) Kuru maratonu skriešu pats, vēl nav ne jausmas, laikam to izlemšu pēc Jaunā gada svinībām :))

 • mošķis

  pikols iemeta baigi labo interneta saiti skrējējiem – kaut kad agrāk biju jau skatījis, bet tā kā man tajos laikos nebija interneta, tad īsti mani nemaz tā neinteresēja.

  Te es arī atradu labu dienasgrāmatas variantu, tiesa nav latviski. Ir ļoti labas lietas, tiem, kam nav Forerunner vai kāds cits attālumu mērītājs. Veidojot savu dienasgrāmatu ir iespējams distanci uztaisīt ar googlemap palīdzību un diezgan precīzi nomērās.

  Tieši te es atradu tās dienasgrāmatas lietas, kas nav adidas dienasgrāmatā. Tiek piefiksētas pat tāda lieta, kā konkrēts kroseņu modelis vai pāra numurs, ar kuru sportists konkrētā treniņā skrien :)) Daudz un dažādas labas lietas te ir ….. ļoti laba statistika.

 • edGars

  Šogad skrienu pirmo sezonu, noskrēju Rīgas un Kuldīgas pusmaratonus, abiem trenējoties apm. pēc Rīgas treniņu plāna.
  Lasīju šo un to, beigās noticēju šim http://www.markallenonline.com/heartrate.asp
  Tad nu tagad audzēju iknedēļas kilometrāžu, bet nemaz nesatraucos par tempu, skrienu ar pulsu līdz 160.

 • mošķis

  edGarstur ir kaut kāda triatlonam domāta programma? Un pie viena arī skriešanai?

 • edGars

  Nē, tur pavisam vienkāršos vārdos dažas pamatlietas pastāstītas. Par organismu, kas bez glikozes enerģijas ražošanai patērē arī taukus, bet lai taukus varētu izmantot enerģijas ražošanai, organisms pie tā jāpieradina. To dara skrienot tā saucamajā aerobajā zonā, (180 – vecums un biku korekcijas no trenētības)

 • mošķis

  ahā, skaidrs ….. a pats esi klubiņā piereģistrējies? :) Cik ātri Kuldīgā noskrēji?

 • edGars

  Pats es brīvais radikālis :) Būšu jūsu klubiņa ārštata biedrs :)
  Kuldīgā drusku lēnāk kā jūsējie :) 1:43

 • Viens mūsējais skrēja pa 1:54 un neko, vēl dzīvs un pēc 3 dienām skries nākamo pusmaratonu.

 • mošķis

  bet kā būs ar otru mūsējo? vai arī skries? :)

  edGars, un kas traucē pievienoties mums? ;)

 • edGars

  Palasīju drusku runnersworld.com, būs jāpastudē vairāk un atziņas/principi jāievieš.
  Kad skriešu nākamo droši nezinu, varbūt Rīgu, bet varbūt arī kko ātrāk. Man personiski nemaz nevelk uz maratonu, man patīk pusmaratona distance.
  Par to “kas traucē”… Citiem ir iekšēja vēlme būt piederīgiem pie kādas grupas, citiem, būt pašiem par sevi, man patīk būt pašam par sevi.

  Veselība ūber alles! Tad rezultāts.

 • pikols

  p.s. paskaties viņa komentārus par maratona maniaku klubu tas pa visam nopietniem večiem

 • edGars

  piklos var jau būt Tev taisnība, to laiks rādīs. Tas tiesa, ka pēc 30. km mainās skriešana. Mans mērķis ir tā apmēram 1:20 diviem gadiem, nākamgad 1:30.
  stc ir uztaisīta kopbilde ar mums iekš Kuldīgas, redzēji? http://www.halfmarathon.lv/index.php?lang=1&sid=3&subact=showone&aid=13&pid=2701

 • mošķis

  Protams, katram sava izvēle, un pie tās nonāk ar laiku. Katram tikai savs laiks – man tas bija 16 gados, lai gan uzskatu, ka reāli biki agru priekš jaunieša – tiesa treneris teica, ka esmu gatavs un es to izdarīju :) Ja kolēģis negrib, tad nekas jau nav pazaudēts :) noskriet maratonu vienmēr paspēs.

  Žēl būs, ja Gunāra darbu neviens neturpinās.

 • pikols

  Jā nu dzīvē visādi jocīgi sagadās vienīgi šodien nodzinu ūsas jo pēc tiem 35 zaudētiem kg ģīmis stingri vecāks palicis tāpēc kaut kā vajadzēja atjaunot, par to 1,20 nu gadā jānoskrien ap 3000km un reizi nedeļā nopietni jāstrādā pie ātruma un ziemu vajadzētu intensīvi peldēt lai pacelt u anerobo slieksni, ļoti svarīga nozīme vēdera preses treniņiem un ņemot vērā tavus gadus tas nav kaut kas neizdarāms vienīgi tad jāstrādā pa īstam, ja gadijumā nesi rados ar kenijiešiem

 • edGars

  tie 3000 gadā sanāks. Patreiz vēl saudzīgi +10%/nedēļā kāpju no 40km/ned uz tiem vismaz 60. Mans priekšstats bija, ka vispirms tieši aerobajā zonā skriet, ceļot to, tad pēc tam ņemt priekšā anaerobo.

 • pikols

  jāskrien airobajā un10% anairobajābet ar peldēšanu vieglāk airobo celt vienīgi īstie skriešanas treneri saka ka maitā soli.

 • edGars

  nu ja, lieta, kas patiešām trūkst ir korekts treniņu plāns un konsultācija pie trenera. Patreiz mierīgi turpināšu skriet, un pie izdevības, cerams vēl šoruden sameklēšu kādu treneri, kas pakonsultē. Varbūt ir kāds padomā?

 • mošķis

  sveiciens visiem! :)

  Man te mazs jautājum par sporta apavu iegādi. Tā kā mani Adidas ir diezgan nokalpojuši, tad ir laiks iegādāties kādu jaunu pāri. Cena varētu būt līdz Ls 60,-. Specializācija, kā jau pamanījāt – garās distances (mazāk par 6 km parasti neskrienu). Prasības vecās – izturīgas, ērtas … nu daudz maz pēc mūsdienu gargabalnieku prasībām. Mans Adidas izmērs 42 un 2/3

  Ir doma par braucienu uz Rīgu. Uz šo brīdi orientējos ~20.09. Bet ja būs kāds vērtīgs piedāvājums, varu izrauties arī ātrāk :)

 • Lielkuilis

  mošķi,
  katrs modelis Tev varētu arī nederēt. Pats nesen biju trāpījis adidas veikalā uz atlaižu laiku, bet diemžēl ne sākumu – daudz kas bija jau izpirkts.
  1) Pats skrienu adidas Clima 365 – ieraudzījis tās plauktā, gribēju sev vēl vienu pāri (un pie tam ar savādāku iekšējās zoles krāsu), bet mans izmērs diemžēl jau bija izpirkts :(
  2) Noskatīju arī vienu citu modeli, bet vienai kājai lielajam pirkstam kaut kas berzējās – sviests kaut kāds, pat paša kājas ir katra savādāka :).
  Tā kā jāiet uz veikalu, jāizvēlas apavi, jāvelk kājās un jāpārbauda uz savas ādas, vai būs komfortabla skriešana.
  Labāk, lai skriešana būtu ērta, jo skrējiena laikā būs arī visādas citas traucējošas lietas ar ko nodarbināt smadzeņpodu, kā, piemēram, vajadzība uz tualeti pa lielām darīšanām, acis grauzoši ar sviedriem ietransportēti ceļa putekļi, vai vēl kaut kas.

 • mošķis

  paldies, Lielkuilis :) pieredze kroseņu pirkšanā man tā kā būtu – tāpēc aptuvenas prasības man ir, tikai pašlaik Liepājā veikalos nav īsti tas, ko es gribu un tāpēc gribēju dzirdēt kluba biedru viedokli, par iespējamās iegādes vietu Rīgā, kur cenas būtu daudz maz ciešamas (varbūt joprojām atlaides darbojās. Varbūt kādam ir kāds mīļš modelis, kuru man varētu ieteikt :))

 • pikols

  Brīvības ielā apmēram 111 + – kādi pāris numuri precīzi neatceros ir Nike veikals ar pagājušā gada modeļiem veikala pārdevēsjs viens čalis kā aeī īpšniece labi orientējās precē un zina kas kam der tā kā tur ir jāprasa un jārunā, Nike labās ir tās kur uz iekšējās zoles ir veča ģīmis ar hūti tās ir profesionālā, pārējās smukās ir priekš zīmēšanās, otrs veikals ir Deglava un pērnavas ielas stūrī tas ir isti prpfiņu jo ipašnieki paši skrien maratonus unbraukā ar velo tur ir tiešām īsta manta viskas vajadzīgs kā arī paši visu zina unpaskaidro, kad mēri kroseni uzvelc kājā unsaliec pēdu un tad vēl jāpaliek pus centimetram purnā brīvam tad ir pareizais garums

 • pikols

  Pa priekšu aizej uz abiem veikaliem un papļāpā, negrāb uz reiz, elkorā ir ļoi švaki pārdevēji kā ari atlaides ir blefs uzlikuši baigo veco cenu un to pašu parasto kā jauno

 • mošķis

  paldies, pikols – dažā no šiem veikaliem agrāk jau esmu bijis, tikai gribēju atjaunot savu info – būs man pastaiga veikaliem :) cenšos nekad nestrebt karstu un gandrīz nekad uz karstu neņemu ne pirmo pāri, ne pirmajā veikalā, kas trāpās pa ceļam, ja tik nezinu jau iepriekš, ko gribu :)

  Līdz cikiem šie veikali strādā brīvdienās? kurā no šiem veikaliem var iegādāties normālā cenā ASICS?

 • pikols

  Nu līdz 18 noteikti var būt līdz 19, Deglava ielas ir specializējies uz ASICS, pirmais uz Nike, galvenais papļāpā ar pārdevējiem viņi kaut ko`jēdz, citos veikalos gan neesmu sastapis zinošus pārdevējus.

 • pikols

  http://www.nikeoutlet.lv/ re kur nike veikala lapa

 • pikols

  http://www.sportlat.lv/index.php?id=/veikals.php šeit deglavielas veikals svētdien slēgts

 • pikols

  Starp citu pirms Nike apmēram piecas mājas iepriekš centra virzienā ir veikals 100 idejas tur ir labi skriešanas krekli unziemas garās bikses ļetas ar nepazīstamām firmas zīmēm bet pareizajiem materiāliem

 • mošķis

  laba doma par ziemas inventāru – tas man arī ir aktuāli, jo nedomāju atpūsties arī ziemā – kāda nu tā ziema ir Liepājā :)

 • mošķis

  sm72, kādu ASICS kroseņu modeli iegādājies pa ziemu?

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.