Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

Halo Headband

dzeltens_liels_logo Nav noslēpums, ka mūsdienu sports iet roku rokā ar zinātni. Daži no mums “ēd” vitamīnus, citi skrien ar gēlu, citi ar basām kājām. Dažiem tehnoloģijas palīdz, citi domā ka palīdz, bet ir arī tādi, kas cenšās no tām izvairīties. Katram savs.

Mūsu stāsts iesākās tā.

2013. gada maija vidū skype man paziņoja, ka esmu saņēmis ziņu no Kristera. Tas īpaši neizbrīnīja, jo mēs itin bieži mēdzām apjautāties par to kā otram veicās. Šoreiz ziņa iesākās citādi.
Kristers: “Čau, Edgar! Mūsu MTB velobraukšanas komandai nupat kā pievienojās viens amerikānis, kurš ir atbraucis uz Norvēģiju pieredzes apmaiņas programmas ietvaros.”
Patiesību sakot, nezināju kas tajā ir tik īpašs, taču vajadzēja būt mazliet pacietīgākam.
Kristers: “Vakar pirms garā kalnu nobrauciena ievēroju, ka amerikānis zem aizsargķiveres pavelk kaut kādu aizdomīgu cepurīti. Visa komanda bišķ nosmīnēja, taču šis nosvērtā tonī mums atbildēja: No Sweat!” Pirms devāmies uz starta vietu, ieskatījos termometrā. Tas rādīja 24 grādus pēc celsija. Ņemot vērā sarežģīto reljefu treniņš solījās būt karsts. Nofinišējot norāvu no galvas aizsargķiveri un no savas bandanas izpiedu kādu litru sviedru, un man likās ka paša lakata dvēseli arī! Atgriežoties mājās, visa komanda kā ierasts piepildīja veļasmašīnu ar piesvīdušajām drēbēm un galvas lakatiem. Tikai amerikānis novilka savu cepurīti un uzlika uz gultas malas, sakot: “No sweat, Guys!”
Pie vakariņām amerikāņu students, sāka stāstīt mums par Halo Headband produktiem un to īpašībām.
Saruna izvērtās diezgan gara un turpinājās istabiņā, kur visi dabūjām dzirdēt sev nezināmas lietas par unikālu ekipējumu visiem sporta veidiem.”

Sporta invenāra iegāde ir liels notikums sportista dzīvē un nav svarīgi vai tu dodies uz veikalu pēc skriešanas zeķēm, apaviem vai jauniem šortiem. Nenoliegšu, arī man ir gadījies, pēc jauna skriešanas inventāra iegādes, atrast “tukšas” ausis un tad tās līdz malu malām aizpildīt ar saviem, tikai tiem trakajiem saprotamajiem, priekiem.
Jaunas lietas motivē un dzen uz priekšu. Tā ir.

Jā, kā tur palika ar to Norvēģiju?
Novēlējām viens otram veiksmi un izturību treniņos, un tad pazudām katrs savā ikdienā.
Apmēram pēc divām nedēļām, ejot uz darbu, apskatīju savu pasta kastīti. Nekā jauna – vesela kaudze ar reklāmas bukletiem, tad vēl daži rēķini. Viss kā parasti, tikai starp kurināmo pamanīju uzaicinājumu no Latvijas pasta. Pats ar sevi sarunāju, ka par to kas “lācītim vēderā” galvu nelauzīšu un izņemšu man adresēto paciņu nākamjā dienā.
Nākošajā dienā, pēc tam kad atvēru paciņu biju ļoti pārsteigts.
Kastītē gulēja Halo Headband sporta cepure un pielikumā vēstule no Norvēģijas.
Tā teikt, laba vēlējumi un lietošanas pamāciba draudzīgā valodā un par baltu velti.

P1130837

Pirms uzlikt cepuri galvā, to mazliet papētīju. Ļoti rūpīgi nostrādātas šuvju vietas, cepurīte ļoti viegla un regulējama. Ērti “sēž”. Patiesībā gluži kā jebkura cita augstas kvalitātes skriešanas cepure. Taču manu uzmanību piesaistīja divas lietas.
Informatīvā “birka” cepures iekšpusē, kas vēstīja par to, ka izstrādājums ražots ASV un patenta numurs. Ndomāju, dīvaini, ka pasaulē kaut ko vēl ražo ārpus Ķīnas.
Apskatot cepures iekšpusi, pieres daļā ievēroju interesantu dzeltenu gumijotu joslu. Atceroties, drauga stāstīto, nospriedu, ka tieši šī josla garantē sausas acis, pie jebkādas svīšanas intensitātes.

Lai pierāditu vai pilnībā apgāztu ražotāja teikto, nekas cits neatlika, kā uz savu ikvakara skrējienu doties ar jauno, mazliet dīvaino, cepuri no Halo Headband.
Izvēlējos veikt kārtīgu 20km tempa skrējienu, tā ap 3:40 min/km.
Mana iepriekšējā pieredze rāda, ka aptuveni pēc stundas skriešanas, augstā tempā, cepure ir jau izmirkusi slapja, un no pieres un deniņiem ik pēc brīža kāda sviedru lāse ietek acīs. Atsevišķs stāsts ir par nedēļas garajiem skrējieniem, tā ap stundām 3-4. Sanāk kārtīgass sviedru vannas.
Itkā nekas īpašs, un nav jau grūti tās acis slaucīt, bet izrādās varot arī citādi.

Skrējiens.

Pēc aptuveni trim kilometriem sāku iesvīst, viss kā parasti, baudu cepurītes sniegtās priekšrocības un pasmaidu par tiem, kas skrien sažmiegtām acīm un cīnās ar sauli. Man ir “nadziņš”, man nespīd!
Parasti pēc 12-15km, skrienot mājās, ik pēc brīža būtu jāsāk “slaucīties” taču šoreiz tas izpaliek. Es gribēdams, nevaru ar cepuri sarunāt un palieku “sausā”!
Pirms atsildīšanās vingrinājumiem, noņemu cepuri un secinu, ka tā ir krietni sausāka kā iepriekš lietoās līdzinieces.

Viens treniņš ir labi, bet jāskrien vēl visa nedēļa.
Taču arī pēc nedēļas un divām nekas nemainījās.
Cepurīte turpināja pildīt savas funkcijas.

Tad es atradu māsas “tukšās” ausis un piestāstīju tās pilnas ar saviem iespaidiem par Halo Headband.
Māsa, man ir tāda, ja ko vēlās, tad visu vajag tagad un tūlīt. Un viņai vajadzēja.
Diemžēl bija jāatbild: “Latvijā šos izstrādājumus iegādāties nevar.” Ir jāsūta no ASV.

Bet ja nu varētu?
Ja nu skrējēji, riteņbraucēji, tenisisti un visi citi varētu nekomfortablos apstākļos justies komfortabli?

P1130842

Te nu sākās darbs ar Halo Headband ražotājiem.
Mēnešiem garu pārrunu rezultātā ieguvām ekskluzīvas tiesības pārstāvēt Halo Headband produktus Baltijā un Skandināvijā.
Darba ir daudz, tāpat mērķu.

Šobrīd esam izveidojuši interneta veikalu, kur ikviens var iegādāties sev interesējošo preci (www.haloheadband.lv). Šajā vietnē variet iepazīties ar mūsu preču sortimentu un atrast citu informāciju par Halo Headband produktiem. Ja rodas kādi jautājumi, tad droši zvaniet uz “kontaktos” norādītajiem telefonu numuriem un mēs noteikti spēsim atrast risinājumu.
Tāpat darbojamies kā veikals-noliktava, kur jebkurš (iepriekš telefoniski vienojoties) var ierasties un klātienē apskatīt, pataustīt un uzlaikot Halo Headband produktus.

Halo Headband Latvia dibinātaji ir VSK Noskrien biedri.
Mēs saprotam cik svarīgs ir atbalsts, tāpēc visiem VSK noskrien biedriem (uzrādot klātienē VSK Noskrien lojalitātes karti vai aizpildot pasūtījuma formu, piezīmēs norādot kartes īpašnieka vārdu un kartes nr.) piedāvājam 10% atlaidi visiem Halo Headband produktiem.

Esi aktīvs, nebaidies no sviedriem!

5 komentāri rakstam Halo Headband

 • Sniega Rūķis Sniega Rūķis

  Es jau gaidīju, ka būs astronomiskas cenas, bet nē – viss normāli! :)

 • Edgars Simanovičs Edgars Simanovičs

  Halo Headband produkti apskatāmi un nopērkami veikalā Burusports!
  Rīgā, A.Čaka iela 149, LV-1012

  Darba laiki:
  P. – P. 10:00 – 19:00
  S. 10:00 – 17:00
  Sv. Slēgts

 • Kristers

  Ja negribas staigāt pa veikaliem, bet interesē produkts un ir vēlme to iegādāties, tad jāapmeklē interneta veikals haloheadband.lv:)

 • dzelzceļnieks

  Vai vēsā laikā var skriet ar šāda materiāla cepuri?

 • Edgars Simanovičs Edgars Simanovičs

  Jā, Halo Headband produkti izcili pilda savas funkcijas arī vēsos laika apstākļos.
  Tāpat tuvojoties rudens/ziemas sezonai mūsu sortimentā tiks iekļauti aukstam laikam īpaši paredzēti Halo Headband produkti.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.