Biedriem

27. septembris

Jūrmalas Skriešanas svētki 2020


Vieta: , ,
Notikums: , ,
Distance: , , ,

Mājas lapa: Jūrmalas Skriešanas svētki 2020
Pieteikšanās lapa: Jūrmalas Skriešanas svētki 2020 pieteikšanās

“Jūrmalas skriešanas svētki” ir īpaši ar to, ka dalībniekiem nodrošina brīnišķīgu skriešanu svaigā gaisā ar skaistiem skatiem gar jūru un arī ceļgaliem un mugurai labvēlīgāku segumu – smiltiņām. Šajā lieliskajā pasākumā, kur lielākā daļa ir veselīga dzīvesveida piekritēji, ik gadus startē arī ļoti augstas klases skrējēji, ieskaitot Latvijas čempionāta uzvarētājus, medaļu ieguvējus un Latvijas rekordistus, kā arī Olimpisko spēļu un pasaules čempionāta dalībniekus.

  1. Sacensības notiek 2020. gada 27. septembrī.
  2. Sacensību centrs atrodas Jūrmalas pludmales centra teritorijā – pludmales nogabalā posmā no “Tirgoņu iela” Dubultu virzienā līdz pludmales nogabalam “Emelīnas iela – Pūpolu iela”.
  3. Sacensību centrā būs pieejamas ģērbtuves sievietēm un vīriešiem, mantu glabātuve, ēdināšanas pakalpojumi, dažādas aktivitātes ģimenēm un bērniem, medicīniskā palīdzība. Būs iespēja apmeklēt atbalstītāju teltis un piedalīties loterijā pirms katras apbalvošanas.
  4. Sacensības organizē SIA “Alpha Baltic Media” un Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju.

 

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
ArinaMurr varbūt piedalās
sturitis sekoju līdzi
GeT_RiGhT varbūt piedalās
L. varbūt piedalās

Varbūt piedalās - 3

Seko līdzi - 1

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.