Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

16. aprīlis 11:00

LSC atklātais čempionāts šosejā, 1. kārta (5 km, pusmaratons č)


Skriešanas seriāls:
Vieta: , ,
Notikums: , ,
Distance: ,

Mājas lapa: LSC atklātais čempionāts šosejā, 1. kārta (5 km, pusmaratons č)


Treniņu plāns pusmaratonam:

Aiz Mežaparka estrādes. Reģistrācija no 9:30 līdz 10:30.

Dalības maksa Ls 2,00, pensionāriem un jauniešiem līdz 18 gadiem – Ls 1,00. Ja dalībnieki ir LSC biedri, tad attiecīgi Ls 1,20 un Ls 0,60.

Šeit lasāmas VSK Noskrien biedru sarunas, iespaidi par 2010. gada pasākumu.

  
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
modris_aa piedalās
Lady Di piedalās
guncha varbūt piedalās
Aivars703 piedalās
Edgars Tomsons piedalās
Cobra piedalās
druupijs varbūt piedalās
agneka varbūt piedalās
Dokken piedalās
Arle varbūt piedalās
Kampars piedalās
G-street piedalās
mashya piedalās
Oblomoff varbūt piedalās
ing_a varbūt piedalās
Atis varbūt piedalās
teicamnieks varbūt piedalās
Gustavs varbūt piedalās
Krishjohn varbūt piedalās
subglo piedalās
sesks piedalās
GatisLubans piedalās
Jay-P varbūt piedalās
Bucinjs varbūt piedalās
Vaivars piedalās
Raitis piedalās
Veejaslota piedalās
Edmunds piedalās
Vizbuliite piedalās
laputis piedalās
MAKRO piedalās
bredato varbūt piedalās
edGars piedalās
Peppija piedalās
Platacis piedalās

Piedalās - 23

Varbūt piedalās - 13

59 komentāri rakstam LSC atklātais čempionāts šosejā, 1. kārta (5 km, pusmaratons č)

 • Ervins

  Japārliek uz citu datumu -nav ko taisīt ziemas sniegu-ledus -ūdens krosu,cik var katru gadu viens un tas pats .Ulpes laikos vienmēr notik apriilii .

 • Dokken

  Ervin, nevajag runāt par to, ko nesaprot. Visu laiku aprīlī LVS rīkoja LČ pusmaratonā –
  29.04.01. – LČ – 10
  28.04.02 – LČ – 11
  19.04.03 – LČ – 12
  17.04.04 – LČ – 13
  10.04.05 – LČ – 14
  08.04.06. – LČ – 15
  08.04.07. – LSC 21 km
  26.04.08 – LSC 21 km
  28.03.09 – LSC 21 km
  27.04.10 – LSC 21 km
  Sakot no 2007.gada LČ pusmaratonā tika pārcelt no Mežaparka uz Kuldīgu. LSC rīko pusmaratonu marta beigās tikai tā iemesla dēļ, ka aprīlī un maijā ļoti daudz citas skriešanas sacensības. Turklāt, daži aprīļa sakumā startēs Roterdamā, Lincā vai citas vietās. Bez tam, ja būs slikts segums skriešanai , LSC valde apsver iespēju pārcelt pusmaratona datumu uz citu laiku. Par to tiks informēts skriesim.lv.

 • Didzis Didzis

  2010.gadā šis pasākums notika 27.martā šķiet.Domāju,ka šī pusīte tiek ļoti GAIDĪTA,tā tieši ar iepriekš neprognezējamo trasi taisni piesaista.Pietam ir iespēja izvēlēties 5km distanci.Ervīna koments šoreiz nevietā,katra paša izvēle taču – piedalīties vai nē.Veselības skrējieni Grīziņkalnā arī vienmēr notiek jebkuros laika apstākļos,jebkādā trasē.

 • Dokken

  Par 2010.gada datumu es kļūdījos, tiešam starts bija 25.MARTĀ. Trase bija pilnīgi skrienama. Starp citu, sakarā ar to, ka kopš 2011.gada Latvija ir pusmaratonu zeme ))), jo notiks kādi 12 pusmaratoni, jebkurš var izvēlēties sev piemērotu dienu un vietu 21 km distances veikšanai.

 • Dokken, ko nozīmē “pilnīgi skrienama”?:) 2009. gadā Mežaparka pusīte bija visai grūti izskrienama (posms ap 500m – totāls ledus) un nebija tāda skrējēja, kurš tika cauri ar sausām kājām! Un tā notiek gandrīz katru gadu. No citas puses, man patika, jo biju noilgojies pēc kārtējās pusītes pēc ziemas miega!

  Par paša pusmaratona organizāciju – Dokken, lai cik grūti nebūtu ar finansēm (cik liela šogad būs dalības maksa?), vai nevarētu nodrošināt šim pusmaratonam normālu dzirdināšanas punktu, lai visiem gribētājiem būtu iespēja lietot dzērienus, vai tie ir personīgie dzērieni (pudele ar uzvārdu), vai organizatoru pasniegtie (ūdens vai tēja) ? Cik esmu piedalījies, tad vienmēr ir pietrūcis.

 • mashya

  Hello, skrienošajiem censoņiem! Es kaut kā nekur nevaru atrast iepriekšēju pieteikšanos šim pusmaratonam – tāda vispār notiek? vai arī viss notiks ”šeit un tagad” režīmā? :)

 • Aivars703 Aivars703

  Iepriekšējā pieteikšanās notiek pusotru stundu pirms skrējiena uz vietas. Samaksā savu naudiņu, dabū numuru un skrien.

 • Dokken

  Mošķis, nu nejauc taču 2009.gadu ar 2010.gadu!))) 2009.gadā trase bija ļoti slidena, es pat atteicos no pusmaratona un noskrēju 5 km. 2010.gadā skrēju jau 21km, jo vasaras laikā tik daudz triatlonu, ka uz mīļoto skriešanu nepaliek laika.

  Dalības maksa paliks iepriekšēja gada līmenī – no Ls 1,20 līdz Ls 2,00. Noradījumu par dzirdināšanas punktu ņemsim vērā. Pieteikšana notiek no 9.30 līdz 10.30. Ja skrējēji atnāks noteiktajā laikā, tad problēmu nebūs. Parasti daži skrējēji atskrien pēdēja mirklī.

 • Didzis Didzis

  Tur jau tā lieta,ka MOŠĶIS nemaz 2010.gadā NEBIJA šai – ik pavasara gaidītajā pusītē.Un ,ja tik ļoti neapmierina trase,tad var izvēlēties 5-ti ,vai arī vispār nepiedalīties .ATKĀRTOŠOS – PILNĪGI BRĪVA IZVĒLE : PIEDALĪTIES VAI NE. Un nav ko ČĪKSTĒT.

 • Didzi, kušu! :)) Man nav pretenziju pret šo trasi, tikai pusmaratonā tomēr gribas normāli padzerties, neko vairāk :))

 • Didzis Didzis

  Ar padzeršanos Mežaparka skrējienos nekādu problēmu – atstāj savu strebjamo uz soliņa un visas problēmas atrisinātas.Parasti arī par to tiek padomāts,jo ūdens jau vienmēr pieejams.Padomāju – MOŠĶIS, visu 2010.g. Mežaparkā tiešām nav manīts.Varēja jau gan kādu reizīti atripināties līdzi Kamparam.Ceru ,ka 2011. kādu reizīti vismaz pagodināsi ar savu klātbūtni.

 • Dokken

  GALVENAIS NAV NOSKRIET, GALVENAIS IR APSPRIEST!))) (veltīts Mošķim)
  Tie, kas skrien 5km, vispār var nedzert. Pusmaratonā dzeru tikai kārstajos laikos, 26 .martā tā nebūs. Un vispār uz visam sacensībām ņemu savu dzērienu, lai padzert pirms vai pēc skrējienā, var palīdzēt arī draugi un rādi.

  Agrāk mums bija iespēja sagatavot tēju, tagad tajā ēkā mitiņas SIA „Rīgas meži” (Mežaparka valdītājs), mūsu rīcībā paliek tikai angārs.

 • Oblomoff

  Taisos skriet pirmo reizi – vai trase bus apzimeta? Ja ne, tad kur var redzet trasi(interneta)?

 • Nē, trase nav apzīmēta, bet jāskrien ir šeit – http://www.mapmyrun.com/routes/fullscreen/29307622

 • Vakar biju Mežaparkā un tur varēja veikt divas darbības – vai nu slēpot, vai peldēt :D
  Bet gan jau, gatavojoties Nordea 42km, būs svētīgs pasākums un sniegu/ledu samērīgos daudzumos varēs pieciest.

 • mdam, tā vien liekas, ka būs aptuveni 2009.gada atkārtošanās :)

 • Tā būtu liela neprātība 2 nedēļas pirms maratona noskriet lēnā tempā pusmaratonu? Nekad neesmu piedalījies LSC mačos.

 • Aivars703 Aivars703

  Noteikti nē. Es arī tieši 2 nedēļas pirms maratona esmu ieplānojis noskriet pusmaratonu, pie tam riktīgi maukt uz rezultātu (8.maijs, Sportlat, Biķernieki – Maratons 22.maijā). Vienīgā problēma varētu būt Mežaparka celiņu stāvoklis jeb NEstāvoklis (izvairīties no traumām – saberzumi, izmežģījumi). Iespējams ka lielāko daļu bū jāskrien pa ūdeni vai slidenu sniega-ledus putru. Ideālais Vestienas variants noteikti nebūs.

 • Geo Geo

  Mana pieredze ar pusmaratonu 2 nedēļas pirms maratona nav īpaši laba.
  2009. gadā Tallinā noskrēju pusmaratonu ar pilnu atdevi, rezultāts un pašsajūta bija labi. Bet pēc 2 nedēļām Valmieras maratonā lūziens uznāca jau ap 20km.
  Tur gan bija arī citi faktori, kas to varēja ietekmēt – pāris dienas iepriekš bija paaugstināta temperatūra, bet domāju, ka pietiekami liela ietekme bija tam, ka pēc pusmaratona nepaspēju atjaunoties tik īsā laikā.

 • Aigars Aigars

  Pagājušogad pirms NRM pat vēl īsāku laika posmu nekā 2 nedēļas (11 dienas)treniņnolūkos vēl uzskrēju 32km, ne maksimāli bet vidējā tempā, NRM noskrēju bez īpašām problēmām, ja neskaita plīsienu ap 40-to kilometru. Palasot dažādus metodiskos materiālus, tagad saprotu, ka pareizāk bija tādu gabalu, tik īsu laika sprīdi pirms galvenā pasākuma neskriet. Bet problēmu kā tādu, šā skrējiena dēļ, kā jau teicu, nebija.

 • Andulis

  Vēl par agru apsolīt Mežaparkā ūdeni vai sniega putru. :) Protams, ar tādu iespēju jārēķinās. LĒNI noskrienot – sliktām sekām attiecībā uz vēlāko maratonu nevajadzētu rasties.
  Pēc tam, nākošajā dienā (27.03.), laikam gan nevajadzētu skriet plānotos 14 km, bet mazāk vai nemaz.

 • Ervins

  nu uz pilnu klapi jau točna nevajag maukt pusmaratonu 2 nedēļas pirms maratona.es tak ar 2010 g nedēļu pirms maratona maucu tikai 10km uZ pilnu un tas derēja,bet ar maratonu organisms neatjaunosies noteikti ,tas protams atkariigs cik ātrā tempa ir doma skriet pusmaratonu vai maratonu,ja līdzīgi kā MODRIS ĀBRAMS to dara Polīja tad tādus pusmaratonus var maukt katru nedēļu,bet īsti prāta darbs tas jau nav gan.

 • gustavs

  Labrīt!
  Šogad apstākļi būs īpaši skarbi – visā aplī nevienas vietas bez ledus, abas pusēs krietnas kupenas, un, ja laix pieturēsies kå solīts, kļūs tikai sliktāk. Aizvakar treniņā ~1.5km pastaigājos, jo apļa Z daļā ledus spogulis. Lai veicas & sargiet priekšzobus!

 • vai tiešām šo datumu nevar pārcelt par vienu nedēļu vēlāk? Jau kuro gadu kāpjam uz vieniem grābekļiem …

 • Kampars

  It kā jau solīja turpmākās dienas netipiski siltas. Varbūt kaut kas pakusīs? Ūdeni vēl varētu paciest, bet ledu nē.

 • Aivars703 Aivars703

  Sacensības ATCELTAS. Neoficiāla informācija. LSC nevar saskaņot ar Mežaparka administrāciju.

 • Kampars

  Opā!
  Kā var neatbalstīt Mežaparkā sporta aktivitātes? Kurš jānošauj!?

 • sm72 sm72

  Jāņonkulis teica, ka atcelti mači sliktās trases stāvokļa dēļ, kaut gan Aivara703 minētā versija arī nav zemē metama:)

  Kampar, ar tādiem paziņojumiem uzmanies, ka nesanāk problēmas (nepaliec par malējo) pie situācijas, ja tiešām kāds kādu nošauj:D Neesmu dzirdējis, ka kādam zonā tiek piedāvāts skriešanas trenažieris, kā tas bija filmā “Laupītājs” (Rauber):)

 • Kampars

  Tev taisnība sm72.
  Nepadomāju līdzi, ko rakstu. Atsaucu savus komentus par šaušanu. Negrasījos to darīt:)
  Vai administratori Mošķis vai Signis var tos izdzēst?

 • Dokken

  Sveiki viesiem!
  Situācijas ar LSC mačiem sekojoša. Ar šo nedēļu tika iesniegt iesniegums, kurā mēs lūdzam nodrošināt mūs (skrējējus) ar angāru (kā iepriekšējos gados), lai cilvēki varētu pārģērbies. Saskaņošana, lai skriet pa Mežaparku juridiski nav vajadzīga, jo tas ir pašvaldības, publiski pieejama teritorija.
  No SIA „Rīgas meži” Mežaparka nodaļas vadītājas mēs (LSC) valde saņēmām faksu, ka LSC šosejas seriāls ir saskaņots sakot no otra posma (28.05). Pirmo posmu administrācija negrib saskaņot, jo viņi baidās (?!) par jūsu, skrējēji, veselību.))) Lūk tā! Faksā ir rakstīts, ka Mežaparka administrācija ziemas laikā nevarēja iztīrīt celiņus, līdz ar to tie atrodas slidena stāvoklī.
  No vienas pusēs, teorētiski var pārģērbties ārā, neviens nevar to aizliegt. No otras puses, es aizvakar tur noskrēju un vajag atzīst, ka trase ir tāda, ka skrējēji nevares uzrādīt savus labākus rezultātus. Pagaidām tiek apspriest 16/17. Aprīlis, ka LSC pusmaratona datums, jo

  2.04. – Ogres kross
  03.04. – Ozolnieku skrējiens
  9.04. – LSC stadiona čempionāta 1.posms (Daugavas st.)
  16/17.04 – LSC 21 km
  23/24.04. – LSC kross Biķerniekos

 • Geo Geo

  16.04 ir Sportlat kross Šmerlī.

 • Dokken

  Nejauc Sportlat sacensības seriālu un mačus, kurus organizāciju nodrošina Sportlat. 16.04 notiks LČ krosā, jauniešiem un pieaugušiem. Savukārt, veterānu kross notiks 30.aprīlī J-pilī. LSC organizē sacensības amatieriem un veterāniem, nevis zēniem.

 • Geo Geo

  Neesmu iedziļinājies vai tas ir seriāla posms vai arī Sportlat to tikai organizē – skrējiens paliek skrējiens.
  Ja pavisam precīzi, tad tas būs “Pavasara kross un LČ krosā” un pirms gada tur bija pilns ar amatieriem.
  Starp citu, šodien un rīt pieteikšanās vēl pa lēto.

 • Andulis

  Pielieku šeit Didža forumā sniegto info – varbūt noder:

  “Mačoties gribētājiem 26.martā ir iespēja doties uz OTEPES – TARTU 38.maratonu(vecākais maratons igauņiem),ir gan maratona,gan pusītes distances,dalībnieku skaits nekāds lielais nav gaidāms šķiet.www.sportinfo.ee mājaslapā no tās informācijas īstas skaidrības nav gan,jo no igauņu valodas īpaši netulkojās.”

 • Aivars703 Aivars703

  Papildinot Anduļa un didža informāciju. Saite uz pagājušā gada Otepes-Tartu Maratonu bildēs http://ru.album.ee/album/366710/50225145

 • Didzis Didzis

  Bildes vēl vairāk pārliecināja ,ka varētu būt labs treniņš.

 • Andulis

  Uzmanību! LSC šosejas seriāla 1. kārta ir oficiāli pārcelta uz 16. aprīli!

 • Dokken, 16.04 notiek kā tieši Latvijas čempionāts krosā, kur tieši piedalās liela daļa i veterānu, i jauniešu, i pieaugušo un tas nav Jēkabpilī … bet gan tepat Šmerlī …

 • Andulis

  Patiesībā jau mačoties gribētāji var arī 27. martā Varšavā pievienoties modrim_aa … Tālāk gan ir, nekā igauņu pasākums, bet nekas pārdabisks…

 • Andulis

  Dokken: varbūt varēja LSC Mežaparka sacensības paredzēt svētdien, 17.04.? Tad krosa mīļotāji varētu piedalīties abos pasākumos. Vismaz teorētiski… ;)

 • Anduli, Tu pateici to, ko es biju iedomājies … domāju, tā būtu pat ļoti reāla lieta :) bet tur saskrienas ar kādu citu pasākumu … laikam …

 • Dokken

  Teorētiski jums ir taisnība. Par 17. Aprīli esam domājuši. Vakar man no SS „Arkādija” ari izteica nožēlojumu, ka mūsu starts ir 16.aprīlī.
  17.aprīlī notiks divi pasākumi – Šri Činmoja skriešanas seriāla posms un Sportlat MTB sacensības. Es ne tur, ne tur neplānoju startēt. Bet citi cilvēki gan. Līdz aprīļa sakuma mēs vēl varam koriģēt starta datumu. Tikai es domāju, vai tiešam, būs skrējēji, kuri sacensībā skries divas dienas pēc kārtas?
  P.S. es tikko apskatīju LČ starta sarakstu, tur nav neviena, kur bija redzēts LSC mačos. (I.Luse ir) Pat Mošķis nav pieteicies…

 • Dokken, es vairāk satraucos par citiem skrējējiem un kluba biedriem – ja es būtu turpat uz vietas Rīgā, tad ir vērts domāt par abu dienu variantu …

  Uz LČ parasti piesakās pēdējā mēnesī un pat pēdējās dienās …

 • Ievietoju nolikumu Otepē-Tartu maratonam, kuru šodien saņēmu uz savu epastu : http://www.noskrien.lv/kalendars/38-otepaa-tartu-jooksumaraton/

 • modris_aa

  Ulpes laikos bez pusmaratona aprilii ziemaa bija 5,10,un20km. cik es atceros vienu gadu bija arii maratons ( toreiz tas aizstaaja atcelto Ozolnieku ziemas maratonu. arii Skrundaa ir bijis maratons ziemaa.Pagajushogad, kad es piedalijos Bydgoszcz sacensiibaas kur divas dienas peec kaartas var skriet maratonu vai iisaaku distanci. Tas ir neliels kluba liimenja pasaakums, kur liidziigi kaa LSC sac. piedalaas ap 60 dal.Bet taa kaa taas ir iekljautas maratonypolskie kalendaaraa tad sac.netiek atceltas neatkariigi vai sniegs, vai sals. nav sliktu laika apstaaklju, ir tikai nepareizs apgjeerbs.

 • Modri, vai Tu ieteiktu vilkt kājās slidas skrienot pa Mežaparku? Skrundas maratons (marta 3.sestdiena) notika pa šoseju un tur nebija nekādu problēmu ar pārvietošanos …

 • modris_aa

  lai vareetu sasniegt labu rezultaatu maratonaa,protams vajag labu baazi, bet ne tikai leeno, bet jaaveeic intervaala darbs un atkaartojumi. taa kaa reaali skrienot nedeeljaa virs 120km iznaak kartru dienu ap pusmaratonu Taa es treneejospirms kaadiem 23gadiem.1987. gada maija saakumaa noskreeju vienaa treninjaa seeriju ar prognozeejamo maratona aatrumu zem 4min/km (10, 5, 3, 2un 1km) starp aatrajiem gab. starpaa 2km leeni pietam peedeejo aatro 1km skreeju uz maksimumu- taa kaaa distances finishu (3.16) kopeejaa treninja kilometraazha virs 30km. peec 2ned. noskreeju 2.54 un veel peec 6 dienaam 2.44.56 (personiigais rekords)

 • Jā, tā tam ir jābūt, ka ātrums ir nepieciešams, bet Mežaparks, kad ir noklāts ar ledu nav baudāma lieta pie jebkuriem ātrumiem … par to te tiek lauzti šķēpi …

  1.Liepājas pusmaratons notiks 17.07.2011, bet man jau gribētos vēl vienu pusīti kaut kad marta beigās tieši Vēju pilsētā – pavasaris te atnāk mazliet agrāk un normālu segumu mēs atradīsim vienmēr – kas ir nepieciešams? Laikam jau, pieprasījums pēc šāda skrējiena + elementārākie tēja/ūdens un daži diplomi :)

 • modris_aa

  pagaajushogad Bydgoszcz sacensiibu pirmajaa dienaa bija skaidrs, betnaktii bija diezgan krietni sasnidzis un sveetdienas riitaa starts ir 8-njos no riita. kad mees jau kaadu stundu bijaam skreejushi un sajaukushi svaigo sniegu ar kanaalmalas dubljiem paraadiijaas mazs traktoriitis. taa kaa arii Polijaa sniegs briizhiem ir negaidiita dabas paraadiiba. bet attieciibaaa uz sliideeshanu. zinu ka tepat Mezhaparkaa ziemas apstaakljos ir skreejushi naglenees pat 20km dist. un vienaa Polijas internetveikala lapaa ir paraadiijushaas firmas artimate uzlikas ko uzvelk uz apaviem. meegjinaashu sev taadas dabuut

 • Dina Dina

  Kur vistuvāk un visvienkāršāk būtu iespējams atstāt auto cilvēkam, kurš īpaši labi nepārzin Rīgu? Uz Meža prospekta pie Zoodārza?

 • sm72 sm72

  Man parasti Mežaparka treniņu laikā patīk atstāt auto Atpūtas alejā. Tur parasti ir kāda vietiņa līdz “Ķieģelim”. Bet, ja tur būs mači, iespējams, ka ātrāk jāierodas.No tās vietiņa līdz estrādei kāds 1 km. tieši priekš iesildīšanās un atsildīšanās.

 • Kā tad tagad Mežparkā izskatās?

 • vr

  LSC aplis ir bez ledus.

 • edGars

  Vai kāds, lūdzu, varētu mani paķert ap/pirms 12:00 no Mežaparka (LSC mači) un nogādāt Šmerlī (LČ krosā, starts 13:00).
  Ir doma startēt abos.

 • Ervins

  Sveiki,nu tu gan baigais mauceejs esi ja uz diviem maciem vienaa dienaa skriesi.

 • edGars

  tā jau iet tiem liepājniekiem, ja jābrauc uz Rīgu uz mačiem, tad jāšauj cik var :)

 • edGars

  Voilā! Bravo :) Tikai nezkapēc man “pievienot skrējienu” atsaka, nevaras vaļā.

 • Aigars Aigars

  Pamēģini nevis pa tiešo bet caur wordpres lapu. Man arī reiz tā bija, pēc tam atkal viss bija ok.

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.