Biedriem

VSK Noskrien Facebook profils

28. maijs 09:00

Olaines apļi 2022


Vieta: ,
Notikums: , ,
Distance: , , , , ,

Mājas lapa: Olaines apļi 2022
Pieteikšanās lapa: Olaines apļi 2022 pieteikšanās

‼️No šodienas tiek atvērta pieteikšanās tradicionālajam krosa skrējienam “Olaines apļi” Olaines novada svētku laikā 28. maijā‼️

👉Šogad, līdzīgi kā citus gadus, norisināsies gan bērnu skrējieni, gan ierastās garās distances, protams, arī nūjošana. Starts – Olaines mežaparkā!

🏃‍♂️🏃🏃‍♀️Distances:

Bērnu – 300, 600 un 800 m skrējiens
5km nūjošana
“Agrosēta” 5km skrējiens
“Biolar” 10 km skrējiens
“Olainfarm” 16km skrējiens

ℹ️Lai pieteiktos sacensībām ir jāaizpilda elektroniskais pieteikums – https://bulta.lv/olaine/. Skrējienam var pieteikties tikai elektroniski līdz 27. maija pulksten 18:00. Piesakoties līdz 20. maijam ir iespēja saņemt dalībnieka numuru apdrukātu ar skrējēja vārdu un uzvārdu.

Reģistrācija uz vietas, lai saņemtu savu dalībnieka numuru, kurš ir aprīkots ar laika fiksēšanas čipu, tiks atvērta 9:00. Bērnu skrējienus ir plānots sākt 9:30, tomēr, ja būs negaidīti liels dalībnieku skaits, tie iespējams tiks pārcelti uz priekšu, lai visi jaunie skrējēji paspēj izņemt savus numurus un piedalīties skrējienā.

🤩Paldies mūsu atbalstītājiem: Biolar, Olainfarm, Agrosēta, Latvijas aptieka, Ķekavas avots, Smalkais muslis, Isostar, Olaines novada pašvaldība.

Ja nu šogad esi izvēlējies nepiedalīties sacensībās, bet tomēr gribi izjust “Olaines apļi” garšu, vari pieteikties par brīvprātīgo palīgu. Brīvprātīgo pieteikumus brīvā formā sūtīt – sports@olaine.lv

Olaines novada svētku laikā norisināsies arī trīs mini turnīri – florbolā, basketbolā un inline hokejā (plašāka informācija sekos)

Nolikumu (var tikt mainīts) sacensībām var atrast reģistrācijas lapā un https://ieej.lv/rrl6C. Ar dalību sacensībās dalībnieks piekrīt nolikumam un tā ievērošanai.

    
Atzīmēt piedalīšanos VSK Noskriet kalendārā, var tikai VSK Noskrien biedri. Bet ja tu tāds neesi, tad vari par tādu kļūt.

VSK Noskrien - galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet.
VSK Noskrien biedri kas piedalās
Skrējējs
m.jordan varbūt piedalās
sturitis piedalās
KarlisIelejs piedalās
Rozens piedalās
des varbūt piedalās
druupijs piedalās
mimite piedalās
Čipsinieks piedalās
Ezzis piedalās

Piedalās - 7

Varbūt piedalās - 2

7 komentāri rakstam Olaines apļi 2022

Komentēt

  

  

  

Pievienotais komentārs var uzreiz neparādīties. Nevajag dubultā.